0

@Kacper1432 lewy sheve przebil juz teraz. Przyznam ze sam jestem w szoku. Pozytywnym

0

Kogo widzicie w skladzie za fatalnego ( jak zawsze) Griezmana na mecz z Sevilla? Trincao , Pedri, a moze Ousmane?

7

Dzisiaj Coutinho zrobil roznice. Szanuje mega. Messi tez kot. Griezman jak zawsze dno. Fati kolejny gol. Duzo pozytywow dzis

8

Najlepsze : Zaangazowanie , bieganie, coutinho i postawa messiego. + gol fatiego

Najgorsze : Griezman i czerwona kartka Lengleta przed meczem z sevilla.

Zgadzacie sie mordeczki z fcbarca com?

0

Mega szacunek za dzis dla ekipy. Coutinho kocur , wiedzialem ze z niego jeszcze beda ludzie przy innym trenerze. Niestety nie widze tego samego w przypadku griezmana. Przereklamowany dla mnie od zawsze na zawsze

0

@Gall Czyli rozumiem ze w realnym swiecie masz w zwyczaju rzucac slowa na wiatr, skoro tutaj to praktykujesz? Zobacz co griezman zagral dzis z celta a co jutro suarez zrobi z villareal

1

Gdybysmy tylko mieli jeszcze napastnika to przy dobrych treningach u koemana moze jakos by to ruszylo

0

@Gall o co zaklad?

0

@robaqxcore91 griezman sie nie nadaje , jego wartosc spada z kazdym dniem w Barcelonie

1

@ViScAAA to prawda.. nie ma frajera ktory by dal za griezmana wiecej niz 40 mln. I slusznie

2

@robaqxcore91 Jak cala barcelona. Najgorszy nie byl. Szanujmy sie. Griezman kopal sie po czole bardziej i co?

1

@Naturopata a wlasciwie to nie ma nic co cos wnosi do gry

7

Wiadomo ze tak bedzie. Tylko bardziej pewnym jest to ze w barcy takowej nie napisze griezman

0

@PSK_FANATYK Griezman jest denny. Patrzec na niego sie nie da

2

Puig > Griezman mimo innej pozycji na boisku i roznicy w cenie to nie rozumiem czemu klub sprowadzil tak slabego fizycznie i szybkosciowo gracza , ktory nie nadaje si3 na 9 w barcelonie

0

@szczepan-ink I w busquetsa

1

@kunmateo93 dokladnie. Ludzie jeszcze chca sobie mydlic nim oczy.. strata czasu

0

@Yoshi94 Ja nie mowie tylko o dzisiejszym meczu tylko ogolnie. Jak dla mnie cienizna straszna. Wczoraj tez. Nawet jakby strzelil

0

@Matwar wymiata? Nie widzialem

0

@Volley No wiem , ale czy to dobrze? Nie widze tego. Trincao juz wyglada lepiej

5

Cholera no nikt mi tak nie wadzi w tej ekipie jak griezman. Gosciu kompletnie nie pasuje do barcy i nic nie wnosi. Pomyslec ze zrobilismy deal z atletico zamieniajac suareza na griezmana i doplacajac 120mln szok

0

@kilanosio Ja tez. Ten projekt barcy obecnie to mydlenie oczu kibiców. Bartomeu won

0

Griezman... Fatalny wybór

0

@Coutinho007 to by bylo coś

0

@Pawlak1992 punchline dobry, ale krzywdzacy. Uwazam , ze serio wszystko ostatnio co sie dzieje w klubie wyglada mega niepokojaco

0

@rk paradoksalnie i tak lepszy od griezmana.. 120 melonow. Cyrk

1

Nie moge sie doczekac meczu z atleti i gola suareza. A nie czekaj.. to nie policzek dla zarzadu tylko dla nas kibicow.. Bezsilnosc

0

Tfu ! Gardze tym zarzadem

0

@Kismeth To prawda. Za te ruchy zarzad nie zasluguje na swoich kibicow. Odejda te szm aty to wroca kibice. Obecnie niech sie bujaja tfu

1

@jamal00 ja mysle ze roznica jest spora. Ale na niekorzysc francuza... Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?