O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3696
  • Liczba komentarzy 4322
  • Polecenia 6358

Komentarze

7

Negocjacje z Bilbao nie będą łatwe, oni się zawodników tak łatwo nie pozbywają. Wątpie żeby się to udało. Mam nadzieję że nie przepłacą, bo wiek niestety już nie ten. 20mln to i tak będzie za dużo.

0

@Nazio87 ja mam z ustawianiem rzeczy równo. Np jak siedzę przy stoliku w restauracji to poprawiam rzeczy. Nawet jak przychodzę do kogoś to tak robię. Np. jak ściągam buty to buty innych gości też poustawiam żeby stały obok siebie. Dodam że wcale nie mam jakiejś manii sprzątania itd. po prostu jak coś jest do pary, albo w jakimś komplecie, to je wtedy ustawiam.
W łazienkach publicznych używam tylko lewej ręki do otwierania drzwi, włączania wody itd.
Bardzo denerwuje mnie jak ktoś mówi i je, albo jak głośno siorbie zupę, do tego stopnia że jem wtedy bardzo wolno, żeby ten ktoś skończył jeść i dopiero wtedy zaczynam jeść normalnie.
Bardzo nie lubię krótkich widelcy, te widełki muszą być odpowiednio długie
Nie jem twixow bo za głośno chrupią.

1

@Janas11224 też mnie to niezmiernie irytuje. Kiedyś się jeszcze tym katowałem, a teraz jak widzę taki mecz to go przełączam. W tym sezonie oglądałem połowę meczy LM mniej niż zwykle, właśnie ze względu na to męczenie buły.

0

@Yoshi94 Na bezrybiu i rak ryba

2

@Greenalley Otóż to, że nie tylko liczą się gole. Liczy się np. to czy jesteś 4 lata w szpitalu, czy na boisku.

ad ps: 5 lat temu... szkoda że mówił o tym Pique, Busquets, daje mu burę za to na konferencji Deschamps, mówi o tym Tuchel, o jego prowadzeniu mówi jego były kucharz, ale oczywiście ja to sobie wymyśliłem.
To że się nie potrafi prowadzić już zostało potwierdzone oficjalnie przez trenerów i piłkarzy, tutaj już nie ma miejsca na polemike, bo te informacje idą z pierwszej ręki. Taki chłop ma charakter, ale Ty będziesz zakłamywał świat. Takie wypowiedzi są praktycznie nie spotykane, więc wyobraź sobie co on musi odwalać że trener reprezentacji przed całym światem daje ci taką wizytówkę.

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD