O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3577
  • Liczba komentarzy 8984
  • Polecenia 32710

Komentarze

0

@masq rok temu nie wiedziałem kim jesteś, ale ok. Skrzydłowy, jeszcze lepiej.... :] lepiej zacznij go rozliczać z wpuszczonych bramek. Ten sam rodzaj "eksperctwa"

3

@norbi77 spokojnie niedługo i tutaj większość to zauważy. Będzie im ciężko przyznać, ale może się pokuszą na jakąś publiczną refleksję.

0

@Vebrol Pirlo to dzięki Ronaldo jest bezrobotny. Ale ładna, udana próba skompromitowania się.

0

@masq napastnik i wszystko jasne. Obejrzyj jakiś mecz zanim zrobisz z siebie jeszcze większe pośmiewisko.

1

@masq możesz to pisać za każdym razem. Ty się ośmieszasz kompletnie nie rozumiejąc piłki nożnej. A to xdd pominę, bo to zakrawa pod upośledzenie.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

118

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

111

Jak Modrić dostawał, albo CR niezasłużenie to też tak apelował? No tak właśnie myślałem.... dziękujemy Ikerze za ten niesamowicie rzeczowy komentarz i zacznij myśleć już co za rok wysmarujesz jak Vinicjusz nie dostanie.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?