O sobie

  • Zainteresowania Lekkoatletyka(bieganie na dystansach 800-1500), piłka nożna, pływanie
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Araujo
  • Ulubione zespoły Barcelona, Arsenal, Napoli
  • Barcelonie kibicuję od 2018

Statystyki

  • Dni w serwisie 1323
  • Liczba komentarzy 463
  • Polecenia 613

Komentarze

0

@Janas11224 Ja osobiście polecam Infinity Run 3 na Flyknicie czyli szyte z jednej nici. Wydaję mi się, że powinny być w Decathlonie. Bardzo dobre buty, wygodne, przewiewne z odpowiednią amortyzacją.

10

@Rewolucja123 Szczerze ci współczuję
Sam mam zaraz 22 lata i często mam wrażenie, że kiedy już uda mi się jakiś problem rozwiązać to pojawiają się dwa kolejne i tak ciągle. Jest to wykańczające, miałem jedną pracę była do dupy męczyłem się tam ponad rok, w końcu zmieniłem i mam wrażenie, że tu gdzie teraz jestem też wcale nie jest lepiej. Też mieszkam z rodzicami i czasem jest lepiej czasem gorzej, chociaż wizja mieszania z nimi jeszcze kilka lat mi się nie uśmiecha. Ja po prostu staram się małymi krokami iść do przodu. Chcę skończyć studia, znaleźć lepszą pracę itp. Ale rozumiem co czujesz.

0

@kolomen2 Trochę się spóźniłeś bo na nike.com dopiero co była promka do końca stycznia, kiedy będzie następna nie wiadomo. Spróbuj na Zalando, czasami trafi się coś fajnego albo na vinted ludzie sprzedają w naprawdę dobrym stanie buty za 500-600zl.

0

@against_modern_football Dokładnie to samo pomyślałem. Zawsze tam chciałem pojechać :)

0

@NeroTFP1 Niesamowite, świetny bieg. Widać, że Ewa jest w formie.

Zobacz wszystkie

23

@PawkoFCB Messi vs Ronaldo po raz ostatni. Stawką jest złota piłka w 2023 roku i w przypadku przegranej PSG Messi oddaję Cristiano mistrzostwo świata. Uczciwy deal.

16

To jeden z najlepszych piłkarzy w historii, jeśli chodzi o przegląd pola. Jeden z najlepszych w historii, jeśli chodzi o podania i rozgrywanie. Jeden z najlepszych, jeśli chodzi o rzuty wolne. Do tego moim zdaniem najlepszy w historii, jeśli chodzi o czucie piłki. Messi ma to coś w sobie po prostu. Jeśli nie będzie chciał dużej pensji i weźmie na siebie ciężar rozgrywania i podobną rolę jaką ma aktualnie w Paryżu to oczywiście. Messi to wartość dodana.

15

GOAT dopiął swego, zdobył ostatni brakujący element układanki. Bardzo się cieszę, że wygrał to mistrzostwo świata. Leo jesteś najlepszy, tak po prostu.

14

@Bagsik88 Wątpię, że to wpłynie na ich podejście do Messiego. Skoro te wszystkie wcześniejsze dyskusje i argumenty nie zmieniły ich podejścia to ten filmik raczej niewiele da.

14

Brawo Argentyna, brawo Martinez, brawo Messi. W końcu zasłużone zwycięstwo. Nikt ci już nie odbierze tytułu najlepszego.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?