O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4057
  • Liczba komentarzy 16859
  • Polecenia 62771

Komentarze

6

@Comentateiro no ja Cię proszę. Nie wchodź w tę retorykę dla najuboższych. Jeżeli Barcę stać na opłacanie Lewego, Raphini, Dembele czy nawet Fatiego, który ma duży kontrakt, to on ma grać za darmo? Wiadomo, że u nas nie dostanie tyle ile może mu dać większość topowych klubów, ale mówienie, ze u nas ma grać za czapkę gruszek, bo kocha klub jest niedorzeczne patrząc na resztę zawodników.

13

@marcin62 ich to wszystkich w tej Konfederacji to chyba lali ,że takie szajby wyrosły.

3

@partymaker martwym

0

@against_modern_football przecież napisałem nazwę i, że to jest składowa Konfy, twór Brauna więc jej jednego z liderów. Wszystkie małe gówna tworzy się właśnie w takich celach. Tak samo fundacje itp, żeby kasa przemierzała jak najdziwniejsze drogi. Jakieś mikroskopijne stowarzyszenie potrzebuje osobnego konta dla każdego okręgu wyborczego? To jest jakiś wymóg? Nie wydaje mi się. Niestety u wyborcy Konfederacji nie da się zasiać żadnej wątpliwości, bo tak jak pwoiedziałem, to bardziej przypomina sektę. Na wszystko macie gotowe odpowiedzi, zawsze te same, wiadomo, że płynące ze źródła. Niedawne zdjęcia Brauna z rosyjskimi szpiegami, sponsorzy zza granicy, prorosyjskie nastawienie, wszystko jest z góry odrzucane, tłumaczone pokrętnie itp. Wesołego dnia.

0

@against_modern_football

Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie ugrupowania Grzegorza Brauna — Konfederacji Korony Polskiej (KKP) za 2021 r. PKW twierdzi m.in., że nie wie, co działo się na licznych kontach bankowych partii — opisuje "Rzeczpospolita".

"Państwowa Komisja Wyborcza stwierdziła, że wykazane w sprawozdaniu oraz w części przedłożonych dokumentów dane nie odpowiadają stanowi faktycznemu, oraz że do sprawozdania nie zostały załączone wszystkie dokumenty wymagane we wskazanym wyżej rozporządzeniu" – to fragment uzasadnienia do uchwały, którą w poniedziałek przyjęła PKW, cytowanej przez "Rzeczpospolitą". PKW odrzuciła w niej sprawozdanie finansowe Konfederacji Korony Polskiej (KKP) za 2021 r.

Partia w 2021 r. miała 42 konta, a PKW znowu nie miała pewności, czy wykonywano na nich operacje, a jeśli tak, to jakie.

Czyli jakieś małe coś Brauna, które wchodzi w skład Konfy [jak to zazwyczaj w konfederacjach] miało 42 konta, na których nie wiadomo co się działo :] no wcale nie śmierdzi.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

121

Trzeba być bardzo wątłym kibicem Barcy żeby ten paździerz Netflixa o Figo sprawił, że się o nim pomyślało łaskawiej. Kłamie on, klamie Perez i to nawet po 20 latach. Ja tam gardzę Panem Figiem jeszcze bardziej.

120

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie