0

Majac go na prawej w takiej formie dobrze to wyglada. Lewy na 9tce, a po lewej kupic jakiegos kozaka z dryblingiem co umie mijac obroncow" do przodu" Pozbyc sie szrotu w tej kolejnosci ferran raphinha fati i bedzie mozna walczyc w LM

0

Jak pisalem ,ze to marny grajek, nie lapiacy sie w city do skladu to kazdy pisal, ze to dobry zakup perspektywistyczny... Jak mozna byc tak slepym. Griezmann tez sie kopie po czole a komentatorzy wmawiaja, ludziom ze to wirtuoz. Koszmar

1

Oby nie wrocil tu.

0

Powiem tak. Ciesze sie, ze pauzuje, bo jest cienki i parodyjny, aczkolwiek liga robi z igly widly. Jak zawsze zenada z tymi zawieszeniami

0

@panczo mialem na mysli mecz wczorajszy i forme

0

Hahahhahahahahahahahahaahah

0

Siegnelismy dna nie ma co sie oszukiwac

0

Ferrrraaaaan !! Wirtuoz !!

0

Tylko nie ten Ruben Neves..

1

Jak wygracie Lige mistrzow to bede w szoku

0

@David_Martin Powiem tak. Niezle, ale z lepszymi przeciwnikami przygasli. Np Griez w finale

2

Zaden skrzydlowy, ktory nie umie minac przeciwnika do przodu nie spelni oczekiwan barcy. Takie to ciezkie do zrozumienia...

0

Bruno i Griezzz nie pasuja mi to jakos. Przereklamowani

0

Prawdziwy lider. Taki zawodnik to skarb

6

No nic. Szczerze nie bylem za Argentyna i Messim w tym turnieju duzo o tym pisalem. Bardziej chcialem Cr7 tak triumfujacego ale trzeba uznac to co zrobil w koncu charakterny Leo

0

@Sau_Ron Wiadomo ze Maroco bo Argentyna musi miec latwiej

0

@GeneralXavi Bedzie maroco i latwy final

1

Wszystko sie uklada pod argentyne. Caly turniej niestety

3

Oprocz dembele zaden nasz skrzydlowy nie umie przedryblowac rywala na szybkosci do przodu. Dramat

1

Ferrraaann torrrressss ! Naszego klubu nadzieja

2

Prawdziwy kapitan z krwi i kosci ! Lider charyzma......Wstawaj, ze*rales sie

0

@Mario96w beda jakies cyrki mowie wam ; D

0

0

Oby messi zaczal na lawie. Nie da sie patrzec na niego

1

@Rust_Cohle : D D D

1

@Rust_Cohle po wrzutce plecami przez perisica

0

@Medium musialby zdjac bielizne i zrobic helikopter na srodku jeszcze po tym golu wtedy jakas szansa by byla

0

@Rust_Cohle ja sie jaram Maroko

6

Wyczuwam dzisiaj bramke skorpionem strzelona przez modrica

1

@Rust_Cohle hehe ta ale poczciwiaczek z tego goscia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?