O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3217
  • Liczba komentarzy 3939
  • Polecenia 5610

Komentarze

0

Nie kłam bo nie poparli, tylko na niego głosowali, a to spora różnica. Oni popierali cały czas Gwiazdowskiego. To że do wyboru był PiSowski aparatyczyk który mimo wszystko był przeciwko 5 dla zwierząt, albo Ikonowicz popierany przez KO i Lewice. Kto o zdrowych zmysłach popera Ikonowicza? On ma poglądy prawie komunistyczne, już widzę jak by się podczas lockdownu pochylił nad przedsiębiorcami, daj spokój. Przypieprzanie się do Konfederacji w tych głosowaniach to jest śmieszne.

1

@pax Dlaczego PiS i PO zagłosowali razem przeciwko projekcie ustawy o zawieszeniu wypłat wynagrodzeń dla rządu podczas lockdownu?

5

Bramka/Asysta
z Realem - 0/0
z PSG - 0/0
z Sevilla 1/0
z PSG 0/0
z Sevilla 0/0
z Atletico 0/0
Z Juventusem 0/0 (poza kadrą)
Z Bilbao 0/0
Z Juventusem 1/0
z Realem 0/0

Co by nie mówić, czy gra czy jest w szpitalu to w ważnych meczach i tak jego wpływ na wynik jest marginalny.

1

@PartidarioCatalan Wydaje mi się że większym gdybaniem jest usprawiediliwanie go postawą drużyny. Fakty są takie że w ważnych meczach nic nie strzelił, nie asystował i w ogólnym rozrachunku zagrał źle w praktycznie każdym ważnym meczu za wyjątkiem może Sevilli.

3

@PartidarioCatalan Akurat za dwumecz np. z PSG można mięć do niego pretensję. Miał 7 strzałów na bramkę i nie zdobył nawet jednego gola. Mbappe miał 8 strzałów i strzelił 4 bramki. Z Realem też miał parę piłek z których dało się coś strzelić. Cała drużyna zawodzi, bo wszyscy mają właśnie takie kluczowe 'błędy' w meczu.

Scenariusz w którym Dembele strzela z głowy, albo lepiej się zachowuje jak dostał piłkę w polu karnym i Araujo lepiej się zachowuje w sytuacji z Benzemą zmienia całkowicie obraz meczu, a są to tylko dwie akcje.
Gdyby traktować te nie strzelone gole na równi z błędami bramkowymi w obronie to niestety Dembele nie wypada wtedy dobrze.

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?