O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, boks, finanse, ekonomia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Henry, Iniesta, Xavi, Puyol, Pedri, Lewandowski
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3710
  • Liczba komentarzy 4145
  • Polecenia 15194

Komentarze

14

Cieszy mnie to bardzo.. Cieszy mnie, że Barca nazwiskami takimi jak Lewandowski czy Xavi na ławce zaczęła na stadion ściągać kibiców i jeszcze bardziej cieszy mnie, że gra i wynikami utrzymuje wysoką frekwencje na trybunach! To świetna atmosfera, że w koło klubu dzieje się tyle dobrego.

1

Usprawiedliwienie w Madryckich gazetach dla słabej formy Viniciusa na wyjazdach to jak zwykle, poziom ASa i Marci... :)

10

Mam nadzieje, że trend zostanie podtrzymany.

1

Facet walczy teraz o swoją przyszłość. Uda mu się w kilku meczach pokazać jakość to powinien zostać na przyszły sezon, jeżeli nie wywalczy sobie miejsca w zespole to w leci powinnismy go sprzedać.

8

Wyniki zespołu Xaviego to drugie, gra to jeszcze inna sprawa ale mentalność, nastawienie, niedopuszczenie i agresja po stracie to są elementy które są jak za najlepszych czasów… Mamy zespół w którym każdy zna swoją role i wie co ma robić….

Zobacz wszystkie

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

70

Griezmann dzisiaj to był Twój mecz w Barcelonie. Rośnie nam Francuz w tym roku w Barcelonie i oby ta fala była na samym początku. Takiego Antoine potrzebujemy. A Frenkie? Klasa sama dla siebie od pewnego czasu w Barcelonie. Koeman najprawdopodobniej odzyskał nam ich obu.

70

Reakcja Koemana na wynik do przerwy była wręcz idealna. Szkoda, ze nie udało się wyrwać 3 punktów, ale po takim meczu jestem pełen wiary. Oby do dobrej gry doszło jeszcze odrobina szczęścia...

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.