O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3316
  • Liczba komentarzy 4038
  • Polecenia 5813

Komentarze

0

Zastanawiające jest to że nikt go nie chce. U nas spisuje się poniżej oczekiwań, ale liczbami się broni, na euro grał dobrze, nie łapie kontuzji. Chyba faktycznie ma jakąś chorą pensje.

0

@JarekS Przyczepie się trochę do Ardy. Jego transfer był z myślą o daniu alternatywy dla Iniesty. Według mnie był to eksperyment który nie wypalił, ale były podstawy żeby twierdzić że może się to udać. Waleczny, techniczny, z wizją i golem. Gdyby się dostosował do gry w środku to mógłby być kotem. Niestety przeszarżowali.

0

Saul to był bardzo dobry grajek i ktoś taki by się nam przydał. Pomocnik z golem i dryblingiem. Problem jest jednak taki że Saul ma zjazd do bazy. Bardzo zaniżył poziom i w tej formie jest kotem w worku, a rozliczenie w zamian za Griezmanna jest trochę przegięciem, bo Griezmann o ile u nas się nie odnajduje, to liczby ma ciagle dobre i byłby bardzo dużym wzmocnieniem dla Atletico. Dlatego najepiej byłoby wytransferować Griezmanna poza poza la lige, a Saula ściągnąć na zasadzie normalnego transferu. Do tego przy jego wszechstronności można by było transferować Roberto. Niemniej jednak jeśli Laporta go wymieni nie będę na nim wieszał psów, Griezmann ma ogromną pensję i jest obecnie balastem dla klubu.

1

@AmigoBlancos Ta pierwsza akcja przecież jest dobrze zasędziowana. Ewidentny spalony.

1

@patry295 aż wygląda jak ustawka xD niby parę ludzi rozmawia, ale przez to machanie łapami wygląda to na niesamowity chaos

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD

Media