O sobie

  • Zainteresowania sport, elektronika
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chelsea
  • Barcelonie kibicuję od 8 rok życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 214
  • Liczba komentarzy 1430
  • Polecenia 2343

Komentarze

5

Po tym jak L. de Jong strzelił bramkę utwierdziłem się w przekonaniu że najgorszym transferem w ostatnich latach do Barcelony jest Kevin Prince Boateng (jedna bramka wystarczy żeby go przebić). Oczywiście nie liczę Matheusa, bo nie był tak naprawdę naszym piłkarzem. Swoją drogą pamiętam jaka była podnieta Boatengiem. Cieszę się, że teraz już podchodzimy do takich transferów z lekkim przymrużeniem oka i ironią.

6

Jeśli już przedłużenie to mam nadzieję, że na max 1-2 lata i ze znaczną obniżką pensji, tym bardziej, że robi się tłok w środku pola :)

0

@masq Nie, kibicuje od dzieciaka, ale konto założyłem jakoś wtedy :))

2

@KrychaFCB Ćwiakała to zwykła, "bez szału", dwójka komentatorska, od dopowiadania historii itp. Lepiej idzie mu w vlagach na yt.

0

@masq Ja jeszcze poczekam ale pewnie max 2 lata kiedy stracą jeszcze La Ligę i Seria A, a zastąpią Belgijska czy Holenderska

Zobacz wszystkie

73

On czekał na ten moment. Kiedy Laporta jest krytykowany, i państwa kluby robią co chcą. Myśli że to przysloni jego błędy. Otóż nie Panie Bartomeu konsekwencje twojego bezmyslnego zarządzania zostaną w Barcelonie na długo, a ty sam za nie odpowiesz.

63

I tak powinno pozostać na stałe nie róbmy więcej już tych żartów :)

54

O zaczyna się granie o lepszy kontrakt...

43

Marc wraca, jest Pena i Tanas, nie potrzeba kolejnego bramkarza

42

Pena bardzo dobry bramkarz, który ma niesamowite statystyki obronionych karnych, natomiast Tanas to jeszcze większa perełka, która bardzo przypomina Ter Stegena. Ciężki wybór dla Barcy kogo wybrać :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?