O sobie

  • Zainteresowania Piłka, elektronika
  • Ulubiony zawodnik L. Messi
  • Ulubione zespoły Barca, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie 4461
  • Liczba komentarzy 480
  • Polecenia 1089

Komentarze

0

@cyron1
Jednak bez komentarza. Widać klasę wypowiedzi, i w tym temacie już nic nie da się zrobić. Co prawda widzę parę propozycji ,ale to raczej nie do druku. Pozdrawiam.

0

@cyron1..
..czyli po prostu ślinotok.
No i ta maestria: "faszystsa ". Gratuluję

1

1

@cyron1

..i rzekł guru strategii finansów na poziomie piaskownicy.

0

Zobacz wszystkie

65

Aspekt drugi-Komentarz telewizyjny-
Od komentatorów sportowych będę wymagał dwóch rzeczy:obiektywizmu i profesjonalizmu. W sobotę mecz obsługiwało dwóch młodych sprawozdawców. Nie uniknęli błędów, ale potrafili się do nich ,jeszcze w trakcie meczu przyznać. I za to szacunek, bo trzeba być krytycznym , ale także do siebie. Inaczej było wczoraj. Para "komentatorów", gramoliła bez sensu i składu. Popisem, było stwierdzenie jednego z panów, że piłkarz Torres po drugim faulu, / którego oczywiście w/g niego nie było/ powinien jako karę otrzymać i tu cytat" sędzia powinien pogrozić mu palcem, bo Busquets jest sam sobie winien, bo żle przyjął piłkę i ta mu odskoczyła co mogło sprowokować Torresa" koniec cytatu. No kompromitacja!!! Oczywiście wtóruje mu drugi z panów były piłkarz który ma dziwną manierę kończenia każdej frazy półśmiechem. Żałosne. Myślę że w dobie techniki cyfrowej powinniśmy posiadać możliwość wyłączenia panów sprawozdawców, a w ich miejsce posłuchać odgłosów stadionów. Dla lepszego samopoczucia. Z kibicowskim pozdrowieniem J.

48

Na ambasadora Polskiej kadry naradowej. Bedzie zgrana paka.

47

"CR7 to inna historia"- tak naprawdę to szczyt obłudy i kołtuństwa nazywać to co wyprawia ten gość tworzeniem historii footbolu. Brudne sztuczki, ciągłe symulowanie, na które daje się nabierać coraz więcej arbitrów, powodują że nie chce się tego oglądać. Ciekawe jaki procent zdobytych bramek jest bez kontrowersji?

39

Dla mnie wystarczy skromne 3:0. W rewanżu też skromne 4:0 i rachuneczki wyrównane. A potem to już z górki, ogramy madryckie ogórki.

32

Najlepsze- śpimy godzinę dłużej

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?