O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 127
  • Polecenia 154

Komentarze

2

Gdyby argument zakładał, że nie można oddać tej klasy zawodnika i jeszcze dopłacać do tego to rozumiem. Samo wzmocnienie przeciwnika nie jest na tyle irracjonalne co dopłacanie do tego. Niech Atletico płaci pełne koszty Suareza, skoro i tak dostają go w prezencie.

7

Cała sytuacja to absurd. Skoro Messi cały rok miał problem z zarządem to czemu nie buntował się w sezonie. Skoro szatnia ma takie wpływy, o których często się pisze, to czemu razem z Pique, Busquets i innymi trzymającymi władzę w szatni nie "strajkowali". Jeśli zależy im na klubie i widzą jak działa zarząd, a ewidentnie mają w tym aspekcie poparcie publiczność jasno i wyraźnie nie przeciwstawili się tej polityce. Kapitan powinien umieć "tupnąć nogą", zebrać kolegów, a nie ucieka, bo mu się nie podoba i nie umie się dogadać z prezesem. Zarząd jest do bani, ale i zawodnicy bez charyzmy. Kiedy w szatni byli tacy zawodnicy jak Puyol, Marquez, Mascherano, Xavi, Iniesta mało kto narzekał, że szatnia za dużo ma do powiedzenia. Mieli charyzmę, argumenty...
Teraz można tylko liczyć na wotum nieufności socios.
A Messi już dawno powinien stracić opaskę kapitana tylko komu ma ją wręczyć? Oj zmiany są potrzebne i nie ma się co cieszyć z pozostania kapitana - niech już lepiej sam się ratuje w Manchesterze, a nie zatapia ku aprobacie prezesa Barcy.

0

Skład AS fajny choć nie wiem czy po przerwie De Jong powinien od razu na poz. DP być wystawiony, ale z Busim, bez Rakiety - bardzo ciekaw jestem jak w tej konfiguracji by zagrali.

6

Najlepsze: podłączenie się Rakiety - defensywnego pomocnika pod sama bramkę - gol!
Najgorsze: reklama Dudy na stronie fcbarca.com - żenada!

1

Chętnie zobaczyłbym w środku Busquets - Arthur - Vidal, choć na Seville to trochę ryzykowne.

Zobacz wszystkie

20

Bez jaj! Strateg - zgadzam się bardzo precyzyjny, wie jak ustawić zawodników. Nawet wypadek z Roma był b. wynikiem podejścia zawodników niż opierał się na błędach taktycznych.
Jeśli chodzi o zarządzanie forma, a szczególnie zmiennikami i odpoczynkiem piłkarzy to za ta laurkę od redakcji na bank płacił Ernesto. W przypadku kontuzji Suareza leżymy na całego, a chłop gra non stop. Kiedy był niby mądrze zmieniony przez Boatenga. Przecież on do tej pory miał 3 szanse i chyba nie w pełnym wymiarze. Już pal sześć Malcolma - choć szkoda chłopaka - 4:4:2 widać może dać radę. Mając jednak jednego napastnika i trzymanie go cały czas przez 90 minut + nie jest żadnym modelowym przykładnym zarządzaniem rotacjami.

10

Busquets ostatnio robi dużo błędów, przyzwyczaił także do lepszego czytania gry przeciwnika, ALE nadal wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie, więc krytyka trochę zbyt ostra.
Przede wszystkim to jego otwierające podanie do Messiego dało jedyną bramkę w tym meczu. Facet daje b. dużo zespołowi - szacunek się należy.

10

Nie jestem hejterem Ernesto, ale i mi puszczają nerwy jak na tablicy jest 3:0, a zmian nie ma. Odpukać, jakby się coś stało Suárezowi to jest mega kłopot: nieograny Malcolm i Boateng.
Dziwi takie ryzyko, biorąc pod uwagę szanse na trofea, pieniądze. Kto jak kto, ale Suárez ograny jest. Jakie są jego motywacje? Czy teraz z 10-opunktową przewagą podejście się zmieni?

9

Odnoszę wrażenie, ze w meczach z Realem, a szczególnie I połowie meczu, który wygraliśmy 3:0 było z posiadaniem piłki znacznie gorzej. Tamten styl mnie jednak nie przekonywał. Przycisnęli nas, nie mogliśmy wyjść z pod pressingu. To było słabe. Gdyby Real był bardziej skuteczny to nie wiem czy mentalność zawodników pozwoliłaby później na 3 bramki. Jeśli Barca wyjdzie spod pressingu to rzeczywiście przejście do ataku i wykończenie jest super skuteczne. Czasami jednak obie rzeczy zawodzą i jeste jak z Roma w zeszłym roku. Dlatego wole jednak pełna kontrole. Wiadomo jednak, ze i czasami zespoły tak skutecznie postawią autobus + brak skuteczności i tez robi się problem. Nie zmienia tk faktu, ze wole kontrolująca wydarzenia Barce niż reaktywna.

9

Słaba polityka. Pomocnik, który przegrywał rywalizację w PSG, dodatkowo na pozycji gdzie w Barcelonie jest bardzo mocna konkurencja. Jeśli kogoś kupować to de Jonga, który jest super-perspektywiczny.