1

Oby nie.... Tylko nie on. Dzisiaj pokazal z bayernem ile jest wart

4

Fati i ferran koszmar kibicow

0

@ToreTToOO za oplacenie pensji sie dogadaja. Klasyczek

0

@szczurzysyn szybkosci nie ma i sily

3

Hhahahahahah ferran jakie to jest pilkarakie dno

0

@Sewren122 niskie iq ma ten zawodnik

0

@ToJa79 spokojnie. Rok dwa i ktos go wezmie za free

0

Nie wiedzialem, ze Xavi ma problem z alko xdd

1

Haha a dzisiaj remis z cieniutka valencia i bedzie ,, lewy wroc"

0

@Krzysztof1987 mega slabi sa i wolni

1

Jeden z gorszych na swojej pozycji w lidze

1

Podobnie skonczy jal bojan wiec sprzedawac poki ktos chce przeplacic

0

Roberto przypomina z twarzy simbe z krola lwa. To jest jego czas. Czas simby

0

@Gallaret Ja tak bym sie tak nie jaral

0

@Krzysztof1987 Niestety na boisku sa mega marni. Nie ma barca szczescia do zakupow

1

A swoja droga to Eric jest mega przecietnym grajkiem. Sory

1

E tam. Najgorsze bylo odpadniecie z grupy ligi mistrzow. Teraz to formalnosc

0

Jak to sie mowi z gow*a zamku nie ulepisz. Procz dembele i lewego reszta atakujacych w klubie to parodysci o niskich umiejetnosciach i wysokich kontraktach

0

@ToJa79 zgadza sie. Jeszcze raphinha bo to jest dno

3

Szkoda mi go szczerze mowiac. Serio z takimi skrzydlowymi nie ma szans na dobre wyniki

0

@kamillek88 patologia to czym sie stal ten klub

0

@Piknik22 Nie oszukujmy sie. Mamy najslabsze skrzydla od lat

1

Najgorsze Patologicznie wydane ostatnie miliony na bezproduktywnych graczy sredniej jakosci typu Raphinha Kunde Torres. Co za tym idzie brak skrzydlowych dajacych jakosc. Procz szklanego Dembele

0

@robertocarlos76 Dla kunde juz porazka z manchesterem byla jak wygrana, wiec co sie dziwic

0

Hehe dobre sobie

0

@mateuszsm7 Masz prawo uwazac inaczej. Mecze zweryfikuja. Jednak wiadomo jak skonczy ten gracz..

2

Mam nadzieje, ze przewala tez mistrzostwo finalnie. Tylko wtedy jest szansa na prawdziwe reformy w tym pudrowanym trupie

0

Tytul i czlowiek na zdjeciu to powinien byc synonim

0

Dawac Almeria. Goncie tych przeplaconych przecietniakow

0

Mimo ze brazylijczyk to przecietniak na swojej pozycji to akurat rozumiem jego nerwy. Xavi nie powinien go sciagac gdy czul sie dobrze i czekal na szczesliwy moment w koncowce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?