O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Muzyka, Kalistenika, Programowanie, Tenis
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3421
  • Liczba komentarzy 3013
  • Polecenia 1720

Komentarze

0

@Greenalley Viniciusz, Valverde (i to jest pierwszy skład) chociażby z tego co pamiętam, mają jeszcze parę osób na ławce dość obiecujących. Requilon czy Odegaard się ładnie ogrywają i wrócą. A u nas co jest? Braithwait, Vidal czy Griezz jako ostatnie nabytki. Do tego za wszelką cenę stawianie na Busiego, który też młody nie jest. O pozostałych już nawet nie wspominam. Z tego co pamiętam, średnia wieku w Realu jest niższa. Pozbyli się Ronaldo i w sumie teraz mogą wszystkich powoli zastępować młodszymi zawodnikami, bez wyraźnej straty jakości. U nas dalej jest podejście, że wszystko pod Messiego, jakby ten jeszcze miał z 10 lat kariery przed soba.

19

Ja na miejscu zarządu podziękowałbym możliwe jak najszybciej tym, którzy nie chcieli się w zaistniałej sytuacji zgodzić. To pokazuje nastawienie nie tylko do własnego klubu ale pokazuje, że teraz niestety są to zwykli najemnicy, którzy liczą pieniądze na koncie. Widać gdzie leży główny problem tej drużyny. Zarząd po prostu z tym od lat sobie nie radzi. Potrzebne czystki od zaraz. Real odmłodził zespół i w sumie gorzej od nas nie grają, a nawet spuścili nam manto w GD. Gdyby mieli lepszego napastnika (generalnie napastnika, a nie jakieś wymysły 9.5) to już w ogóle nie mieliby na co narzekać.

2

Tzn wróci człapiący od niechcenia Messi, obserwujący własne sznurówki w najważniejszych i najtrudniejszych meczach? Ja liczę, że w końcu zespół zacznie grać samodzielnie, a Messi stanie się po prostu jednym z elementów zespołu, a nie najważniejszym ogniwem, bez którego nie można skonstruować żadnej akcji. W tym momencie messidependencja jest największym problemem naszego zespołu. Wystarczy trener z odpowiednią taktyką (Antymessi) i wtedy zawodnicy zaczynają kopać się po czołach.

3

Wrzutki Alvesa wynikały z kompletnej zmiany stylu gry. W tamtym okresie Barca grała bez polotu, głównie grali po obwodzie, więc przerzuty do osamotnionego Alvesa były na porządku dziennym. Problem, że nikt go na prawej stronie nie wspierał i nie pokazywał się do krótkiego rozegrania, dlatego był praktycznie zmuszony do dośrodkowań. Alves stał się ofiarą braku pomysłu Barcelony na konstruowanie akcji. Mimo, że ciągle statystyki miał dobre i był bardzo mocnym punktem zespołu. Oczywiście, że wielu kibiców zwłaszcza tutaj, szybko zapomniało ile w trakcie swojej kariery dobrego dał nam Dani. Prawda jest taka, że Barca zdecydowanie więcej straciła na odejściu Alvesa, niż on sam. Jego przypadek, to kolejna szpila do trumny tego nieudolnego zarządu.

1

Gość wygląda trochę jak łysy z Brazzers.

Zobacz wszystkie

84

Szkoda. Teraz wszystko fajnie. Wygrywamy na początku sezonu, ale wystarczy, że odpaniemy z LM i Messi nie podpisze kontraktu, a wtedy już będzie za późno na zmianę zarządu, który zawodzi w wielu sprawach.

76

Messi to klasa sama w sobie. Ronaldo po takiej akcji, pewnie rozpowiadałby o swojej hojności gdzie tylko się da. Ciekawe ile jeszcze tego typu historii miało miejsce.

56

Mam nadzieję, że Perez nie wyczuje ironii i zostawi Benka po sezonie na ławce trenerskiej.

54

Griezmann strzela bardzo ważne bramki, nawet jeśli nie jest tak spektakularny, to cechuje się inteligencją boiskową oraz kładzie nacisk na pressing, a to zawsze dodatkowy plus.

49

Ramos, przykład totalnego chamstwa i cech, których nie powinien mieć kapitan zespołu. On zresztą nigdy nie miał klasy. Generalnie wstydzilbym sie takiego kapitana.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?