O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Muzyka, Kalistenika, Programowanie, Tenis
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 4244
  • Liczba komentarzy 3178
  • Polecenia 2156

Komentarze

3

Ogromne rozczarowanie tą decyzją. Alves zasłużył na ten dodatkowy rok kontraktu, choćby jako zmiennik. Frajersko go klub zostawił przed mundialem. Mam nadzieję, że nie wpłynie to jednak na powołania do kadry. Powodzenia Dani.

0

Nie zamierzam umierać za kraj, w którym rządzi Żydo-Izraelska władza, która jest na sznurku barona Rotschilda. Jak Ariowie odbiją ten kraj, to wtedy mogę stanąć w obronie, choć wątpię, że tak się stanie. Ten kraj już dawno został sprzedany. Z resztą z kim mam walczyć? Ruscy nie zaatakują Polski, jeśli nie zostaną sprowokowani, a władza, robi wszystko by tak się niestety stało. Nie trudno się domyślić czemu.

2

@KibicBarcy84 Zaskoczenie. Tego faceta można nazwać legendą klubu. Przez wiele lat prezentował bardzo wysoki poziom i pokazywał, że jest bardzo oddany klubowi oraz samej Katalonii, bo nie ukrywał, że wspiera ją w walce o niepodległość. Uważam, że nawet jeśli ma grać mniej, to lepiej żeby skończył karierę u nas, niż w Chinach albo USA.

3

Trudno, żeby klub, który jest w fatalnej dyspozycji finansowej działał prężnie na rynku transferowym. Nie licząc ewentualnej sprzedaży zawodników. Może na ten moment nie ma na rynku zawodników, którzy są do wyjęcia za darmo (no może poza Bale’m). Ja i tak uważam, że progres jest duży, bo rośnie nam pokolenie wspaniałych piłkarzy, którzy się już w tym sezonie ogrywali (Gavi, Fati, Pedri), do tego mamy Aube czy niezłego Depaya, a możliwe, że cała siła idzie na Lewandowskiego. Chciałbym zobaczyć Polaka w Barcelonie. Gość jeszcze może 2-3 lata pograć na najwyższym poziomie. Wystarczy spojrzeć na Ronaldo. Lewy się świetnie prowadzi. Żonka bardzo ogarnięta dietetyczka. W takim przypadku, można nieco przymknąć oko na metrykę.

0

@Firestone A kiedy on niby grał na tej swojej nominalnej pozycji? Zobacz sobie jego mecze w Ajaxie czy reprezentacji.

@pax bo nie gra na swojej nominalnej pozycji, jak gość ma wziąć na siebie 100% obowiązków, skoro jego pozycje zajmuje Busquets. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Niech pogra tak cały sezon i wtedy go oceńmy.

To jest tak jakbyś poszedł pracować do firmy z konkretnymi umiejętnościami (np jako architekt) i by Ci szef powiedział, że już maja architekta, ale Ty możesz być jego pomocnikiem, ale też musisz pomagać robotnikom gruz wywozić. To jest zupełnie inny komfort psychiczny. Trzeba mieć trochę wyobraźni, żeby postawić się na miejscu Frankiego.

Zobacz wszystkie

84

Szkoda. Teraz wszystko fajnie. Wygrywamy na początku sezonu, ale wystarczy, że odpaniemy z LM i Messi nie podpisze kontraktu, a wtedy już będzie za późno na zmianę zarządu, który zawodzi w wielu sprawach.

76

Messi to klasa sama w sobie. Ronaldo po takiej akcji, pewnie rozpowiadałby o swojej hojności gdzie tylko się da. Ciekawe ile jeszcze tego typu historii miało miejsce.

56

Mam nadzieję, że Perez nie wyczuje ironii i zostawi Benka po sezonie na ławce trenerskiej.

54

Griezmann strzela bardzo ważne bramki, nawet jeśli nie jest tak spektakularny, to cechuje się inteligencją boiskową oraz kładzie nacisk na pressing, a to zawsze dodatkowy plus.

49

Ramos, przykład totalnego chamstwa i cech, których nie powinien mieć kapitan zespołu. On zresztą nigdy nie miał klasy. Generalnie wstydzilbym sie takiego kapitana.