O sobie

  • Zainteresowania Lekkoatletyka(bieganie na dystansach 800-1500), piłka nożna, pływanie
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona, Arsenal, Napoli
  • Barcelonie kibicuję od 2018

Statystyki

  • Dni w serwisie 1052
  • Liczba komentarzy 406
  • Polecenia 538

Komentarze

3

@MesQueUnClub_87 Grałem w Callisto Protocol, bardzo przyjemna gra i do tego niedługa bo platyna zajęła mi ok 22-24h. Bardzo trudna też nie jest bo grałem przez przypadek na najtrudniejszym poziomie trudności i nie było jakiś większych problemów. Na minus powtarzalność przeciwników i szczerze to po pierwszych dwóch godzinach nie było już żadnego momentu, który by mnie wystraszył. Ale grę polecam.

0

@Faro Teraz to trochę za późno.

1

@Kapiczek Po prostu na ten moment o nic nie gra i to w klubie, z którego i tak zaraz odejdzie.

0

@Comentateiro A na kogoś trzeba będzie głosować i teraz najtrudniejsze pytanie na kogo

0

@TR3YWAY Zazdro, ja w handlu pracuję i każdy weekend w robocie ):

Zobacz wszystkie

23

@PawkoFCB Messi vs Ronaldo po raz ostatni. Stawką jest złota piłka w 2023 roku i w przypadku przegranej PSG Messi oddaję Cristiano mistrzostwo świata. Uczciwy deal.

16

To jeden z najlepszych piłkarzy w historii, jeśli chodzi o przegląd pola. Jeden z najlepszych w historii, jeśli chodzi o podania i rozgrywanie. Jeden z najlepszych, jeśli chodzi o rzuty wolne. Do tego moim zdaniem najlepszy w historii, jeśli chodzi o czucie piłki. Messi ma to coś w sobie po prostu. Jeśli nie będzie chciał dużej pensji i weźmie na siebie ciężar rozgrywania i podobną rolę jaką ma aktualnie w Paryżu to oczywiście. Messi to wartość dodana.

15

GOAT dopiął swego, zdobył ostatni brakujący element układanki. Bardzo się cieszę, że wygrał to mistrzostwo świata. Leo jesteś najlepszy, tak po prostu.

14

@Bagsik88 Wątpię, że to wpłynie na ich podejście do Messiego. Skoro te wszystkie wcześniejsze dyskusje i argumenty nie zmieniły ich podejścia to ten filmik raczej niewiele da.

14

Brawo Argentyna, brawo Martinez, brawo Messi. W końcu zasłużone zwycięstwo. Nikt ci już nie odbierze tytułu najlepszego.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?