Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby nie.... Tylko nie on. Dzisiaj pokazal z bayernem ile jest wart
4
Fati i ferran koszmar kibicow
0
@ToreTToOO za oplacenie pensji sie dogadaja. Klasyczek
0
@szczurzysyn szybkosci nie ma i sily
3
Hhahahahahah ferran jakie to jest pilkarakie dno
0
@Sewren122 niskie iq ma ten zawodnik
0
@ToJa79 spokojnie. Rok dwa i ktos go wezmie za free
0
Nie wiedzialem, ze Xavi ma problem z alko xdd
1
Haha a dzisiaj remis z cieniutka valencia i bedzie ,, lewy wroc"
0
@Krzysztof1987 mega slabi sa i wolni
1
Jeden z gorszych na swojej pozycji w lidze
1
Podobnie skonczy jal bojan wiec sprzedawac poki ktos chce przeplacic
0
Roberto przypomina z twarzy simbe z krola lwa. To jest jego czas. Czas simby
0
@Gallaret Ja tak bym sie tak nie jaral
0
@Krzysztof1987 Niestety na boisku sa mega marni. Nie ma barca szczescia do zakupow
1
A swoja droga to Eric jest mega przecietnym grajkiem. Sory
1
E tam. Najgorsze bylo odpadniecie z grupy ligi mistrzow. Teraz to formalnosc
0
Jak to sie mowi z gow*a zamku nie ulepisz. Procz dembele i lewego reszta atakujacych w klubie to parodysci o niskich umiejetnosciach i wysokich kontraktach
0
@ToJa79 zgadza sie. Jeszcze raphinha bo to jest dno
3
Szkoda mi go szczerze mowiac. Serio z takimi skrzydlowymi nie ma szans na dobre wyniki
0
@kamillek88 patologia to czym sie stal ten klub
0
@Piknik22 Nie oszukujmy sie. Mamy najslabsze skrzydla od lat
1
Najgorsze Patologicznie wydane ostatnie miliony na bezproduktywnych graczy sredniej jakosci typu Raphinha Kunde Torres. Co za tym idzie brak skrzydlowych dajacych jakosc. Procz szklanego Dembele
0
@robertocarlos76 Dla kunde juz porazka z manchesterem byla jak wygrana, wiec co sie dziwic
0
Hehe dobre sobie
0
@mateuszsm7 Masz prawo uwazac inaczej. Mecze zweryfikuja. Jednak wiadomo jak skonczy ten gracz..
2
Mam nadzieje, ze przewala tez mistrzostwo finalnie. Tylko wtedy jest szansa na prawdziwe reformy w tym pudrowanym trupie
0
Tytul i czlowiek na zdjeciu to powinien byc synonim
0
Dawac Almeria. Goncie tych przeplaconych przecietniakow
0
Mimo ze brazylijczyk to przecietniak na swojej pozycji to akurat rozumiem jego nerwy. Xavi nie powinien go sciagac gdy czul sie dobrze i czekal na szczesliwy moment w koncowce