O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3786
  • Liczba komentarzy 12176
  • Polecenia 45527

Komentarze

2

@norbi77 wybiórcza pamięć, pamiętanie ostatniego meczu i bezmyślna pogoń za tłumem. Z tym nieodzownie kojarzy się la bamba.

0

@Bobo25 No nic. Szkoda, ze w miesiąc nie naprawili Barcy, nie kupili wszystkich i nie pykneli trypletu. