O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2912
  • Liczba komentarzy 1364
  • Polecenia 3293

Komentarze

1

@Lucassito Czy Lewy jest gwiazdą? Buahahaha-2020 rok był jego, 2 miejsce w 2021. Jego samo przyjście już wygenerowało dochody ale żal komentować te Twoje wypociny. Rozumiem że w innych klubach transfery działają inaczej bo w sumie przecież na prezentacje każdego grajka przychodzi 50 tyś ludzi. Nie rozumiesz podstawowych rzeczy a pisanie żeby sprzedać 100% udziałów tylko to pokazuje.

3

@Lucassito Nie wcale nie wychodzimy z bagna....czy Ty masz mózg? Skoro obniżają pensję zawodników, sprowadzają ich za sensowne kwoty to jak można pisać że nie wychodzimy z bagna? Porządkujemy kwestie finansowe, inwestujemy, bo ta sprzedaż części udziałów to niejako inwestycja w przyszłe dochody, aby były większe, a bez nowych gwiazd i sukcesów ich nie będzie. Samo sprowadzenie Roberta ile dało marketingowo i ile klub na tym już zyskał? To dopiero początek. Za rok odejdzie kolejny zbędny balast w postaci pensji zawodników bo to nas cały czas drenuje. Płacimy największe pensje na świecie bo idiota w okularach postanowił licytować się z szejkami na pensje, to raz, nie zrobił żadnej sztywnej drabinki płac, patrz np. Real. Na ogarnięcie tego potrzeba czasu. A pisanie że skład się wypali? Tzn. co ma się stać bo nie rozumiem? Mamy mega zrównoważony skład, wielu nowych zawodników głodnych sukcesów, konkurencję o 1 skład, co ma się jeszcze stać abyś skończył płakać???

12

@MrCental Ty nie bierzesz pod uwagę tego że sukces sportowy nakręca dla klubu większe pieniądze i nawet sprzedaż podkreślam części praw może się okazać że nie będzie tak duża strata dla klubu jak na przykład brak sprzedaży tych praw i brak gry w LM w fazie pucharowej. Brak gwiazd, mniejsze zainteresowanie klubem, mniejsze przychody, mniej kibiców na trybunach, mniej kasy od sponsorów. Te dźwignie to najmniejszy problem. Drenują nas kosmiczne pensje zawodników, brak drabinki płacowej i przepisy La Liga i okres pandemii. Długi będą zawsze ale część kasy z tych zobowiązań poszło na ich spłatę. Po za tym panie geniuszu jakim cudem udało nam się nakłonić tych wszystkich zawodników żeby tu przyszli za mniejszą kasę? Jak to jest że Sevilla czy Leeds za mniejszą kasę sprzedają nam zawodników? Jakim cudem do bankruta przychodzi zawodnik który był tuż za plecami Messiego w plebiscycie Złotej Piłki? Musimy utrzymać poziom żeby zwiększyć nasze wpływy. Ale do dzieciaków które wybiórczo wybierają sobie argumenty nic nie trafi. Skoro nie przeszkadza Ci sprzedaż klubu Arabowi to idź kibicuj PSG lub City. Między innymi przez tych Arabów jesteśmy tam gdzie jesteśmy.

0

@Firestone Jakie bzdury? Ty rozumiesz jakie tu są skalę zarobków w stosunku do innych klubów? Po za tym stawiasz moje zarobki do De Jonga? Zlituj się. Jemu kasę da Chelsea taką samą lub nawet lepszą. Już MU dawał mu nawet te nasze zaległe pieniądze. Więc o jakim Ty mi honorze piszesz? Bo gość zarabia 14 mln euro i nie rozumie że klubu na to nie stać bo są chore limity? Przecież chcą go sprzedać skoro nie chce obniżyć. Taki jest przekaz klubu a reszta to są wpisy prasy i internet które zawsze dolewają oliwy.

1

@Firestone Oczywiście że on bo gość nie ma żadnego honoru. Masz wyżej podane przykłady zawodników i powiedz mi czemu oni potrafili zrzec się kasy? Bo nikt nie trafił na frajera Bartomeu? Skoro liczy się kasa niech idzie do Chelsea. Tu się gra o trofea a żeby o nie grać potrzeba wzmocnień. Jak on nie rozumie jakie są chore przepisy w La lidze do tego jakie klub ma problemy m.in. przez takie kontrakty jak on no to sorry. Z zawodników robi się święte krowy, zaczyna to być śmieszne.

Zobacz wszystkie

62

@GeneralXavi Ale co Ty bredzisz? Ile miał czasu? 3-4 miesiące? Po za tym już mówił że jest gorzej niż przypuszczał. Poza tym nie mówi że nie mógł zatrzymać Messiego. Bo mógł, ale wybrał klub i jego dobro finansowe ponad finansowym interesem gracza.

61

84 proc. badanych uważa, że posłowie nie powinni otrzymać podwyżki wynagrodzeń. To tyle na ten temat. Szkoda że przy urnach ludzie mają amnezje. Ciekawe czy ktoś z was otrzymał podwyżkę o bagatela 6000 zł za jednym razem. A ludzie doprosić się nie mogą o marne grosze.

44

@Ascend Skoro wolne media to nie mogą mieć swojego zdania? Zresztą nic nowego nie wymyślili tylko gadają po pierwsze zaproszeni goście a nie TVN że podjęte powinny być działania jak w innych krajach. A nasz rząd nic nie robi tylko patrzy jak służba zdrowia staje się nie wydolna i jak umierają ludzie na COVID oraz inni co nie mogą otrzymać przez zapchane szpitale pomocy.

41

Radzę się zapoznać z jego karierą w Tottenhamie i reprezentacji Brazylii. Uznano go za najgorszy transfer nie wiem na jakiej podstawie. Debiut w Anglii wybrany jako zawodnik meczu, rozegrał ponad 30 spotkań strzelił 8 bramek. Kosztował tyle co Soldado a on strzelił tyle samo bramek w lidze co Paulinho. To pokazuję ile te głosowania są wartę. Gość wali 3 bramki w meczu reprezentacji Brazylii Urugwajowi, strzela bramkę Argentynie. To jest pomocnik przypominam. Liczę że pokarzę jeszcze na co go stać. Skoro tu trafił to chyba jasne że Valverde go chciał. 29 lat to nie emeryt piłkarski. Ile grał Maldini? Jak gra Ibra w wieku 36 lat?. On może spokojnie pograć 4-5 lat na poziomie. Oby dał radę. Powodzenia!

37

@arek82 Tak, tak. W pół roku miał spłacić długi. A ten audyt to sobie robił dla zabawy i w sumie to nic nie robienie. Tak jak sprzedaż kilku grajków, negocjacje obniżek wynagrodzeń czy zakontraktowanie 4 graczy mimo tego że jesteśmy w czarny dziurze. Że takie ameby tu są....

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?