O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 657
  • Polecenia 1678

Komentarze

2

@JarekS proszę tylko, żebyśmy opierali się o to, co na tę chwilę wiemy i nie tworzyli kolejnych plotek.

Pełna wypowiedź Valverde w tej sprawie:

"I had no idea about them at all. It’s a bit of a surprise for us...well, for me. I’m sure it’ll be cleared up. I don’t remember referee reports but it’s common to have statistics about referees who are going to take charge of your games...how they have dealt with us in previous games, what our results were in those games, whether they show more cards...They were reports that (Jon) Aspiazu (Valverde’s assistant) received. I didn’t even look at them in Barcelona, I didn’t even know they existed"

Z prawnego punktu widzenia nie ma zupełnie znaczenia czy trener raporty widział czy nie.

Możesz wrzucić mi jakiś link do plotek o podejściu do sprawy Luisa Enrique? Bo nigdzie nie widziałem jeszcze.

8

@swer2251 do tej pory z tego co się orientuję wypowiedział się jedynie Valverde i jego wypowiedź jest daleka od stwierdzenia, że "nie było żadnych raportów". Potwierdził, że raporty o sędziach są normą, ale w Barcelonie nie zwracał na nie uwagi, nie wiedział nawet, że takie klub posiada. On i Enrique mają zeznawać w sprawie, dopiero wtedy możemy liczyć na prawdę. Nie można zapominać, że wypowiedź Valverde była w kontekście zbliżającego się pojedynku z Barcą, raczej nie zależało mu na gaszeniu pożaru.

Owszem, wydaje mi się to bardzo naciągane, ale @JarekS nie bawmy się w tabloidy.

0

@Pingwinek jeśli bramka wisi w powietrzu to tak, można użyć takiego sformułowania równie dobrze jak w przypadku, w którym ja je zastosowałem. Czepiasz się żeby się czepiać czy serio nie rozumiesz mojego punktu widzenia?

3

Może to póki co oznaczać, że Negreira opłacał podwykonawców, skoro urząd skarbowy tak uważa to najwyraźniej odprowadzane z tego tytułu były podatki… afera jest póki co na tyle wielka na ile rozdmuchały ją media. Oczywiście nie uważam, że wszystko okaże się nieprawdą, ale uważam, że z tego co wiemy na dziś możemy równie dobrze wyjść z sytuacji bez żadnych konsekwencji.

0

@Pingwinek tak, VAR ratuje przed błędami, co tu jest niejasnego? Sędzia uznał bramkę, więc zostaliśmy w takim przypadku uratowani przed błędem sędziowskim.

Zobacz wszystkie

53

Bezpodstawne spekulacje, mogliście darować sobie i nam ten artykuł.

52

Ciekawe czy Rivaldo skomentuje wyniki głosowania.

51

Powiedział bym, że ich koszulki są bardziej Barcelońskie niż nasze na nowy sezon...

33

Co musi zrobić Ter Stegen, żeby wreszcie wypracować 10? Gość dwoi się i troi, żeby naprawiać błędy obrony, od redakcji dostaje 9, a od czytelników 8... trochę jakby Messiemu przy zdobyciu 4 bramek i 2 asystach notę obniżało 5 strat na cały mecz.

31

Araujo - Umtiti na ŚO poproszę. Niech się zgrywają, a Big Sam niech łapie formę, bo w jego kruchym kolanie cała nadzieja na ten sezon.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?