1

Brawo Barca za charakter i walkę do końca. Jeszcze jakby się udało zajść w LM daleko (chociaż ta 1/4) to już w ogóle będzie super.

0

@prokofiew Mam tak samo, lepiej by było po prostu pozycjami

1

@KobeFR Mam nadzieję, że ty tak nie na poważnie

0

@Essos 186cm przy wadze 74kg

1

@Kgorecki2500 Jako, że mam jamnika i owczarka niemieckiego to nie będę się sugerował tymi rasami, więc niech będzie biały owczarek szwajcarski, nowofundland i wilczarz Czechosłowacki.

0

1.44 na 800m, taki czas na takim dystansie szacun

0

@Volk Chłop sam nie mógł w to uwierzyć, że taki czas wykręcił. A przecież na początku był chyba 5 albo 6

0

@DaPidejpi A czy ja napisałem, że to nie jest normalne? To nie miał być jakiś przytyk w Messiego, tylko taka moja luźna obserwacja. Messi po prostu jest coraz starszy i ma coraz mniej siły, co jest spowodane ciężkim sezonem, ale widać też po nim takie spełnienie, że już nic nie musi

0

@mekston No wiadomo, poza tym to mecz towarzyski, ale tak jakoś mam wrażenie, że już nie ma tyle pary co kiedyś

0

@Danny Gaucho Na pewno to też ma wpływ, ale widać że z roku na rok trochę mu spada ta fizyczność

0

Już chyba zaczynam rozumieć decyzję Messiego o zakończeniu gry na Europejskim poziomie. Jak tak patrzę na tę pierwszą połowę i Messi po 45 min już ciężko oddycha to pokazuję, że fizycznie jest coraz ciężej mu wytrzymać. I jest też to MŚ, które sprawiło, że jest spełniony i nie ma już takiego ciśnienia bo zdobył wszystko co chciał zdobyć.

0

@Rl9k1nG Lekkoatletyka (biegi na 800m), sneakersy, pływanie

5

Życzę Ci Leo jak najlepiej w Miami, ale mogłeś jeszcze poczekać te dwa lata. To jeszcze nie był ten moment.

3

Szkoda, bo tak bardzo chciałem zobaczyć Messiego wracającego do Barcelony. Ale no cóż, bywa. Jestem wielkim fanem Messiego, ale jako piłkarza bo jako człowieka go nie znam i zakładam, że tak jak duża większość piłkarzy myśli głównie o pieniądzach.

3

@MesQueUnClub_87 Grałem w Callisto Protocol, bardzo przyjemna gra i do tego niedługa bo platyna zajęła mi ok 22-24h. Bardzo trudna też nie jest bo grałem przez przypadek na najtrudniejszym poziomie trudności i nie było jakiś większych problemów. Na minus powtarzalność przeciwników i szczerze to po pierwszych dwóch godzinach nie było już żadnego momentu, który by mnie wystraszył. Ale grę polecam.

0

@Faro Teraz to trochę za późno.

1

@Kapiczek Po prostu na ten moment o nic nie gra i to w klubie, z którego i tak zaraz odejdzie.

0

@Comentateiro A na kogoś trzeba będzie głosować i teraz najtrudniejsze pytanie na kogo

0

@TR3YWAY Zazdro, ja w handlu pracuję i każdy weekend w robocie ):

0

Jak to się wszystko szybko zmienia. Ja tam będę czekał na oficjalkę z klubu, do którego przejdzie. Do tego czasu traktowanie poważnie newsów o przyjściu Messiego jest bez sensu.

5

No i to tyle jeśli chodzi o Arabię. Dopóki nie będzie oficjalki z przenosin do innego klubu to sobie mogą te wszystkie bajki w trąbę wsadzić.

3

@TheNekro94 Fajnie jakby mu się udało bo dużo mu nie brakuję, a dalej jest w wybitnej formie.

1

@ForcaMilosz Nie pracuję na zlecenie tylko na etacie, ale u mnie to było tak, że w sierpniu kończył mi się 3 miesięczny okres próbny w pracy i miałem podpisać roczną umowę. Tylko że w tym czasie jak ten próbny się kończył to wyjeżdżałem na obóz i to na dwa tygodnie. No i zapytałem czy to nie będzie problem bo mogę odrobić te godziny albo jako urlop bezpłatny, ale szefowa nie miała z tym problemu. Pojechałem wróciłem i podpisałem umowę, więc dużo zależy od pracodawcy jak @Culers napisał. Co ci szkodzi w sumie spytać.

0

Niech wraca, skład nie jest zły, ale brakuje takiego kreatora co czasami wyczaruje coś z niczego. No i w końcu coś z wolnego siądzie bo ile można czekać. Mam nadzieję, że nie będzie miał nie wiadomo jak dużej pensji bo to jest jedyna niewiadoma. Młodzi będą mieli się na kim wzorować i może w LM osiągniemy więcej niż faza grupowa.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie mówię, że nie po prostu istnieje ryzyko, że dostanie kontuzji. Mam nadzieję że Xavi wie co robi

1

@Sulimo No ja nie wiem czy wpuszczanie 15 latka na mecz z takim przeciwnikiem o taką stawkę jest dobrym pomysłem

1

@AmigoBlancos Ja tam się cieszę albo innaczej nie mam nic do Realu. A hiszpańska drużyna w LM zawsze cieszy bo cały czas się mówi że La Liga nic nie znaczy a tu niespodzianka Real dalej walczy do tego Sevilla w LE, która pomimo kryzysu walczy.

2

@Lanosss Liczę na Arsenal, niech nie oddaje tego mistrzostwa bez walki.

1

Niesamowita jest ta Premier League. Tu się jeszcze może dużo zmienić. Ostatnie kolejki będą bardzo emocjonujące.

0

@cris2706 Normalnie szkoła życia

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?