O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły red hot chili peppers
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 466
  • Liczba komentarzy 1254
  • Polecenia 935

Komentarze

1

Niestety w ostatnich sezonach jest po prostu bardzo słaby w defensywie. Albo powinien występować jako LS, albo przypomnieć sobie jakie obowiązki ma LO.

0

Śmiałbym się, gdyby zaliczył kontuzje i nie byłoby chętnego do zakontraktowania. Wątpię, że ktoś będzie chciał mu zapłacić gwiazdorski kontrakt patrząc na historie kontuzji i lojalność. Mógłby być jednym z najlepszych, ale głowa nie ta.

0

@draxidox ta dokładnie, szczepieni nie zarażają, zakazy wchodzenia na cmentarze i do lasu, ale nikt nikomu wolności nie odbiera xD

1

@Azacca uważam, że udział w turniejach nie powinien zależeć od szczepień. Jakby na to nie patrzeć zaszczepieni zarażają i chorują, a niezaszczepieni też. Jak dla mnie jak ma wynik testu negatywny powinien grać.

0

@Azacca przynajmniej wierzy w swoje przekonania i nie łatwi sobie fałszywych dokumentów. Osobiście szanuje gościa - jeden z niewielu, który otwarcie wyraża swoje zdanie przez co jest prześladowany przez wolne media, sady i organizacje sportowe. Nie mówię, że szczepienia są złe, ale stopniowe odbieranie nam wolności i to szczucie medialne mnie już drażni.

Zobacz wszystkie

39

Rudy niezadowolony po bramce Puiga… w nagrodę dostanie ogon z ogórkami w 8 kolejce:)

32

@krzyrzak69 Chelsea ma bardzo ograniczony budżet? W ostatnich20 latach pewnie wydała więcej niż City.

30

Ivan MŚ i brak zmiennika Cię zajechały, ale byłeś wspaniałym uzupełnieniem Leo. Brudna prace w defensywie wykonywałeś bardzo długo na bardzo wysokim poziomie.

23

Griez to obecnie kręgosłup zespołu. Dyrdymały wyssane z palca

19

Cieszy postawa naszego nowego stopera, oraz to, że nasza nowa 9 jest dużo bardziej skuteczna na wyjazdach LM niż Suarez w ostatnich kilku sezonach :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?