O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 573
  • Polecenia 1393

Komentarze

0

@formentera2017 poczekajmy 2-3 sezony i zobaczymy go w innym klubie. Pewnie, że też chciałbym poczekać do pełnej odpowiedzi czy będzie z niego gwiazda na lata, ale współczesny futbol tak nie działa. Czy tego chcesz czy nie.

7

@formentera2017 nie wiem co jeszcze Pedri musiałby zrobić żeby przekonać do siebie połowę La Rambli, która go nie docenia. Podejrzewam, że lista chętnych do zapłacenia mu około 7mln za sezon jest długa.

9

Ludzie piszący o 2mln euro chyba żyją w innym świecie. Ktoś o takim potencjale (potwierdzonym grą w lidze i reprze) miałby związać się na 5 lat z klauzulą ponad 500 mln i pensją 2mln do 25 roku życia? Puknijcie się w głowy.

0

za Bartomeu podpisywanie kontraktów to chyba najelpszy moment dla wszystkich. Lukratywne umowy ciągnące się w nieskończoność i milionowe odszkodowania za zerwanie bez względu na wyniki. Nie dziwię się Koemanowi, bo pewnie ustawił się do końca życia.

1

@normasubiektywna przerzucanie winy między Koemana, a Pedriego nie ma sensu, przecież obaj bazują na tym samym, czyli informacji od sztabu medycznego na ile minut zawodnik jest gotowy. To sztab bym bardziej obwiniał, zwłaszcza, że to u nas notoryczne od kilku sezonów, niezależnie od trenera.

Zobacz wszystkie

53

Bezpodstawne spekulacje, mogliście darować sobie i nam ten artykuł.

52

Ciekawe czy Rivaldo skomentuje wyniki głosowania.

51

Powiedział bym, że ich koszulki są bardziej Barcelońskie niż nasze na nowy sezon...

33

Co musi zrobić Ter Stegen, żeby wreszcie wypracować 10? Gość dwoi się i troi, żeby naprawiać błędy obrony, od redakcji dostaje 9, a od czytelników 8... trochę jakby Messiemu przy zdobyciu 4 bramek i 2 asystach notę obniżało 5 strat na cały mecz.

31

Araujo - Umtiti na ŚO poproszę. Niech się zgrywają, a Big Sam niech łapie formę, bo w jego kruchym kolanie cała nadzieja na ten sezon.