3

@tbas Pierwsza część wybitna, przez to mam bardzo duże oczekiwania wobec dwójki. Chociaż jak teraz czytam, że to ma być w formie musicalu to mam trochę niepewności.

2

Jestem w szoku jak słabo zagrał Haaland. Jestem niedzielnym kibicem i całe mecze to obejrzę kilka razy w roku, więc może to nie powinno mnie dziwić, ale gość nie oddał chyba żadnego strzału i był kompletnie niewidzialny w tym meczu.

0

@Criss18Barca Zawsze jak widzę, jak oni biegają i jakie osiągają wyniki to ciekawi mnie jaka część tych biegaczy korzysta z dopingu. Nie chce zarzucać akurat jemu brania czegokolwiek, ale tak się po prostu zastanawiam.

1

@Kgorecki2500 Oby, zawsze miałem wrażenie że był dodatkiem do odcinków czy to z klonami czy z Obi-Wanem. A według mnie mógłby taki jeden lub dwa odcinki dostać, to w końcu nie jest jakiś pierwszy lepszy klon.

1

@Kgorecki2500 Cody to jest w mojej opinii postać, której poświęcono zbyt mało uwagi w Clone Wars, a szkoda bo w Bad Batch bardzo przyjemnie mi się go oglądało.

1

@Kgorecki2500 Ja też niedawno musiałem jak wyszedł mi astygmatyzm.

0

@Rewolucja123 Ja biorę zimny prysznic i naprawdę pomaga. Początkowo było ciężko się przyzwyczaić, ale teraz staram się zawsze po treningu robić. Lepiej się po czymś takim człowiek czuję.

2

@Kgorecki2500 Ciekawostka, pojawia się w najnowszym sezonie Bad Batch. Ogólnie fajna postać, jeden z tych klonów, na którego widok zawsze się uśmiecham.

5

@Arden Jedno słowo: Mbappe

0

@Janas11224 Ja osobiście polecam Infinity Run 3 na Flyknicie czyli szyte z jednej nici. Wydaję mi się, że powinny być w Decathlonie. Bardzo dobre buty, wygodne, przewiewne z odpowiednią amortyzacją.

10

@Rewolucja123 Szczerze ci współczuję
Sam mam zaraz 22 lata i często mam wrażenie, że kiedy już uda mi się jakiś problem rozwiązać to pojawiają się dwa kolejne i tak ciągle. Jest to wykańczające, miałem jedną pracę była do dupy męczyłem się tam ponad rok, w końcu zmieniłem i mam wrażenie, że tu gdzie teraz jestem też wcale nie jest lepiej. Też mieszkam z rodzicami i czasem jest lepiej czasem gorzej, chociaż wizja mieszania z nimi jeszcze kilka lat mi się nie uśmiecha. Ja po prostu staram się małymi krokami iść do przodu. Chcę skończyć studia, znaleźć lepszą pracę itp. Ale rozumiem co czujesz.

0

@kolomen2 Trochę się spóźniłeś bo na nike.com dopiero co była promka do końca stycznia, kiedy będzie następna nie wiadomo. Spróbuj na Zalando, czasami trafi się coś fajnego albo na vinted ludzie sprzedają w naprawdę dobrym stanie buty za 500-600zl.

0

@against_modern_football Dokładnie to samo pomyślałem. Zawsze tam chciałem pojechać :)

0

@NeroTFP1 Niesamowite, świetny bieg. Widać, że Ewa jest w formie.

1

@Martwy Dla mnie np. Spiderman 2 był taki 7/10, jestem zmęczony Venomem i ogólnie symbiontami. Za dużo tego po prostu. Days Gone fabuła średnia, ale otwarty świat, z naciskiem na hordy dużo oddawało w tej grze no i jakoś postać Deacona mi podeszła. A w RDR2 mam 2 godziny bo jakoś nie jestem jeszcze w stanie odpowiednio podejść do tej gry.

2

@MichalZZZ Gratki. Ja jestem za młody, żeby myśleć o dzieciach (21 lat), ale może kiedyś. Ogromna odpowiedzialność, masa wyrzeczeń i ciężka praca przez przynajmniej 18 lat. Ale jak widać warto.

3

Nominuję @mekston za to, że na stronie zawsze cechuję go pełna kultura, opanowanie i merytoryczność. Nie prowokuję i nie obraża innych użytkowników.

1

@takisobiektos Dzięki, szkoda bo PSG w LE to byłaby śmieszna sytuacja

0

@takisobiektos A to ja chyba nie w temacie, on ostatnio jakieś poważne błędy popełnił?

1

@takisobiektos Śmieszne, ale ta trójka w końcówce w wykonaniu Currego to było coś pięknego. Może w końcu Goldensi wyjdą z dołka.

1

@Cotutajsiedzieje Tylko, że to za PIS były sprzedawane wizy na lewo z Afryki

3

@adi7adi8 Z jednej strony bawi, ale jak się pomyśli, że to jest opłacane z pieniędzy obywateli to już nie jest tak do śmiechu.

1

@ObiwanKenobi I to jest piękne

0

Szkoda tych zmarnowanych okazji. Powinniśmy mieć chociaż tego jednego gola więcej

0

@Montjuic Bardzo mnie ciekawi kiedy wynajdą lekarstwo na raka(chyba że już jest), bo to jest coś co uratuje miliony.

2

@Kgorecki2500 Pierwsza część to klasyka, druga też według mnie była bardzo dobra. Trzecia najsłabsza, jakoś nie przemawia do mnie ta historia z innymi pandami

1

@Bobo25 Nie moje pieniądze, nie moja sprawa, ale myślę że na biednego nie trafiło. Zwłaszcza że są bardziej potrzebujący

4

@kamyk_23 500zl na gościa, który gada i robi głupoty. To ja już bym wolał to przepić

0

@DaPidejpi Kto słucha ten słucha, ale pochwalanie takich rzeczy to przejaw głupoty

0

@DaPidejpi Jest się czym chwalić

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?