O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 1847
  • Liczba komentarzy 801
  • Polecenia 1257

Komentarze

9

Klub jest totalnie zdemolowany.
Kasy na transfery brak. Czołowi zawodnicy już dawno przestali się bić o to , żeby przejść do Barcy. Lepiej odpuścić to okienko transferowe i postawić na młodych / póki jeszcze mamy jakiś dobrze rokujących, bo widząc ten syf coraz więcej ich ucieka.../ niż łatać dziury jakimiś przeciętniakami.... Niech ten zarząd już nikogo nie kupuje i nie sprzedaje.... do sprzedaży będziemy dopłacać, a kupimy jakieś odpady... Kibicuję Barcie od 1990 roku. Wiele widziałem , bo nie mieli szczęścia do prezesów, ale to co teraz się dzieje..... nie wiem jak opisać ten kibel !

1

Jedna jaskółka wiosnę w Katalonii czyni.

1

Krawiec to też kret z Madrytu ?

2

@SirBobby Kto to jest ten Chowański :)

1

Rewolucja , Rakieta oddany za psi grosz do tego zamiana Arthura na starucha. Pistacjowo : )

Zobacz wszystkie

82

Chłop prosi o zmiennika od dwóch lat , w sezonie kontuzji notuje zajebiste liczby ale psy są na nim wieszane. Sposób jaki rozstanie się z Barcą.. wstyd.... Mogli go zostawić na zmiennika..

34

Barto niszczyciel Barcy ma farta... Tryplet jak ślepej kurze ziarno a teraz zwycięstwa..... zawsze spada na cztery łapy....

31

Tak sobie patrzę na skład.. Od kilku sezonów w LM klęski , 600 melonów wydane a onze de gala wciąż taka sama :)

29

Ludzie ! Serio nie kumacie tego ,że ten zawodnik z całym szacunkiem ale nie pasuje do systemu Barcy i tego nie nadrobi już nigdy !

27

Real nam odjeżdża pod każdym względem a my się bijemy o Di Marię który obrażał Nas i pewnie przepłacimy za niego jakieś 70 mln....