O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3989
  • Liczba komentarzy 4366
  • Polecenia 6414

Komentarze

0

0

@Ostatnikrwawygang kto cie utrzymywal na tych studiach jak jestes z biednej rodziny? Przez 3 miesiace zarobiles na utrzymanie przez resztę roku? Nie sciemniaj.

Ja musiałem pracować 5 dni w tygodniu i miałem dwa dni zjazdów na polibudzie i sobie te studia oplacilem. Wiec mi nie fanzol ze jak by były płatne to nikt by nie chodził, bo wystarczy w weekend na uczelnie przyjść i zobaczysz jak nikt nie chodzi. Z moich podatków byli utrzymywani bananowcy na studiach darmowych, a ja za swoje musiałem płacić.

A co nie są za wysokie podatki? Ja place na ZUS ponad 2 tys zł, a mój brat tyle zarabia. To jest chore. Pit mam drugie tyle. To jest przecież gorzej niż tragiczne. Na przestrzeni 3 lat ZUS z 1400 podskoczył do 2400.
Dziękuje, teraz służba zdrowia działa jak trzeba.

8

@Ostatnikrwawygang i bardzo dobrze. Wszystko co państwowe to dziadostwo. NFZ działa tak ze jak prywatnie nie zrobisz to czekasz 10 lat. Studia są darmowe tylko dla tych co maja pieniądze, jak jesteś biedny to za zaoczne musisz płacić. Kultura jest na takim super poziomie ze wychodzi jeden rozsądny film na 25 lat, a teatry prowadzą ludzie kultury jak Janda.

Poprowadz trochę firmę, opłacac pit i ZUS i powiedz ile żeś oddał i podyskutujeny czy nie powinny być niższe.

0

@Marjando gadanie. W LM dostała by tak samo w cymbał jak i my. Z taką defensywa to sobie mogą grać. Jak by byli dobrzy to tyle bramek co z nami to w całej LE by stracili.

0

@Migel a mnie wkurza patrzenie na to z kim się gra. Nikt na to nie patrzy.
To jest liga ogórów, puchar zespołów które są na tyle niestabilne, mają coś nie tak z trenerem/zespołem/zarządem że trafiają w takie miejsce.
MU to nie jest ułożony zespół, który jest doświadczony i ustawia każdego jak chce rok w rok, tylko to jest zespół który ma co rok pół składu inny i prowadzi ich 5 coraz to inny trener bez większych sukcesów. Pomimo tego Xavi i tak odpada w słabym stylu, gdzie zespół nie potrafi oddać kilku dobrych strzałów na bramkę.

To że MU ma dobry moment nikogo nie interesuje, też mamy, bo jesteśmy na 1 miejscu w lidze. To jest puchar i tutaj nie ma wymówek. Powinni to wygrać, Xavi ma dwumecz i nawet jednego meczu u siebie nie potrafi wymęczyć.

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?