O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1886
  • Liczba komentarzy 48
  • Polecenia 39

Komentarze

0

@SteuerFreiMoney kolega wyżej pisał o Athletico (Madryt), nie o Athletic (Bilbao) :)

1

@cyron1 porównywanie Casemiro z Busim to jak porównywanie autobusu z tramwajem :) to zawodnicy o zupełnie różnej charakterestyce gry, tak jak zauważyłeś. Ani Casemiro by się w Barcie nie odnalazł, ani Busi w Realu. Każdy ma inne walory.

0

@sonet5 nie liczę, że ktoś z miejsca wejdzie w buty kluczowych graczy. Tak na prawdę sytuacja jest dość patowa... nie sprowadzą - źle, bo nie będzie zmienników, sprowadzą - też źle, bo nowy gracz nie będzie pełnowartościowym wzmocnieniem. Wychodzę jednak z założenia, że lepiej jest mieć w kim wybierać, skoro teraz kadra jest uszczuplona.

0

Dziwię się Wam. Mnóstwo komentarzy o tym, żeby nikogo nie sprowadzać, pomysły z Sancho, Cou itp.
Też byłbym za tym, żeby nie brać kogoś na chwilę, ale Barca sama doprowadziła do sytuacji, że jest pod ścianą. 1wszy zespół nie ma tak na prawdę zmienników w ataku. O Roberto nie mówmy - pozycje w ataku okazują się nie dla niego. Z rezerw za to tylko obecnie Collado, bo resztę oddali. Co daje 4 zawodników na 3 pozycje w ataku do końca sezonu. Dramat. Będzie większy jak ktoś jeszcze z trójki Messi, Griez, Fati wyleci z uwagi na kontuzję.
Kolejna sprawa, że to są bardziej zawodnicy grający na skrzydłach niż środkowi napastnicy. Barca na teraz potrzebuje kogoś głównie na SN, kto jbc może zagrać gdzie indziej (taki zresztą płynie komunikat z klubu; a oczywiście znowu za późno się obudzili).
Chcąc nie chcąc trzeba kogoś sprowadzić.

0

@Naturopata wygląda na to, że skoro nie gra nawet tyle tzn. że jego kondycha nie nadaje się na 60 min teraz...

Zobacz wszystkie

8

Dziwią mnie te komentarze. Przecież wiadomo, że tego typu wypowiedzi to kurtuazja. Nikt z klubu publicznie wprost nie powie, że EV jest słaby. Nawet jeśli myślą inaczej. Widać, że wszyscy instytucjonalni w klubie mają przyjętą jednolitą linię publicznych wypowiedzi. Nie ma się czym podniecać. A tutaj mnóstwo osób się dziwi czy frustruje takimi wypowiedziami...

7

@xavi890 ktoś tu chyba nie pamięta jak zaczynał Luis Suarez w Barcelonie i kiedy stał się przydatny. Daj facetowi trochę czasu. Wszem i wobec się mówi, że nowi zawodnicy nie mają łatwo by wkomponować się w zespół FCB. Zobaczymy co będzie za jakiś czas. Minął dopiero miesiąc.

5

Jak czytam dużą część komentarzy pod tym artykułem, to aż mi się przykro robi, że z wielu osób wychodzi taka "polaczkowatość".
Autor artykułu przedstawił swoje subiektywne spojrzenie na zaobserwowane okoliczności. I super, że tak zrobił. Nie oznacza to od razu, że jest głosem większości czy mniejszości, ale jego poglądom należy się SZACUNEK. A w komentarzach wyzwiska od debili, "geniuszy", "że trzeba być chorym, żeby transfer X uznać za słaby/dobry". Z poglądami można się nie zgadać, ale należy się im szacunek. To, że ktoś inaczej patrzy na pewne kwestie nie musi oznaczać, że parzy na nie źle. Ma inny punkt widzenia. A swoje "ale" można przedstawić w bardziej odpowiedni, konstruktywny i kulturalny sposób.
Jak byś Ty się poczuł jeden z drugim, gdyby za wasze poglądy ktoś obrzucał was błotem? Na pewno świetnie.
Bądźmy fair wobec siebie nawzajem :)

3

Tak? A ja myślałem, że kilka bramek po powrocie strzelił... ostatnio nawet w LM z Bayerem. Nie... chyba mi się przywidziało :P

3

Prezydentem RFEF jest zdaje się Ángel María Villar...

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?