O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 160
  • Polecenia 260

Komentarze

1

Szkoda w takim razie, ze był taki uparty i 1) nie chciał poddać się zabiegowi, 2) mógł odejść wcześniej skoro był taki nieszczęśliwy co byłoby z korzyścią dla obu stron. Żegnam Pana ozięble

2

Znacznie bardziej opłacałoby się sprzedać Garcia. Nawet jeśli uda się kupić PO, to zmiennik jest potrzebny, a o niebo pewniejszy od Roberto. Na DP na pewno kogoś kupimy, wiec tu będzie kilku kandydatów, w razie kontuzji.

2

Od już chyba przeszło miesiąca żadnego wytłumaczenia dlaczego i na jaki cel wydano tyle pieniędzy. Jedynie takie polityczne frazesy. Słabo to wygląda…

7

Cudowny moment w środku pola - Real pięknie cierpi

7

Tylko hejterzy Busquets na razie mogą odczuwać niepełną satysfakcję.

Zobacz wszystkie

32

Nie da się czytać tych obelżywych komentarzy. Poziomem dorównuje do tych wszystkich tu piszących wiedzy.
Ja chętnie poczekam, dam szanse Koemanowi (odbijając argumenty, ze już miał swój czas) i zobaczę co z tego przeciętnego składu da się zrobić. Tez nie jestem miłośnikiem koncepcji wrzucania piłek na siłę w pole karne, czy bronienia korzystnych wyników (szczególnie jak obrona kuleje), ale może jakieś ciekawe alternatywy to jednak wyrobi.
Ile można czekać na Barce Cruijffa? Poniekąd podzielam zdanie trenera, ze z tymi zawodnikami do ideału nie dojdziemy. Trzeba się trochę dostosować. Wątpię, aby Koeman dążył do Barcy z ostatnich dwóch meczy. Szuka, próbuje. Wolę to niż na siłę tworzenie cruijffizmu jak Setien. Mimo, ze dążył do tego, a skład miał mocniejszy to jeszcze bardziej kompromitował klub.
Od lat nawet jak dominujemy to potwornie męczymy się nawet ze słabeuszami o skuteczność.

24

Nie podoba mi się ta zasada, ale niestety takie sytuacje na styku są zazwyczaj uznawane jako spalony. Wolałbym, aby sędziowanie przy tak spornych sytuacjach jednak promowało drużynę atakującą - dla widowiska.

20

Bez jaj! Strateg - zgadzam się bardzo precyzyjny, wie jak ustawić zawodników. Nawet wypadek z Roma był b. wynikiem podejścia zawodników niż opierał się na błędach taktycznych.
Jeśli chodzi o zarządzanie forma, a szczególnie zmiennikami i odpoczynkiem piłkarzy to za ta laurkę od redakcji na bank płacił Ernesto. W przypadku kontuzji Suareza leżymy na całego, a chłop gra non stop. Kiedy był niby mądrze zmieniony przez Boatenga. Przecież on do tej pory miał 3 szanse i chyba nie w pełnym wymiarze. Już pal sześć Malcolma - choć szkoda chłopaka - 4:4:2 widać może dać radę. Mając jednak jednego napastnika i trzymanie go cały czas przez 90 minut + nie jest żadnym modelowym przykładnym zarządzaniem rotacjami.

10

Busquets ostatnio robi dużo błędów, przyzwyczaił także do lepszego czytania gry przeciwnika, ALE nadal wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie, więc krytyka trochę zbyt ostra.
Przede wszystkim to jego otwierające podanie do Messiego dało jedyną bramkę w tym meczu. Facet daje b. dużo zespołowi - szacunek się należy.

10

Nie jestem hejterem Ernesto, ale i mi puszczają nerwy jak na tablicy jest 3:0, a zmian nie ma. Odpukać, jakby się coś stało Suárezowi to jest mega kłopot: nieograny Malcolm i Boateng.
Dziwi takie ryzyko, biorąc pod uwagę szanse na trofea, pieniądze. Kto jak kto, ale Suárez ograny jest. Jakie są jego motywacje? Czy teraz z 10-opunktową przewagą podejście się zmieni?

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?