O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2590
  • Liczba komentarzy 237
  • Polecenia 390

Komentarze

0

Flaki z olejem. Jak nie zmienią sztabu, to w przyszłym sezonie będą oczy krwawić i zęby zgrzytać.

0

Największe jaja to będą jak po spotkaniu Laporta powie, że Xavi jednak zostaje. Już taka narracja się pojawia.

0

@Bartek1817 Zgadzam się, że wizerunkowo to katastrofa, ale pytanie co jest ważniejsze mimo wszystko. Kwestie wizerunku, czy to jak gra drużyna ? Można pudrować trupa i do października-listopada twierdzić, że wszystko gra.

0

@Cobra303 Czyli, że co ? Mieli swoją szansę na zwolnienie i przegapili, a teraz trzeba go zostawić mimo, że będziemy mieli padakę w następnym sezonie ? No logiczne.

0

@Cobra303 To ma go zwolnić, czy nie ? Zdecyduj się . Zarzucasz Laporcie brak zdecydowania, a sam mówisz "A nie, teraz to nie".

Zobacz wszystkie

32

Najśmieszniejsze jest to, że my im daliśmy 120 mln za Griezmanna. Wielkiej różnicy pomiędzy tymi grajkami nie ma.

17

Jeszcze raz powtórzę. Nie ma co wieszać psów na Lewym. To, że tak będzie wyglądała jego przygoda z futbolem na tym poziomie było pewne lub bardzo przewidywalne. On sobie wynegocjował kontrakt, dzięki któremu nie ma motywacji do ciężkiej pracy i poprawy. Głupkiem i winowajcą był ten, kto mu taki kontrakt dał.

16

Klasyczna gra. Odejście Fatiego jest w zasadzie przesądzone. Ojciec gra na to by odszedł jak najtaniej, podobnie jak poprzedni piłkarze, co pozwoli wynegocjować lepsze warunki kontraktowe, a zarząd chce go sprzedać jako wielką gwiazdę nie do zastąpienia. Jeden będzie lamentował, że syn jest niesprawiedliwie traktowany więc powinni pozwolić mu odejść za drobne, a drudzy będą twierdzić, że to gwiazda nie na sprzedaż, ale jak się pojawi super oferta to rozważą

16

Kim do ch... jest ten Matheus i co on tam robi ? Musimy płacić 4mln rocznie za grzanie dupą jednego krzesełka ? Nic dziwnego, że klub jest po uszy w długach.

16

Wsparcie Gasparta w zasadzie dopełnia tą degrengoladę.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?