0

Bellingham jest bezkonkurencyjny, ale Balde ma szansę powalczyć o 2 miejsce

1

@Maku Dwie niemieckie drużyny nie mogą być w jednej grupie

0

@Aureczek Zazwyczaj idzie w dół, więc zaczekałbym

0

@mientusek1407 Xavi i Busquets

0

@Rust_Cohle Co Ty tak po tym Hurkaczu jedziesz? W ostatniej godzinie, to chyba 3 takie komentarze napisałeś

5

@mindbender84 Czy naprawdę usunąłeś odpowiedź do tego twitta, która pokazywała, że to co napisałeś to czysta bzdura i manipulacja?

0

@Ali3231 Ter Stegen, Christensen, Raphinha, Pique, Balde

2

@Sau_Ron Dynamite

1

@tomek8756 Wysokie zwycięstwo Argentyny lub wygrana Meksyku

6

@ciema Lepszy bilans bramkowy

1

@Mario96w Zakładając niezależność, to będziesz chciał najpierw policzyć prawdopodobieństwo, że żadne nie zajdzie 0,75 * 0,8, a następnie policzyć dopełnienie, czyli zajście co najmniej jedno, czyli 1 - 0,75*0,8 = 0,4.

1

@FC1899Barca
Argentyna
Messi
Messi
Iran
Anglia
1/8
Szczęsny

0

@bleble123 Jak dla mnie Airpodsy to świetny zakup, a jeśli masz już laptop i telefon od Apple'a, to warto wyłożyć te pieniądze. Zależy też oczywiście jak korzystasz ze słuchawek, ale do biegania, chodzenia po mieście, siłowni itp. są idealne.

Mikrofon u mnie działa świetnie - wiele razy chodziłem po dość głośnych miejscach i nie miałem problemów z rozmową.

1

@Criss18Barca Podałeś idealny przykład dla którego powinna być chociażby bazowa statystyka w liceum. Twierdzenie, że wykształcenie i inteligencja są silnie skorelowane, nie oznacza, że osoba o lepszym wykształceniu jest zawsze inteligentniejsza, tylko wyższe prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.

Tak samo dowody przez przykłady, albo "w moim otoczeniu" są zwyczajnie pozbawione sensu przy przekładaniu ich na ogół. Zazwyczaj są silnie uwarunkowane przez pewne zmienne, jak np. ludzi z którymi się przyjaźnisz. To, że cieszą się taką popularnością jest kolejnym dowodem na brak niezbędnego wykształcenia naszego społeczeństwa, które nie jest w stanie rozróżnić wartościowe dane od kompletnego steku bzdur.

3

@nitey Zbliżyć tak, dogonić raczej nie. 42 gole to olbrzymia różnica, a Ronaldo coś jeszcze dołoży.

1

@Criss18Barca Zero szczegółów w tekście, źródeł czy jakichkolwiek konkretów. Wiarygodność na najwyższym poziomie. Równie dobrze ja mogę napisać, że reporterskie śledztwo dowiodło, że obywatele Korei Północnej cieszą się największą wolnością osobistą na świecie.

0

@michal26 Czemu bez Kaczmarka? Jakiś problem zdrowotny czy słabsza forma?

W sumie też czemu "raczej Semeniuk"? Jak dla mnie to przyjmujących, to powinno się zaczynać ustalanie od niego.

0

@VegetaPolska Mnie tam nie irytuje, jak zawodnik gra twardo (np. Militao), ale wkurza jak gracz symuluje/chce skrzywdzić przeciwnika. Za to pierwsze właśnie nie lubię Viniciusa, bo gość kładzie się więcej niż Ney w najgorszych momentach.

3

@ShawnC Nie symuluje przecież, dostał w bardzo nieprzyjemne miejsce...

