O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły red hot chili peppers
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 338
  • Liczba komentarzy 1102
  • Polecenia 805

Komentarze

0

@mikokarla obawiam się, że bez Messiego Koeman może taktycznie przegrać te spotkania z zespołami na naszym poziomie... A tak serio TS, CL, Pique, Busi, Alba, FDJ, Depay Umtiti, Alba i Pedri, a nawet Roberto to poziom światowy i żaden z wymienionych klubów nie jest w stanie takiego zawodnika zakontraktować. Obowiązkiem naszego nieudacznika jest taktyczne wypunktowanie takich rywali, a nie żalenie się w mediach - w końcówce sezonu nawet takie spotkania urywały mu seryjnie punkty, więc publicznie powinien podziękować za danie szansy w kolejnym sezonie.

1

@equwesta od zmiany trenera można chociaż zacząć. Zawodnicy powinni walczyć, a oni potrafią tylko odprowadzać piłkę wzrokiem, gdy ma ją przeciwnik.

0

@agaFCB Pedri miał wybitny sezon ale gablota pusta. EG przesiedział dużo na ławie, a u nas tez nie pokazuje wiele ponad CL. Dostał za koszulkę w której gra!

0

@equwesta Antek, FDJ, Semedo, Pijanic, Junior, Clement, Paco to były bardzo dobre transfery na pozycjach, które wymagały uzupełnień. Niestety 3 ostatnich trenerów nigdy nie powinno usiąść na fotelu trenera naszego klubu, a tak zmarnowali bardzo dobrych grajków. Grali żelazna 11 lub mieli (maja) uprzedzenia personalne. To co się wyprawia od gabinetów medycznych po taktykę jest na poziomie ekstraklasy, a zarządzanie jest na poziomie parlamentu RP... w dłuższej perspektywie każdy pociąg da się wykoleić. Bez zmiany trenera nic się nie poprawi.

0

@krzywy oraz 1,5 sezonu poniżej średniej laliga...

Zobacz wszystkie

39

Rudy niezadowolony po bramce Puiga… w nagrodę dostanie ogon z ogórkami w 8 kolejce:)

32

@krzyrzak69 Chelsea ma bardzo ograniczony budżet? W ostatnich20 latach pewnie wydała więcej niż City.

30

Ivan MŚ i brak zmiennika Cię zajechały, ale byłeś wspaniałym uzupełnieniem Leo. Brudna prace w defensywie wykonywałeś bardzo długo na bardzo wysokim poziomie.

23

Griez to obecnie kręgosłup zespołu. Dyrdymały wyssane z palca

19

Cieszy postawa naszego nowego stopera, oraz to, że nasza nowa 9 jest dużo bardziej skuteczna na wyjazdach LM niż Suarez w ostatnich kilku sezonach :)