1

Mam nadzieje, że na Mundialu też będą ważnymi postaciami w kadrze Hiszpanii! Powodzenia Panowie

1

@ViscaelBarca2007 @K4tsuuu @FioletoweOczy chodziło mi bardziej o to, że Cesc trafił na pokolenie zawodników z którym niewielu mogło konkurować... Pablo jeżeli kariera Pedriego i Gaviego będzie się tak rozwijać wielkich szans na grę miał nie będzie.

0

żeby tylko nie został kolejnym Fabregasem Barcy...

1

Mam nadzieje, że klub chce tego tak samo jak ty. Przydałby się nam taki prawy obrońca, w dodatku tak młody.

3

Dlatego właśnie Pedri jest w tym wieku już na takim poziomie. On ma mental, pokorę i wszelkie predyspozycje do bycia topowym zawodnikiem na wiele wiele lat. Oby, bo potrzeba nam takiego zawodnika w środku.

6

No to się Robercik za swoje głupie zachowanie doigrał… Kurde taki doświadczony zawodnik a nie dość, ze takie głupie te żółte kartki to jeszcze zawieszenie za te gesty… Bez sensu zachowanie

0

Ten fakt, ze młodzi debiutują i graja u Xaviego oraz ilość zdobytych punktów w 2022 roku to najlepsza ocena pracy Xaviego w naszym zespole. Brawo Xavi, Brawo Barca!

3

De Jong powinien być szykowany na następcę Busiego. Po odejściu Sergio to Holender powinien być na tej pozycji numerem 1.

0

Trzeba powalczyć o niego, wyszarpać z ceny ile się da…

2

Kwestionowanie pozycji Xaviego to dalej idiotyzm. Ten gość ma młody skład, a poukładał to wszystko bardzo sensownie. Tak właściwie przez brak szczescia dziś nie gramy dalej w Lidze Mistrzów. W kraju mamy lidera, świetny bilans w rozsyłanej obronie i wszystko układa się bardzo pozytywnie…

1

Dużo się musiał nakombinować Xavi aby to jakoś sklecić ale niestety pech do kontuzji obrońców w tym sezonie nas prześladuje... Oby po Mistrzostwach wszyscy wrócili zdrowi i Xavi mógł wybrać a nie kombinować.

10

@12Cule34 co by się jutro nie stało i tak zakończenie jest dobre... Oczywiście porażką białych to zawsze dobra informacja która cieszy ale to wcale nie konieczność w tej sytuacji

4

Niepotrzebne było to zachowanie Lewego po otrzymaniu czerwonej kartki ale równie głupie było zachowanie przy którym dostał drugą żółtą... Rozumiem wole walki ale to było po prostu głupie...

0

Wreszcie coś pozytywnego w liczbach o pracy Xaviego w zespole. oczywiście jest wiele do poprawy ale moim zdaniem znacząco idzie to wszystko w dobrym kierunku!

1

Warunki fizyczne ma, powinien dostać miejsce w zespole które właśnie zwalnia Pique.

2

Takie zwycięstwa budują zespół! Brawo jeszcze raz

25

Panowie, plan na końcówkę przed mundialem wykonany a teraz powodzenia na mistrzostwach! Oby wszyscy wrócili bez kontuzji :)

5

Brawo Xavi, wykonałeś tez kawał roboty a tym aby odwrócić losy tego meczu. Twoi zawodnicy również pokazali serce do gry oraz charakter, pomimo głupoty Lewego zespol pokazał na co go stać! Takimi meczami zdobywa się Trofea…

7

Pięknie się to czyta. Nie dość, ze plan wykonany to jeszcze naprawdę nasi zawodnicy pokazali charakter! Brawo zespole

1

@Chlebek23391 Bardzo jest małych rzetelnych, obiektywnych i znających się na futbolu dziennikarzy.

0

@Chlebek23391 eksperci w Eleven maja wiedza jak Tomasz Hajto. Pedri dziś na duży plus a Busi to powinien ze sceny zejść już…

37

Dziś świetny mecz Pedriego, bardzo trudne zadanie ale dał chłopak radę. Brawo! Cały zespol tez bardzo dobrze zareagował na sytuacje boiskowe, jestem dumny po tym meczu, szczególnie za ten charakter.

1

Brawo Xavi, brawo zespol. Mecz trudny, do tego głupie osłabienie zespołu przez Lewego i błąd sędziego przy bramce ale udowadniamy swoją jakość i wywozimy wcale nieoczywiste 3 pkt z bardzo trudnego terenu!! Brawo, jedziemy na mundial jako lider i mocniejsza Barca!

0

Musimy jutro wykorzystać swoją szanse i pojechac na mundial w roli lidera La Liga! Scenariusz który po el Clasico był mało prawdopobny jest teraz możliwy! Oby Barca!

40

Jestem w szoku, ze Biali cudem nie strzelili w końcówce gola czy goli. Brawo, teraz tylko obronić lidera przed wyjazdem na mundial

8

Mam nadzieje, że Barca popsuje Wam nastroje i w pozycji lidera ligi nasi zawodnicy udadzą się na Mistrzostwa!

7

Dzisiaj moim zdaniem wynik czy nieskuteczność to sprawa drugo rzedną… pożegnaliśmy legendę ;)

0

Piękna była jego kariera… Barca i to całe społeczeństwo zapamietają na długo tego zawodnika, człowieka i przywódcę jakim się stał… Dzięki Geri

14

Tak, Gerard przez cała swoją karierę udowadniał swoj profesjonalizm i przywiązanie do klubu. Cieszy mnie fakt, ze schodzi sceny jako zwycięzca.

0

Moim zdaniem wiele lat nie będzie takiego gracza. Charyzma, pewność siebie, tyle serca zostawionego dla tego klubu i to bez ogródek mówienie wprost jak jest. Barcelonissimo dziś bardzo dużo straci. Dzięki za wszystko Pique!

Media