O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 503
  • Liczba komentarzy 261
  • Polecenia 549

Komentarze

0

@odo997 Klasy na skrzydłowego nie posiada. Drybling kiepski, szybkość słaba. Czy posiada klasę na 9? Jego skuteczność 100% lub bardzo klarownych sytuacji w tym sezonie jest bardzo słaba, Francuz to dobry gracz, ale nie na Barcę. Nie pasuje profilem ani na 9, ani na skrzydłowego, a na 10 gra Leo i robi to dużo lepiej. Ryszard Puiq jak wchodzi na boisko, to nie spuszcza głowy, bo Messi mu nie podaje tylko zasuwa i prosi o piłkę chcąc odciążać Messiego. Griezmann znika całkowicie na 3 mecze, by zabłysnąć dwiema akcjami w czwartym. To za mało na Barcelonę. Liczyłem na niego. Dostał trochę meczy na 9 by się wykazać, pod nieobecność Suareza ale w nich również zawodził.

1

@BarcaInfo Uważam, że Alaba bardzo by się przydał. Miałby dużą szansę na wygranie rywalizacji z Jordim i nawet Clementem. Wydaje się graczem mocniejszym psychicznie, który dojeżdża na najtrudniejsze mecze w lidze mistrzów w przeciwieństwie do Jordiego. (lubię Jordiego, ale niestety mecze z Liverpoolem, Romą, czy finał z Valencia naznaczyły i zapoczątkowały katastrofalne i niezrozumiałe błędy Alby).

0

@Messibestplayerintheworld Oby jakimś trafem udało się sciągnąć Neymara, wtedy francuz zrozumie, że zaczyna dla niego brakować miejsca w kadrze i zacznie się rozglądać za klubami w których ma szansę się odrodzić. Zostawanie kolejne lata w klubie do którego kompletnie nie pasuje jest szkodą dla niego i dla zespołu.

0

@odo997 Neymar dziś również zrozumiał by się z Messim na poziomie nieosiągalnym dla Griezmanna bo ma wizję, technikę, drybling, szybkość na poziomie duży wyższym niż Francuz. Tu chodzi o piłkarską jakość a nie o wady Messiego.

0

@ChampionLW Neymar, Xavi, Iniesta, Dani Alves i nawet Pedro potrafili grać z Messim i robili to wybornie.

Zobacz wszystkie

108

Griezmann: Udział przy 4 golach Barcy. Wizja gry, klepa, szukanie wolnych przestrzeni, walka na całej szerokości, wykończenie. Dawno camp nou nie widziłao takiej gry zawodnika (poza Messim). Absolutny MasterClass. W tej formie to spokojnie pierwsza trójka świata. Sztos transfer. Brawo zarząd!

64

Wczoraj Messi oprócz świetnej gry w ofensywie, dorzucił wielką walkę w pressingu i powroty pod własną 16 stkę by pomagać w rozegraniu Ter Stegenowi, który tego dnia potrzebował jego wsparcia jak nigdy. Jeśli ktoś na tej stronie pisze o słabym meczu Leo to prawdopodobnie wychodzi z ukrycia i po prostu jest zalogowanym kibicem realu madryt.

48

Griezmann klasa światowa. Przegląd pola, wizja, gra z klepy, kreowanie okazji. Świetny Transfer.

42

Dowiedziałem się właśnie, że 3 lata temu prawo podatkowe w Hiszpanii wyglądało tak, że klub wpłacający klauzule musiał dodatkowo przelać 48% tej kwoty do urzędu skarbowego (czyli kupno Griezmanna kosztowałoby Barcę prawie 180mln!). Na szczęście zmienili ten przepis i teraz klauzula jest bez żadnego podatku. Koszt będzie równy 120mln. Co jest tańszą opcją niż dogadanie się z Atletico na kwotę poza klauzulą ale równą 120mln. W normalnym transferze doliczyliby nam podatek + 21% vat, który jest zwracalny po jakimś czasie, ale w momencie transakcji trzeba by było go zapłacić 120 + 25 = 145mln. Płacimy teraz najlepszą opcję 120mln i ani grosza więcej

17

@Headliner9 Alaba z łatwością wygryzłby Albe ze składu. Niestety Jordi w najważniejszych meczach ligi mistrzów w ciągu ostatnich kilku lat regularnie zawodzi (Bayern, Roma, Liverpool). Ciekawe jak by wyglądał mecz z Romą gdyby nie szybko stracona bramka po błędzie Alby? Ciekawe jak potoczyłby się rewanż z Liverpoolem gdyby nie fatalne dwa szybko stracone gole z winy Alby? O meczu z Valencia w pucharze króla nie wspomnę (bo to mniej prestiżowy puchar). Chłopak nie radzi sobie z presją w wielkich meczach i odcina mu kompletnie prąd, ma nogi jak z waty.