O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3007
  • Liczba komentarzy 3703
  • Polecenia 4997

Komentarze

0

Mundo już straszy żeby nie odwoływać Barto xDD Dajcie spokój, co oni musieli by zrobić żeby wziąć za cokolwiek odpowiedzialność. Mieliście wywiad z ekonomistą/księgowym Mentzenem, to zamiast wyzywać go od faszystów trzeba było go słuchać. Barto wykorzystywał całkowicie legalne narzędzia do przenoszenia strat i manipulowania kwotami w taki sposób żeby zawsze zamykać rok na plusie i idealnym przykładem była wymiana Cillesena i Neto, albo teraz Arthur i Pjanić.

Nikt chyba nie wierzy w to że Barto pójdzie siedzieć za cokolwiek. Jeśli Cule będą obwiniać nowy zarząd za ewentualne straty w tym roku, gdzie dostaną klub już po okienku transferowym, to nie ma już dla nas nadziei.

4

Jak faktycznie nie wyleci połowa składu to choćby Jezus z Nazaretu przyszedł to nic z nimi nie zrobi. Mamy obecnie 3 zawodników na 10 czyli Messiego, Coutinho i Griezmanna. Coutinho jeszcze dało by się może upchać na 8, ale Griezmann nie ma gdzie grać i taki jest fakt, na 9 się nie nadaje. Jeśli zostanie i będziemy grali dalej 4-2-3-1 to Coutinho i Griezmann powinni być na wylocie. Dembele i Semedo są już tak długo że wystarczy do stwierdzenia że obaj się nie nadają, jeden jest wiecznie w szpitalu, drugi potrafi zagrać jak junior, 8:2 z Bayernem i objechanie przez Daviesa powinno być biletem w jedną stronę dla portugalczyka. Do tego Junior Firpo który jest niesamowicie słaby.

To dopiero początek wyliczanki, a już mamy 5 zawodników. Dalej są Suarez i Busquets którzy nie są w stanie konkurować już na takim poziomie aby Barca marzyła o LM. Łącznie wychodzi przynajmniej 7 zawodników, bo sprawa Pique, Roberto, Alby jest otwarta i gdyby się znaleźli kupcy nie byliby nie zastąpieni.

Jeśl 4 lata nieralnych klęsk w LM nic ich nie uczy, to nie ma o czym dykutować. Jedyna osobą nad którą można się zastanawiać to Coutinho który po odejściu Messiego mógłby dalej ciągnąć chociaż trochę ten wózek.

Jeśli zespół się nie zmieni, to nie ma czego wymagać od Koemana. Żeby wygrywać trzeba mieć najlepszych na swoich pozycjach. Oprócz Messiego i De Jonga to nie ma nikogo kto łapał by się do tego grona.

0

@FcBarcaVamosMyClub Według mnie jest właśnie odwrotnie. Do 4-2-3-1 to nie mamy przedewszystkim 9, drugiego defensywnego pomocnika i skrzydłowych. Obecnie mamy Dembele, Trincao i Fatiego, jeden jest wiecznie w szpitalu, a drugi jest nastolatkiem i opieranie na nim całej gry na skrzydłach według mnie jest naiwne. Do tego 9 której brak i w tym ustawieniu kompletnie brakuje miejsca dla Coutinho. Według mnie w tym momencie to tylko 4-3-3 z fałszywą 9 na której gra Griezmann, Messi na skrzydle i Coutinho na miejscu Iniesty. Zostaje jedno miejsce dla 3 niepewnych (Dembele, Trincao i Fatiego). Szkoda tylko że Griezmann się tam nie nadaje i cały taki system się sypie.

1

Według mnie jak byśmy nie wyszli to nie da się upchać Messiego, Griezmanna i Coutinho w jednym zespole. Jedyna opcja jest taka że Messi wraca na skrzydło i schodzi do środka tylko i wyłącznie żeby oddać strzał, reszta jego pracy powinna być na skrzydłach i powinien szukać wrzutki i dogrania. Wtedy może Coutinho byłby na 8, ale i tak potrzeba jeszcze drugiego napastnika dla Griezmanna. Tak czy siak nie ma miejsca dla drugiego defensywnego pomocnika. Nawet 4-4-2 gdzie Messi gra w pomocy na skrzydle, to Coutinho musiał by grać obok jednego defensywnego pomocnika, bo na skrzydle to on sobie radzi tragicznie.

Ten projekt żeby działał musi się opierać na niesamowitej wymienności pozycji gdzie w środku cały czas jest rotacja Messi-Griezmann-Coutinho, według mnie to jest raczej nie możliwe i trzeba sprzedać przynajmniej jednego.

1

Według mnie to już nie ma miejsca dla niego i powinien lecieć na jakieś wypożyczenie. Przyszedł Trincao, jest świetny Ansu, wrócił Coutinho i został Messi. Nie zależnie od tego kto przyjdzie i jak w końcu się ustawią na boisku Messi, Griezmann i Coutinho to zostaje jedno miejsce w Dembele, Trincao i Ansu, a ten ostatni powinien być 12 zawodnikiem i ogrywany jak najwięcej. Kompletnie nie widzę sensu żeby trzymać Dembele na ławce i szpitalu i mu za to płacić. Wygląda na to że nikt go nie chciał kupić.

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD