O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1853
  • Liczba komentarzy 1000
  • Polecenia 2614

Komentarze

14

Nie potrafię zrozumieć jak można dać takiego babola z tym karnym na Dembele . Wypowiadali się byli sędziowie , eksperci , że karny się należał , zamiar Davisa był taki ,żeby wybić piłkę , ale Dembele włożył nogę i trafia go ewidentnie . To samo z Milikiem. Na jaki ch….. są Ci sędziowie na tym Varze , za takie błędy powinni przez 3-4 miesiące nie dostać żadnego meczu ani żadnej pensji , przecież te spotkania mają ogromne znaczenie i ciężar .

3

Niestety taka jest piłka , masz swoje sytuacje , które trzeba wykorzystać i grać z kontry , a jeżeli Ty nie strzelasz to strzela przeciwnik i wynik robi się zamiast 2:0 to 0:2 . Mimo wszystko to wyglądało to naprawdę dobrze .

2

Ten Torres to masakra , czemu nie da szansy Fatiemu ?!

6

Ale kpina, przecież to jest karny . Próbuje wybić piłkę i trafia w nogi Dembele

2

@Matix90 bardzo dziwne spostrzeżenia . Gość wykłada niesamowite piłki do każdego . Dzisiaj , żeby Lewy sam skończył akcje pewnie by miał asystę . OD imponuje grą jedną i drugą nogą , okej czasami ma niepotrzebne dryblingi , ale na tą chwilę z Lewym i Pedrim są najlepsi i najbardziej efektywni w Barcelonie .

Zobacz wszystkie

70

Messi Ty słabiaczku 3 gole i 2 asysty .

52

Enrique ! , jak Ty pomijasz tak świetnego Albę , który w tej formie jest najlepszym lewym obrońcą na świecie to ja Cię pozdrawiam

48

Semedo dzisiaj mega zawody , naprawdę szacun

41

Pretensje , że Lewandowski oszukany znowu i może nie wygrać ... . To jest nagroda na najlepszego zawodnika na świecie , a nie strzelca ... . Oczywiste , że Messi musi zdobyć tą złotą piłkę , jest po prostu najlepszy , rozgrywa , strzela , asystuje , ciągnie grę Barcelony .

39

Szanujmy się , ale zawodnik , który przez 25 minut ma udział przy 3 z 4 goli , strzela fantastyczną bramkę oraz daje dwie asysty gdzie na dobrą sprawę trzeba przystawić głowę i nogę i nie jest zawodnikiem meczu według was ... . Jak to powiedział kiedyś PEP , efektywność , nie efektowność . Pedri mógł kiwać po 3-4 zawodników , ale w piłce nożnej liczą się konkrety i liczby . Nie wydaje mi się , żeby Messi przy takim wyczynie w 25 nie został zawodnikiem meczu .

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?