O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2280
  • Liczba komentarzy 1116
  • Polecenia 1787

Komentarze

1

Zdecydowanie 9 tka. Przeczekać do następnego sezonu i uzbierać kasę na crucka ! Carabal to raczej nie kaliber Barcy. Ewentualnie wypożyczyć bez obowiązku kupna. Cavani nie ! Dość starców na chwilę !

0

@Woland10 Mecz z Benficą pokazał, jak się gra bez 9 tki.
Do tego średnia strzelanych bramek przez FCB jest tragiczna . Co do transferu nie widziałem i nie mam zdania. Z opisu raczej Suarez to to nie jest. Ewentualnie zastanowiłbym się nad wypożyczeniem z prawem pierwokupu , nie obowiązkiem.
Koniec z półśrodkami !

0

Barcie bardzo brakuje 9 tki !

0

@Norbi2021 Boki zrywać!
Nie pogrążaj się.
Żal mi ciebie.
Wracaj do białej piaskownicy :)

0

@Norbi2021 Żył dalej złudzeniami intelektualny biedaku i wracaj na stronę białych. Dla Nas , kibiców Barcy klub jest najważniejszy.

Zobacz wszystkie

82

Chłop prosi o zmiennika od dwóch lat , w sezonie kontuzji notuje zajebiste liczby ale psy są na nim wieszane. Sposób jaki rozstanie się z Barcą.. wstyd.... Mogli go zostawić na zmiennika..

34

Barto niszczyciel Barcy ma farta... Tryplet jak ślepej kurze ziarno a teraz zwycięstwa..... zawsze spada na cztery łapy....

31

Tak sobie patrzę na skład.. Od kilku sezonów w LM klęski , 600 melonów wydane a onze de gala wciąż taka sama :)

29

Ludzie ! Serio nie kumacie tego ,że ten zawodnik z całym szacunkiem ale nie pasuje do systemu Barcy i tego nie nadrobi już nigdy !

27

Real nam odjeżdża pod każdym względem a my się bijemy o Di Marię który obrażał Nas i pewnie przepłacimy za niego jakieś 70 mln....