O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 870
  • Polecenia 2335

Komentarze

0

8

@kpiarz a policzyłeś ile my "powinniśmy" strzelić goli? Bo zmarnowanych bardzo dobrych sytuacji nie brakowało, więc można się licytować, że powinno być 8-3, ale po co?

9

Apetyty nieźle podskoczyły po ostatnim meczu, bo jeszcze kilka tygodni temu nie dawaliśmy sobie większych szans z Napoli pogrążonym w kryzysie xD Ale ja również wierzę, zwycięstwo z PSG smakowałoby podwójnie!

0

@prodigy czekaj czekaj, Fatiego przygniotła koszulka z numerem czy może kontuzja, po której nie grał w piłkę 1,5 roku?

0

Piszecie jakbyśmy mieli w drużynie kolejkę gwiazd jak za czasów debiutu Messiego. Barca staje się ciekawym zlepkiem małolatów i w takim zespole numer 10 nie powinien być na siłę zastrzegany. Do końca sezonu jeszcze dużo czasu, zobaczymy jak go skończymy, ale jeśli powstanie kolektyw młodych zawodników, którzy pokazują na boisku, że w siebie wierzą to nie widzę w tym wielkiego problemu. Mamy bogatą historię zawodników z "10", ale aktualnie musimy patrzeć na to z czego budujemy zespół.

Zobacz wszystkie

53

Bezpodstawne spekulacje, mogliście darować sobie i nam ten artykuł.

52

Ciekawe czy Rivaldo skomentuje wyniki głosowania.

51

Powiedział bym, że ich koszulki są bardziej Barcelońskie niż nasze na nowy sezon...

47

@Dario47 deb, który podpisywał kontrakt z wolnym zawodnikiem, który mógł odejść od nas za darmo.

33

Jak czytam komentarze wyśmiewające płacz przy pożegnaniu trenera to współczuję każdemu, komu nie udało się nigdy w życiu stworzyć silnej więzi z kimś spoza rodziny. To jasno wskazuje na zamknięcie emocjonalne, przez które jednak sporo w życiu omija. W sporcie to norma - uprawianym przy dużym zaangażowaniu na każdym poziomie - szkolnym / amatorskim i profesjonalnym. Mało obrazków z innych klubów, wielkich "twardzieli" płaczących przy takich rozstaniach? Obejrzyjcie sobie pożegnanie Mou z Chelsea.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?