O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 958
  • Liczba komentarzy 695
  • Polecenia 1571

Komentarze

1

Jeden na jednego!! Pokazał to w meczu z Liverpoolem kiedy miał 2 setki.

0

Jakiej grze jeden na jednego? Dajcie mi tu chociaż z dwa przypadki kiedy chłop minął kogokolwiek i strzelił bramkę , przy tak zagęszczonej obronie przeciwników on się nie nadaje , do gry technicznej

19

Przykro mi , ale to już jest po chłopaku , bo jeśli wróci po takich operacjach to już nie będzie ten sam piłkarz. Obym się mylił , dużo zdrowia dzieciaku !!!!

0

Sprzedać po tym sezonie , albo niech odejdzie sam, jeśli zostanie to tylko jako zmiennik

3

Wczoraj dla mnie największym rozczarowaniem i błędem Koemana , było postawienie na Umtitiego i Roberto , powinien ich wpuścić dopiero kiedy wynik był by bezpieczny .A Roberto nic nie daje z przodu i tyłu. Chłop ma 30 dychy nic nie daje na boisku i jeszcze się wyklucza o lepszy kontrakt , podziękować obu tym panom po tym sezonie

Zobacz wszystkie

55

Najgorsze : Barca za czasów Valverde

53

Nareszcie powiedział prawdę ze wszyscy nawet Var są po stronie białych !!! Bo w pierwszej połowie powinien być karny dla Barcy za wejście Casemiro, a on już miał żółtko !!! Czyli karny i biali w 10 !!! I tak powinno być , tylko przeciwko białym się nie gwiżdże !!! To nie liga mistrzów ze każdy jest równy !!! Widzieliśmy to z Shahtarem !!!! Ale cóż La ligi już w przyszłości chyba nikt nie będzie oglądał , bo te sędziowanie to nawet z varem to śmiech i porażka !!!!!

43

Najpierw wszyscy krzyczą że Lenglet out bo jest bez firmy , dawać szanse młodym niech się ogrywają , a kiedy Koeman stawia na młodych innych w obronie , to nagle jest płacz i lament że to samobójstwo i katastrofa !!! To ja się pytam ,kiedy on ma to robić ? Hipokryzja !!!!!!

35

Trener Slavi rozjechał Valdka masakrycznie , i taktycznie i mentalnie !!! Valdek to może nadaje się na trenera w ekstraklasie !!!!

26

A Małolat wszedł za Rakiticia, i pokazał mu jak to się robi