0

@Fan2005 Moja retoryka nie może być zbudowana przez stacje pokroju TVN, bo zwyczajnie ich nie oglądam. Nie przeczę, że media często przedstawiają fakty na swój własny sposób, ale twierdzę, że nie można żadnej stacji zrównywać do TVP, które łamie każdy możliwy standard dziennikarski. Najbliżej mi do KO, to prawda, wynika to głównie z braku alternatyw. Choć uważam też, że rządzili dość dobrze.

„Wszystko podporządkowane pod lewackie idee z usa” - Akurat w USA masz media o dość wysokim standardzie, nie wszystkie oczywiście. Narracja o złych lewicowych mediach ma swoje źródła w kampanii wyborczej byłego prezydenta Trumpa, ale to może temat na inną dyskusję.

„Nie trzeba być po różnych stronach barykady, wystarczy myśleć” - Cóż, moje poglądy sprawiają, że nie jestem obiektywny, tak samo jak Twoje. Nie sądzę, aby fakt posiadania pewnych poglądów sprawiał, że się przestaje myśleć. Właśnie dyskusja służy do tego, aby je weryfikować.

0

@Fan2005 @dawidw4 Zrównywanie mediów TVN i TVP do tego samego poziomu, to już klasyczna zagrywka zwolenników PIS. A usprawiedliwianie "każde media przekłamują", to już jest piekielnie nieśmieszne.

Pokaż mi normalną stację telewizyjną, która choć w połowie prowadzi aż taką dezinformację/propagandę jak TVP. Oczywiście, że są problemy z mediami różnego rodzaju, ale nikt inny nie zniża się do tak obrzydliwych materiałów.

1

@Aqualitek W dobrze napisanej pracy, powinien być załączony dowód.

1

Tu chodzi o to, jak radzi sobie zeszłoroczny mistrz w obecnym sezonie.

1

@Bykunn Gavi wbiegł rozpędzony w pole karne i został zahaczony. Obrońca mógł nie chcieć, ale jakie to ma znaczenie skoro sfaulował. Już nie mówię o drugiej sytuacji, gdzie został popchnięty, a wychodził sam na sam. A ta sytuacja z żółtkiem jest o tyle ważna, bo to byłoby czerwo - w pełni zasłużone, za dwa faule taktyczne przerywające kontry.

1

@Bykunn Tak uczciwie, to piłkarze Rayo leżą i symulują od 30 minuty, brak karnego na Gavim jest kompletnie niezrozumiały, a brak drugiej żółtej przy kontrze 2 vs 2 to kompromitacja.

0

@pax Na chwilę obecną to Pedri i Frenkie są najlepsi, ale Gavi nie jest daleko od de Jonga.

1

Czemu warunki drugiego kontraktu były korzystniejsze? W ostatnich 10 sezonach, tylko 4 razy zdarzyło się, że jakiś klub (inny niż Barca czy Real) zajął miejsce w top 2 La Ligi. Tu już nawet nie wspominam o awansie przez Puchar Króla. Oczekiwana wartość (historycznie) kontraktu od Arabii, to 38 milionów - o 5 milionów więcej od Kataru. Związek wybrał lepszą ofertę, to że Pique też dostał pieniądze, to tylko dla niego dobrze.

2

@zadafcb Tu raczej nie ma faulu, choć trochę podobna sytuacja była z 1 karnym Levante. Ale co do reszty zgoda, parokrotnie w ostatnich dwóch meczach był faulowany i nie było gwizdka.

0

@endriuuu2 Super, że sprostowałeś. Ogólnie takie żarty nie są za śmieszne, bo fake news się rozszedł, a sprostowanie istotnie mniej osób zobaczy. Dopóki się nie zreflektowałem, że to może być fake news, to GW dużo w moich oczach straciła, więc wizerunek tej gazety został w pewien sposób nadszarpnięty.

2

@endriuuu2 To wygląda jak jakiś potężny fejk, nie mogę nigdzie znaleźć żadnej informacji o tym w internecie. Prosiłbym o jakieś źródło potwierdzające, że taki wywiad się pojawił.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?