• Liczba komentarzy 2321
  • Polecenia 3281

Komentarze

0

Teraz Barca wygląda jak ta z czasów Valverde. W lidze wszystkich leją a problem jest w Europie. Nie rozumiem tego, że zagrali w pierwszej połowie z inna intensywnością. Ktoś im zapomniał powiedzieć przed meczem ze od początku trzeba zapier.........

3

Barca znowu ma problem na postawiony autobus. 45 minut i nawet bramkarz nie został sprawdzony. Była kilka piłek gdzie można było uderzyć za pola karnego to na siłę szukanie wjazdu do bramki. Oby w drugich 45 minutach odwrócili ten wynik bo inaczej LE wita

22

Jeśli skrzydłowi Barcy zagrają na swoim poziomie to rozniosą inter. Stawiam na 0:3.

0

@Tridente2015 tak tak. Oczywiście że potrafi, jak najbardziej

0

@Tridente2015 no ja uważam inaczej. Inaczej byś pisał jeśli ten błąd decydowałby np o awansie albo np o mistrzostwie. Co z tego że zrobił dużo dobrego jak popełni kluczowy błąd dla przebiegu meczu. A kiedy Xavi powiedział coś złego na zawodnika? Nigdy. Nikt nie kwestionuje tego że zna się na piłce

Zobacz wszystkie

81

Może polskie telewizje się rzuca i którąś wykupi dostęp. Mam tak a nadzieję

64

Jeśli zostanie to będzie bardzo dobra decyzja. Dostanie tych zawodników których chciał i zobaczymy na co tak naprawdę go stać. Jak w przyszłym sezonie będzie miał takie wpadki jak w tym to już wytłumaczenia nie będzie żadnego.