Guardiola: To wyjątkowy pojedynek, Barcelona to mój dom

Ola

24 kwietnia 2015, 14:39

AS

120 komentarzy

Szkoleniowiec Bayernu Monachium Pep Guardiola w rozmowie z dziennikarzami skomentował dzisiejsze losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. Były trener Barçy w ciepłych słowach wypowiedział się na temat katalońskiej ekipy.

- Luis Enrique ma świetne warunki jako trener, już w swoim pierwszym roku może zdobyć tryplet. Bardzo się cieszę z jego powodu.

- Jeśli w Barcelonie popełnimy te same błędy, co w ciągu ośmiu pierwszych minut spotkania z Porto, awans zostanie w Barcelonie.

- Oni są świetnym zespołem, tak samo jak my. Musimy próbować i analizować to, co możemy zrobić w każdym meczu. Jeśli jesteś w półfinale, grasz przeciwko wielkim zespołom. Naturalnie Barcelona jest najlepsza, ale ostatecznie to tylko mecz piłki nożnej. Musimy przeanalizować jej grę.

- Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa na temat mojej byłej drużyny czy moich byłych zawodników. Wiele z nimi wygrałem.

- Naturalnie to ponowne spotkanie jest wyjątkowe. To Barcelona, to mój dom. Nie mogę nic więcej powiedzieć. Jestem tutaj, bo kiedyś byłem w Barcelonie. Barça to jedna z trzech drużyn, na którą mogliśmy trafić, ale dla wielu z nas to wyjątkowe losowanie: dla Thiago, dla sztabu szkoleniowego…

- Moja córka bardzo się cieszy, bo będzie mogła zobaczyć się ze swoimi dziadkami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dla mnie wystarczy skromne 3:0. W rewanżu też skromne 4:0 i rachuneczki wyrównane. A potem to już z górki, ogramy madryckie ogórki.

@januszhol: właśnie takich "kibiców" jak Ty Barca potrzebuje :D
« Powrót do wszystkich komentarzy