O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 173
  • Polecenia 303

Komentarze

0

@BISHBASHBOSH Takie zachowanie niestety nakręca sama strona - wystarczy posłuchać archiwalnych podcastów z nadwornym redaktorem i zapraszanych "ekspertów". Tam jad się sączył, krytyka bez hamulców... potem ludzie wtórują w komentarzach.

22

jest awans w bardzo dobrym stylu, a tu zostali sami malkontenci...
mam wrażenie, że kibice na tej stronie więcej radości mają z porażek i krytykowania, a jak wygrywamy to nuda, słabo, ewentualnie jedyne pocieszenie, bo zrobilibyście to lepiej ;)

0

Tez nie widzę Roberto w składzie. Nie zagrał nawet minuty po wyleczeniu kontuzji.

5

Komentarze na tej stronie to jakiś koszmar. Sama krytyka, praktycznie sam nakręcający się hejt.
Jesteście kibicami, już pomijając, że nikt zarządzający Barca waszych komentarzy nie czyta, to jaki ma sens wrzucanie takiego jadu???
Kibicuję, czekam na poprawę i mam nadzieję, że i w tym składzie pokażą na co ich stać.
Pozdrawiam ozięble tutejszych kibiców

4

@Dominikpiqe dostał 8,5 jak na klasę przeciwnika… zostaw 9,5 jak tak zagra przeciwko M. City

Zobacz wszystkie

32

Nie da się czytać tych obelżywych komentarzy. Poziomem dorównuje do tych wszystkich tu piszących wiedzy.
Ja chętnie poczekam, dam szanse Koemanowi (odbijając argumenty, ze już miał swój czas) i zobaczę co z tego przeciętnego składu da się zrobić. Tez nie jestem miłośnikiem koncepcji wrzucania piłek na siłę w pole karne, czy bronienia korzystnych wyników (szczególnie jak obrona kuleje), ale może jakieś ciekawe alternatywy to jednak wyrobi.
Ile można czekać na Barce Cruijffa? Poniekąd podzielam zdanie trenera, ze z tymi zawodnikami do ideału nie dojdziemy. Trzeba się trochę dostosować. Wątpię, aby Koeman dążył do Barcy z ostatnich dwóch meczy. Szuka, próbuje. Wolę to niż na siłę tworzenie cruijffizmu jak Setien. Mimo, ze dążył do tego, a skład miał mocniejszy to jeszcze bardziej kompromitował klub.
Od lat nawet jak dominujemy to potwornie męczymy się nawet ze słabeuszami o skuteczność.

24

Nie podoba mi się ta zasada, ale niestety takie sytuacje na styku są zazwyczaj uznawane jako spalony. Wolałbym, aby sędziowanie przy tak spornych sytuacjach jednak promowało drużynę atakującą - dla widowiska.

22

jest awans w bardzo dobrym stylu, a tu zostali sami malkontenci...
mam wrażenie, że kibice na tej stronie więcej radości mają z porażek i krytykowania, a jak wygrywamy to nuda, słabo, ewentualnie jedyne pocieszenie, bo zrobilibyście to lepiej ;)

20

Bez jaj! Strateg - zgadzam się bardzo precyzyjny, wie jak ustawić zawodników. Nawet wypadek z Roma był b. wynikiem podejścia zawodników niż opierał się na błędach taktycznych.
Jeśli chodzi o zarządzanie forma, a szczególnie zmiennikami i odpoczynkiem piłkarzy to za ta laurkę od redakcji na bank płacił Ernesto. W przypadku kontuzji Suareza leżymy na całego, a chłop gra non stop. Kiedy był niby mądrze zmieniony przez Boatenga. Przecież on do tej pory miał 3 szanse i chyba nie w pełnym wymiarze. Już pal sześć Malcolma - choć szkoda chłopaka - 4:4:2 widać może dać radę. Mając jednak jednego napastnika i trzymanie go cały czas przez 90 minut + nie jest żadnym modelowym przykładnym zarządzaniem rotacjami.

10

Busquets ostatnio robi dużo błędów, przyzwyczaił także do lepszego czytania gry przeciwnika, ALE nadal wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie, więc krytyka trochę zbyt ostra.
Przede wszystkim to jego otwierające podanie do Messiego dało jedyną bramkę w tym meczu. Facet daje b. dużo zespołowi - szacunek się należy.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?