O sobie

  • Zainteresowania Piłka, elektronika
  • Ulubiony zawodnik L. Messi
  • Ulubione zespoły Barca, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie 2914
  • Liczba komentarzy 380
  • Polecenia 882

Komentarze

0

Przed meczem z Realem mam dla trenera Barcelony super propozycję przy obsadzie lewego obrońcy. Zamiast wystawiać "piłkarza" Firpo, proponuję przy wyjściu z szatni, zabrać na boisko ........taboret. Zwykły taboret i postawić przy lewym narożniku naszego pola karnego . Daję pełną gwarancję, że nikt nie zauważy różnicy, a może się zdarzyć, że ktoś z białych się uderzy w piszczel i zaboli. No i będzie taniej.


3

Firpo? Na rany Chrystusa. Tylko ślepy, głupi, moģł zatrudnić takie piłkarskie dno. Wychowanków oddaje się na wypożyczenie. Całość do rozjeb@!!!

0

A czy Pan Arthur pobierał pełną gażę?
Myślę że tak.

1

Czy leci z nami pilot?
Obserwując ostatnie wydarzenia związane z Barceloną nie sposób zauważyć, że pewne rzeczy zaszły za daleko, że rzucone zostały publicznie informacje, które w nowym świetle pokazują upadek Barcelony. Być może jeszcze nie finansowy krach, ale sportowy i wizerunkowy na pewno. Czy winny jest tylko nieudolny zarząd? Czy winni są piłkarze?
Ile komentarzy tyle prawd. Pewnie prawda jak to bywa, leży po środku. Powolny zjazd i upadek Barcelony trwa już od co najmniej dwóch sezonów. Oczywiście wygranie ligi, zdobyty puchar, przyciemniły nieco realną wartość . Hasło "jest dobrze, niech trwa" zakorzeniło się na dobre. A przecież najgorsze co może być to uwierzyć we własną propagandę. Nawet smutne i upokarzające porażki w LM uznane zostały uznane przez hura optymistów za wypadek przy pracy. Niestety, ostatnie dwa sezony pokazują , że nie tylko Europa śmieje się w twarz, ale średniej klasy zespoły La Ligi pokazują naszą niemoc i bezsilność. Bardzo wyraźnie nasuwa się podobieństwo do upadku takich firm jak MY , AC Milan. I mowa tu o aspekcie sportowym.
Pytanie co dalej? Czy są ludzie którzy mogą ozdrowić całą sytuację? Co z Messim?
Pytania się mnożą i czy znajdzie się ktoś kto poskłada te wszystkie rozsypane klocki?
Historia uczy i pokazuje, że upadały gigantyczne cywilizacje. Za wszystkim stał zawsze człowiek, ze swoimi ułomnościami. Czy Barcelona znajdzie swojego Mesjasza, który tak jak Johan Cruijff, poprowadzi ją do lepszej przyszłości? Oby!! Ufny,wierny ....
Mes Que Un Club !!!!!.

0

Barcelona pracuje na tytuł sponsora tytularnego Valenci FC. Ileż tam wpompowano milionów za byle co.

Zobacz wszystkie

65

Aspekt drugi-Komentarz telewizyjny-
Od komentatorów sportowych będę wymagał dwóch rzeczy:obiektywizmu i profesjonalizmu. W sobotę mecz obsługiwało dwóch młodych sprawozdawców. Nie uniknęli błędów, ale potrafili się do nich ,jeszcze w trakcie meczu przyznać. I za to szacunek, bo trzeba być krytycznym , ale także do siebie. Inaczej było wczoraj. Para "komentatorów", gramoliła bez sensu i składu. Popisem, było stwierdzenie jednego z panów, że piłkarz Torres po drugim faulu, / którego oczywiście w/g niego nie było/ powinien jako karę otrzymać i tu cytat" sędzia powinien pogrozić mu palcem, bo Busquets jest sam sobie winien, bo żle przyjął piłkę i ta mu odskoczyła co mogło sprowokować Torresa" koniec cytatu. No kompromitacja!!! Oczywiście wtóruje mu drugi z panów były piłkarz który ma dziwną manierę kończenia każdej frazy półśmiechem. Żałosne. Myślę że w dobie techniki cyfrowej powinniśmy posiadać możliwość wyłączenia panów sprawozdawców, a w ich miejsce posłuchać odgłosów stadionów. Dla lepszego samopoczucia. Z kibicowskim pozdrowieniem J.

48

Na ambasadora Polskiej kadry naradowej. Bedzie zgrana paka.

47

"CR7 to inna historia"- tak naprawdę to szczyt obłudy i kołtuństwa nazywać to co wyprawia ten gość tworzeniem historii footbolu. Brudne sztuczki, ciągłe symulowanie, na które daje się nabierać coraz więcej arbitrów, powodują że nie chce się tego oglądać. Ciekawe jaki procent zdobytych bramek jest bez kontrowersji?

39

Dla mnie wystarczy skromne 3:0. W rewanżu też skromne 4:0 i rachuneczki wyrównane. A potem to już z górki, ogramy madryckie ogórki.

28

Z drużyny Espanyolu zeszła cała para w meczu z Barcą. Po prostu są słabi, a całą frustrację zaprezentowali w meczach derbowych. Niech spadają, ja za nimi płakał nie będę.

Media

Liga typerów

1 barcatv 112 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 Marjando 98 pkt
5 TrogluS 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?