O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2782
  • Liczba komentarzy 750
  • Polecenia 1270

Komentarze

0

Cali Niemcy. Najwspanialsi, naj naj, ponad wszystko.. Ja pierdolę to właśnie taki piłkarz powienien zrozumieć że Lewy chce miec wspomnienia i zagrac w innym wielkim klubie, zapisac sie w jego historii itd

1

Z całym szacunkiem do Xaviego i sympatią jaką go darzę, to jeszcze nie jego czas. Jest młody, dał dużo świeżości i mam nadzieję ze kiedyś bedzie jak Pep, ale dziś chyba powinien odpocząć.

0

@Kazragore caly zespół przez 90 minut za to zrobił ich wiele :)

0

Mały Puig ma większe jaja od swoich kolegów :)

1

Ważne że milion podań wymienione. Coraz bardziej wątpię w Xaviego. Cały czas krytykujemy pilkarzy ale tu nie oni sa za wszystko winni. Nie da sie wygrywać każdego meczu, czekajac az cala obrona przeciwnika wróci.

Zobacz wszystkie

60

No to nie ładnie się chłopaki zachowali, widać że porażka ich bardzo zabolala, widać też że coś się zaczyna zmieniać między piłkarzami a Valverde.
Gratulacje się jednak należały piłkarzom leganes bo to przeciętna drużyna i dla nich i dla ich kibiców zwycięstwo nad Barcelona, nawet grająca taka padakę jak wczoraj to coś znaczącego i pozostające na długo w pamięci, tacy piłkarze nagle dostają dodatkowej motywacji bo jeśli wygrali z Barca to mogą przecież z każdym:)

42

Leo Messi to taki piłkarz którego nie powinno się pytać o takie rzeczy. Cieszę się ogromnie że przyszło mi w życiu oglądać takiego piłkarza. Pamiętam kiedy gdzieś tam w mediach mówiono o młodym, niskiego wzrostu chłopaku który przeskakuje z "klasy" do "klasy" a i tak przewyższa wszystkich umiejętnościami. Strzelał wtedy dla niższych klas sporo bramek ale nie było gdzie go oglądać a i tak nikt nie brał pod uwage że będzie on takiej klasy piłkarzem choć mówiono o nim w samych superlatywach. Pamiętam pierwszy mecz w dorosłej drużynie Leo Messiego, kiedy wszedł za mojego ulubionego DECO.. W kolejnych wejściach miał tak wielką ochotę do gry że mogłoby sie wydawać że ktoś go nakręcił jak zabawkę, ale nie pozwalał sobie na zbyt wiele wiedząc z kim gra w drużynie, jakich rewelacyjnych piłkarzy ma obok siebie, miał do nich ogromny szacunek.. Był już wtedy rewelacją a nie napinał sie nie popisywał wiedział kiedy ma piłkę podać ,oddać czy zostawić..Już po kilku meczach było wiadomo że będzie to świetny piłkarz ale nikt zapewne nie mysłał że aż tak wielki.. Dziękuję mu że dał mi tyle radości i choć mam już swoje lata to cieszę się jak dziecko z jego goli.. Nie chcę nawet myśleć że kiedyś zakończy karierę piłkarza.

33

Niesamowity jest Leo, najpierw nie swoją noga podał do Roberto a potem nie swoją noga wbił bramkę, jakby nie było zawsze był przy piłce. Geniusz ;) Nawet nie musi dotykać pilki żeby wbijać bramki.

26

Dziś mecz wygrał Messi....

22

Griezmann bije dziś Suareza o klasę. Takie są fakty niestety.