O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3403
  • Liczba komentarzy 4183
  • Polecenia 6122

Komentarze

3

Mówi że potrzebuje rytmu żeby wrócić na swój poziom, ale z klubu nie odejdzie, pomimo tego że jest 6 stoperem. Umtiti albo nie jest zbyt bystry, albo jest niesamowicie cwany i wie że w innym klubie i tak się posypie i woli posiedzieć wygodnie w słonecznej Barcelonie.

Od siebie jeszcze dodam że jak przytaczałem tutaj tą notatkę o której mowa w wywiadzie to byłem atakowany, ale w niej ewidentnie pisało, że Umititi nie tylko nie nadaje się na mecze najbardziej wymagające, ale nawet na te średnio wymagające. On ma kolano już rozsypane i tyle z niego jest.

Jeśli jest w takiej formie o jakiej mówi to dla dobra swojego i klubu powinien pójść chociaż na pół sezonu do innego klubu i to udowodnić, a nie płakać Laporcie na spotkaniach.

0

Jak to jest w ogóle możliwe że klub opiera się o opinie trenera który jest w klubie co najwyżej kilka miesięcy. Valverde mógł chcieć kupić nawet Kapustke, ale to nie on kupuje zawodników, tylko dyrekcja i powinni doskonale sobie zdawać sprawę kto jest lepszy. To samo z Griezmannem. Valverde okazuje się jeszcze gorszy niż myślałem, a Bartolomeo to byl jeszcze większy Dyzma niż mi się wydawało.

20

Wyniki są słabe, gra słaba, zawodnicy nie zbyt dobrzy, a ceny biletów wysokie. Co może pójść nie tak.

0

@tristan87 i dlatego że tak Cruyff grał przez 20 minut, to jego Barca musiała tak męczyć bułe przez 3 sezony. Ma to sens.

2

@MessiIniestaRonnie to się zaskoczysz, bo jak byłem na meczu z Levante to riki dostał na stadionie największe oklaski jak czytali jego nazwisko

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD