O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, boks, finanse, ekonomia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Henry, Iniesta, Xavi, Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2838
  • Liczba komentarzy 3470
  • Polecenia 10731

Komentarze

3

Mam nadzieje, ze Koeman odzyska najlepsza wersje Coutinho z Liverpoolu.

2

Wreszcie. Mam nadzieje tylko, że Koeman będzie odważnie korzystał z Trincao, Fatiego, de la Fuente czy Pedriego.... Gdy będziemy potrafili rozszerzyć grę skorzysta na tym cały zespół włącznie z Messim czy naszymi środkowymi pomocnikami - z którymi był problem ostatnimi czasy polegal ponieaż nie rozciągalismy gry na tyle, aby nasi pomocnicy mieli więcej miejsca na boisku. Oby teraz się to zmieniło ;)

1

Najlepsze: La Masia idzie do przodu i zaczyna wchodzić do pierwszego zespołu
Najgorsze: mało tego było, ale na pewno de Jong oraz prawi obrońcy.

1

@tommyVERceti kolega ma i jak każdy Amerykanin lubi się napić i jest dość ciężki w manewrowaniu. Ale bez tragedii. Utrzymanie dzisiaj mocno specyficzne, jest kilka rzeczy mega drogich (na szczęście bardzo rzadko się psują) a te najczęściej zużywające się elementy są w cenie każdego auta w tej klasie.

10

Gareth Bale... W rankingu golfistów go powinni wstawić ;)

Zobacz wszystkie

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.

64

Dostaliście najniższą możliwą karę. Real zagrał 15 minut w tym meczu, reszta to tworzenie tła dla Barcelony

64

Nadałeś swietny kierunek temu zespołowi. Teraz tylko konsekwentnie podążać w tym kierunku a mamy 2 miesiące aby odbudować tygrysa.
Z tym trenerem mogę próbować sie łudzić, ze to może sie stać.