0

Nie chcą Firpo ? ? Dlaczego mnie to nie dziwi?

2

Iniesta. OSCAR za rolę drugiego planu. Mistrzostwo Świata. Teraz widać wyraźnie co dawał drużynie Iniesta & Xawi. Szacunek i żal że nic nie jest wieczne.

0

@Litman Myślę, że ten sportowiec,bo trudno mi nazywać go piłkarzem, nie nadaje się nawet do rezerw żadnego profesjonalnego klubu. Pisałem o tym dużo wcześniej, ale o dziwo odezwała cała kupa fanów jego talentu. No właśnie kupa.

5

Tym bardziej trzeba się klepnąć w dupsko, i nie zostawić wątpliwości ,która drużyna zasługuje na grę w ćwierćfinale. Wygląda to trochę na asekurację w razie wpadki.

3

Jak można płacić taką fortunę za takie drewno? Kto podjął decyzję o zatrudnieniu tego geniusza?

1

Przed meczem z Realem mam dla trenera Barcelony super propozycję przy obsadzie lewego obrońcy. Zamiast wystawiać "piłkarza" Firpo, proponuję przy wyjściu z szatni, zabrać na boisko ........taboret. Zwykły taboret i postawić przy lewym narożniku naszego pola karnego . Daję pełną gwarancję, że nikt nie zauważy różnicy, a może się zdarzyć, że ktoś z białych się uderzy w piszczel i zaboli. No i będzie taniej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Firpo? Na rany Chrystusa. Tylko ślepy, głupi, moģł zatrudnić takie piłkarskie dno. Wychowanków oddaje się na wypożyczenie. Całość do rozjeb@!!!

0

A czy Pan Arthur pobierał pełną gażę?
Myślę że tak.

1

Czy leci z nami pilot?
Obserwując ostatnie wydarzenia związane z Barceloną nie sposób zauważyć, że pewne rzeczy zaszły za daleko, że rzucone zostały publicznie informacje, które w nowym świetle pokazują upadek Barcelony. Być może jeszcze nie finansowy krach, ale sportowy i wizerunkowy na pewno. Czy winny jest tylko nieudolny zarząd? Czy winni są piłkarze?
Ile komentarzy tyle prawd. Pewnie prawda jak to bywa, leży po środku. Powolny zjazd i upadek Barcelony trwa już od co najmniej dwóch sezonów. Oczywiście wygranie ligi, zdobyty puchar, przyciemniły nieco realną wartość . Hasło "jest dobrze, niech trwa" zakorzeniło się na dobre. A przecież najgorsze co może być to uwierzyć we własną propagandę. Nawet smutne i upokarzające porażki w LM uznane zostały uznane przez hura optymistów za wypadek przy pracy. Niestety, ostatnie dwa sezony pokazują , że nie tylko Europa śmieje się w twarz, ale średniej klasy zespoły La Ligi pokazują naszą niemoc i bezsilność. Bardzo wyraźnie nasuwa się podobieństwo do upadku takich firm jak MY , AC Milan. I mowa tu o aspekcie sportowym.
Pytanie co dalej? Czy są ludzie którzy mogą ozdrowić całą sytuację? Co z Messim?
Pytania się mnożą i czy znajdzie się ktoś kto poskłada te wszystkie rozsypane klocki?
Historia uczy i pokazuje, że upadały gigantyczne cywilizacje. Za wszystkim stał zawsze człowiek, ze swoimi ułomnościami. Czy Barcelona znajdzie swojego Mesjasza, który tak jak Johan Cruijff, poprowadzi ją do lepszej przyszłości? Oby!! Ufny,wierny ....
Mes Que Un Club !!!!!.

0

Barcelona pracuje na tytuł sponsora tytularnego Valenci FC. Ileż tam wpompowano milionów za byle co.

0

@prezes757 Dzisiejszy mecz z Ibiza pokazał co znaczy przyśpieszenie jednym prostopadłym podaniem.
Tak na marginesie, i nie w temacie. Czy nie czas odejść od tego DNA.? Ludzie którzy doprowadzili ten sposób gry do perfekcji, już nie grają, albo ich kariery dobiegają końca. Inny aspekt że to zostało już rozpracowane przez rywali. I przyjeżdża taka Granada, i fizycznością połączoną z brutalnością niweczy 1087 podań. Czy jest to droga w przyszłość? POZDRAWIAM.

