O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 3391
  • Liczba komentarzy 1608
  • Polecenia 3788

Komentarze

0

@arasz1819 Nie no boi się wiatraków i tego że ma dać 15 miliardów

2

@Barcasub Trzeba być fanatykiem Tuska żeby stwierdzić że to projekt ustawy która już ma inne zapisy?

5

@karolup Zależy jaki rozmiar i jaka firma. 18 Continental 2060 zł, 18 Vederstain 1900 zł. I nie słuchaj gościa powyżej bo nie ma pojęcia jak wyglądają opony całoroczne dobre a nie chiński szmelc.

0

@TheNekro94 Kerrison kosztował 14 mln nie 20 :) Dokładnie 14 + 2 mln zmiennych ale nie zostały nigdy spełnione. 2 mln za to że zagra w I drużynie. A tak nawiasem to dla mnie niewypały to były takie wynalazki jak Fabio Rochemback, Christanval, Dutruel, Bonano, Rustu, Amunike, Dragan Ciric, Okunowo, Patric Andersson.

1

@Barca1992 A to KO wygrało wybory??? Wybory wygra jak będą mieć większość w sejmie ale Twój umysł tego nie ogarnia byle by szukać taniej sensacji.

Zobacz wszystkie

62

@GeneralXavi Ale co Ty bredzisz? Ile miał czasu? 3-4 miesiące? Po za tym już mówił że jest gorzej niż przypuszczał. Poza tym nie mówi że nie mógł zatrzymać Messiego. Bo mógł, ale wybrał klub i jego dobro finansowe ponad finansowym interesem gracza.

61

84 proc. badanych uważa, że posłowie nie powinni otrzymać podwyżki wynagrodzeń. To tyle na ten temat. Szkoda że przy urnach ludzie mają amnezje. Ciekawe czy ktoś z was otrzymał podwyżkę o bagatela 6000 zł za jednym razem. A ludzie doprosić się nie mogą o marne grosze.

44

@Ascend Skoro wolne media to nie mogą mieć swojego zdania? Zresztą nic nowego nie wymyślili tylko gadają po pierwsze zaproszeni goście a nie TVN że podjęte powinny być działania jak w innych krajach. A nasz rząd nic nie robi tylko patrzy jak służba zdrowia staje się nie wydolna i jak umierają ludzie na COVID oraz inni co nie mogą otrzymać przez zapchane szpitale pomocy.

43

@Emhyr Przecież ten gość w lidze Izraelskiej strzelił 15 bramek w 27 meczach, o czym to piszesz? I to w klubie który zajął 8 miejsce w lidze.

41

Radzę się zapoznać z jego karierą w Tottenhamie i reprezentacji Brazylii. Uznano go za najgorszy transfer nie wiem na jakiej podstawie. Debiut w Anglii wybrany jako zawodnik meczu, rozegrał ponad 30 spotkań strzelił 8 bramek. Kosztował tyle co Soldado a on strzelił tyle samo bramek w lidze co Paulinho. To pokazuję ile te głosowania są wartę. Gość wali 3 bramki w meczu reprezentacji Brazylii Urugwajowi, strzela bramkę Argentynie. To jest pomocnik przypominam. Liczę że pokarzę jeszcze na co go stać. Skoro tu trafił to chyba jasne że Valverde go chciał. 29 lat to nie emeryt piłkarski. Ile grał Maldini? Jak gra Ibra w wieku 36 lat?. On może spokojnie pograć 4-5 lat na poziomie. Oby dał radę. Powodzenia!

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?