O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, boks, finanse, ekonomia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Henry, Iniesta, Xavi, Puyol, Pedri, Lewandowski
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3698
  • Liczba komentarzy 4126
  • Polecenia 15056

Komentarze

10

Barca już w półfinale i bardzo liczę dziś na Atletico! Niech wyeliminują białych dziś ;)

14

Widać coraz większe efekty pracy Xaviego w Barcelonie. Dla mnie w Barcelonie wreszcie jest ta radosc z gry… Nie mówiąc o piętkach i innych zagraniach ale aktywności i chęciach tych zawodników… Dziś każdy robił ruch, poruszał się sporo i dawał alternatywy. Bardzo fajnie się to oglądało tylko trochę więcej skuteczności i koncentracji…

2

Całe szczęście, bo ten młody Pracuś jest nam potrzebny. Dodatkowo coraz bardziej jego dośrodkowania ze stałych fragmentów mi się podobają. Świetnie się rozwija, urazy są niepotrzebne.

1

Całe szczęście, ze to zrobi. Zespol po za kilkoma błędami wyglądał dobrze i można było się postarać, żeby ten mecz zamknąć wcześniej. Chociaż sporo uspokoić.

6

Swoją droga Niemiec w tym sezonie ligowym staje się prawdziwym murem nie do przejścia. Praktycznie w każdym meczu wyciąga coś robiąc to w bardzo wyrafinowany sposób. Miło się patrzy na jego postawę.

Zobacz wszystkie

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

70

Griezmann dzisiaj to był Twój mecz w Barcelonie. Rośnie nam Francuz w tym roku w Barcelonie i oby ta fala była na samym początku. Takiego Antoine potrzebujemy. A Frenkie? Klasa sama dla siebie od pewnego czasu w Barcelonie. Koeman najprawdopodobniej odzyskał nam ich obu.

70

Reakcja Koemana na wynik do przerwy była wręcz idealna. Szkoda, ze nie udało się wyrwać 3 punktów, ale po takim meczu jestem pełen wiary. Oby do dobrej gry doszło jeszcze odrobina szczęścia...

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.