0

Ponieważ jestem tylko kibicem i nie zawsze widzę taktyczne niuanse chciałbym skupić się na czymś innym. Po pierwsze: stałe fragmenty gry i nie mam na myśli rzutów wolnych. Chodzi o rzuty rożne. Wystarczy popatrzeć co dają np. Realowi. O kornerze w wykonaniu Liverpoolu przez litość nie wspomnę
U nas jakby nie przykłada się do tego odpowiednie wagi,.A szkoda. Mając w meczu kilka kornerów najczęściej je marnujemy
Po drugie: dlaczego Barca nie gra prawie szybkiej kontry? Pod koniec wczorajszego meczu aż się prosiło o uruchomieniu kontry. Niestety. Nic z tego. Klepanie od tyłu bez jakiegokolwiek depnięcia .
I na koniec o nowym trenerze. Wiadomo że.za krótko, ale dla mnie teraz szklanka wydaje się być do połowy pełna. Jesz6 niedawno była do połowy pusta.

0

W języku ludzi kulturalnych brakuje słów aby komentować wypowiedzi piłkarzy Barcy. Ciekawe byłoby porównanie wynagrodzenia poszczególnych graczy, z poborami np.piłkarzy Espanyolu. Wstyd panowie piłkarze, bo na boisku tak wielkiej różnicy nie było widać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No to do roboty kolego! Barcelona to także obowiązek

6

Pan komentator Orłowski przechodzi samego .....Strejlała. No mistrzostwa świata. Uwagi dotyczące gry Messiego porażające. Nie od dziś wiadomo komu ten Pan sprzyja i kibicuje. A można byłoby wymagać obiektywnego komentarza.

0

@Pustelnik Uwaga celna jak strzał Dybali.

7

Tak naprawdę nieważne kto. Ważne aby znów wywalić kolejne 100 baniek w błoto. A może poszperać u siebie, albo w LL. Napewno będzie taniej a jakość taka sama, albo lepsza.

0

Barcelona w jakich koszulkach.

3

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

4

Ludzie!!! Po co my tutaj wylewamy żale i pretensje? Przecież tego nie czytają Ci do których mamy uwagi. Więc czy warto się złościć i denerwować?

1

Spoko gość. Oby tylko nie chciał odejść, bo patrząc na ten cały burdel, może zwątpić. Oby nie.

3

Piękne jest życie piłkarza, bycie piłkarzem Barcelony zakrawa na żywot spędzony w raju. Wspaniałe miejsce do życia, góra siana co miesiąc, albo co tydzień. I tak naprawdę dla dużej grupy piłkarzy praktycznie za niewiele. Ot, taki relaksyjny trening, po meczu przechodzonym w trybie slow motion. I do wtorku luzik. Jakaś kolacja, mały grill z kumplami. No chyba że jakaś reklama, oczywiście znów za góra siana. No qrwa ciężkie te życie piłkarza, bo we wtorek w sądzą w samolot, zawiozą na stadion i trzeba grać. I żeby szacunek u rywali. Ale gdzie tam. Ganiają jakby im zależało. Nienormani jacyś. Dobrze że po tym znowu luzik. Jakoś to będzie. Piękne jest życie piłkarza.

0

Qrwa!!! Przecież tego się qrwa nie da oglądać. RozjeB@ć na cztery wiatry.

1

To że Barca gra piach to fakt. Ale żeby komentatorzy tv mieli taką frajdę graniczącą z orgazmem po stracie bramki przez Barce to naprawdę smutne i żenujące. Odrobina bezstronności.Panowie komentatorzy.

6

Ale o co cały ten ból dupska. W końcu trzecia drużyna la ligi wygrywa z drużyną dziesiątą. Polubmy to.

1

NEYMAR w BARCELONIE!!!!!!
No właśnie . I co dalej? Czy to jest gwarancja na wygranie La Liga ,Liga Mistrzów, z litości przemilczę Puchar Króla. Moim zdanie nie . Czy to kolejny problem w odpowiednim zbilansowaniu ofensywy i defensywy? No prędzej w tą stronę. Tak naprawdę z całym szacunkiem i uwielbieniem ,zwisa mi dobre samopuczucie najlepszego gracza świata. Wczorajsze spotkanie , a chyba najwyrażniej druga połowa pokazała że można innymi środkami zapewnić przyjemność z oglądania Barcelony. Ja wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale czy nie przyjemniej było oglądać zasuwjących na dupskach zawodników Barcy, tylko i aż tylko po to, aby natychmiast odebrać piłkę rywalowi? Oczywiście, najprawdobodobniej też nie zgarneliby wszystkich tytułów. Ale być może, sprawiliby więcej uśmiechu i frajdy z oglądania ulubionej drużyny. Czy ten NEYMAR jest tak potrzebny? Śmiem wątpić.

1

@Pustelnik Cała działalność zarządu w kwesti polityki transferowej, sportowej ,
marketingowej, nawiązuje do tytułu komedii pt." Czy leci z nami pilot?"
Niestety,od rzeczywistości klubowej, film przynajmniej był śmieszny.

0

@marcinnikt Niestety, ale to przypadłość naszych czasów. Tak jest w świecie sportu, w świecie filmu i telewizji i w wielu innych aspektach życia publicznego.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?