O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3058
  • Liczba komentarzy 977
  • Polecenia 1657

Komentarze

0

@kakusus Co musi bronić??

7

@kakusus Co Wy macie z tym odbieraniem minut?? Pedri i Gavi nie mogą grac na 100% w każdym meczu po 90 minut. Pedri ma 20 lat a już dwie kontuzje za sobą i kolejne to kwestia czasu jeśli będzie eksploatowany jak do tej pory. Messi może zagrać na wielu pozycjach więc każdy będzie miał szanse na grę.. Gavi nie może grac w każdym meczu po 90 minut bo on gra na 120 % swoich możliwości i prędzej czy później (odpukać) cos może go trafić i dobrze żeby Xavi miał możliwość większego manewru w skłądzie dając odpocząć tym młodzikom.

6

Taka ciekawostka - Roberto ma asystę Modric trzy i tyle samo goli ( obaj po 4 gole) co Modric, który gra około 500 minut więcej w lidze. Ciekawe:)

0

@Vini14 A Wy macie Camavinge, Tchouamenieho i Valverde :) ten trzeci był bardzo blisko Barcy a dwóch pozostałych tez na celowniku. No cóż, takie klasyki z takimi piłkarzami po obu stronach to jest to co ogląda się zawsze najlepiej.

5

Roberto zawodnikiem meczu.. przypomnicie mi komentarze przed i w trakcie meczu do czasu kiedy Roberto strzelił bramkę?? :):):):)

Zobacz wszystkie

60

No to nie ładnie się chłopaki zachowali, widać że porażka ich bardzo zabolala, widać też że coś się zaczyna zmieniać między piłkarzami a Valverde.
Gratulacje się jednak należały piłkarzom leganes bo to przeciętna drużyna i dla nich i dla ich kibiców zwycięstwo nad Barcelona, nawet grająca taka padakę jak wczoraj to coś znaczącego i pozostające na długo w pamięci, tacy piłkarze nagle dostają dodatkowej motywacji bo jeśli wygrali z Barca to mogą przecież z każdym:)

42

Leo Messi to taki piłkarz którego nie powinno się pytać o takie rzeczy. Cieszę się ogromnie że przyszło mi w życiu oglądać takiego piłkarza. Pamiętam kiedy gdzieś tam w mediach mówiono o młodym, niskiego wzrostu chłopaku który przeskakuje z "klasy" do "klasy" a i tak przewyższa wszystkich umiejętnościami. Strzelał wtedy dla niższych klas sporo bramek ale nie było gdzie go oglądać a i tak nikt nie brał pod uwage że będzie on takiej klasy piłkarzem choć mówiono o nim w samych superlatywach. Pamiętam pierwszy mecz w dorosłej drużynie Leo Messiego, kiedy wszedł za mojego ulubionego DECO.. W kolejnych wejściach miał tak wielką ochotę do gry że mogłoby sie wydawać że ktoś go nakręcił jak zabawkę, ale nie pozwalał sobie na zbyt wiele wiedząc z kim gra w drużynie, jakich rewelacyjnych piłkarzy ma obok siebie, miał do nich ogromny szacunek.. Był już wtedy rewelacją a nie napinał sie nie popisywał wiedział kiedy ma piłkę podać ,oddać czy zostawić..Już po kilku meczach było wiadomo że będzie to świetny piłkarz ale nikt zapewne nie mysłał że aż tak wielki.. Dziękuję mu że dał mi tyle radości i choć mam już swoje lata to cieszę się jak dziecko z jego goli.. Nie chcę nawet myśleć że kiedyś zakończy karierę piłkarza.

33

Niesamowity jest Leo, najpierw nie swoją noga podał do Roberto a potem nie swoją noga wbił bramkę, jakby nie było zawsze był przy piłce. Geniusz ;) Nawet nie musi dotykać pilki żeby wbijać bramki.

31

Nie rozumiem Was. Fati jest młody, rozwija sie, jest po kontuzji a na dzień dzisiejszy nie ma formy i każdy to widzi. Wyskakujecie wszyscy z Ferranem bo w Barcy nie błyszczy ale w reprezentacji Luis może ma pomysł jak go wykorzystać. To chyba logiczne że trener weźmie takiego który go nie zawiódł, nawet jak ma troszke gorszy okres, ma obycie z kadrą, strzelał bramki niż takiego po którym nie wiadomo co się spodziewać.. Nie wiem ile Wy macie lat wszyscy ale wiem że Luis jest lepszym trenerem niż Wy razem wzięci..

26

Dziś mecz wygrał Messi....