O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2979
  • Liczba komentarzy 559
  • Polecenia 442

Komentarze

0

Dla Depaya interes byłby to całkiem dobry. Dla nas już zdecydowanie mniej :)

0

@SzymonBZ jaki to ma związek z piłką nożną i Barceloną? :)

0

@Bandzior we Włoszech :)

2

@adambijax kwota transferu to jedno. Griezz miał chorą pensję. Gościa, który nie pasuje do układanki, nie gra najlepiej i do tego zarabia bajońskie pieniądze jest trudno sprzedać gdziekolwiek, bo mało który klub chce przejąć na siebie takie zarobki piłkarza.

2

@slayer teraz PSG gra bez skrzydłowych, z wahadłowym. Ney, Mbappe i Messi grają w środku blisko siebie, także typowy skrzydłowy faktycznie jest im niezbyt potrzebny.

Zobacz wszystkie

48

Z innej strony:

"Johan Cruyff słusznie powiedział kiedyś, że jeśli musisz się zastanawiać dwa razy, czy chcesz grać w Barcelonie, to już nie jesteś tej drużynie potrzebny"

31

Przynajmniej Ivan zachował klasę. Niechciany, wypychany z klubu od zeszłego sezonu, wkurzony spekulacjami na jego temat, a pożegnał się w dobrej atmosferze :) Brawo Ivan i dzięki za te kilka lat w FCB :)
A niektórzy tej samej klasy nie mają...
Pomijam indolencję zarządu i to, że poszedł właściwie za free.

9

Człowiek ma dość zaglądania do sekcji komentarzy.
Z góry można założyć, że będzie wylewała się żółć. Przykre to.

9

Nie wiem czemu wiele osób tutaj oczekiwało fajerwerków po dzisiejszym meczu i jakiejś niewiadomo jakiej zmiany, skoro były 2 miechy przerwy a w grupie trenowali jakieś 2 tygodnie :) Poza tym skoro jest tyle meczów do zagrania, to nic dziwnego, że na Mallorke nie będą wyprówać żył :)

9

@Bananowysong myślę, że nie ma co się spodziewać już trenowania Barcy przez Pepa. Gość nie jest głupi. Wie, że wszyscy będą porównywać to co by teraz robił w FCB z okresem swojej największej chwały.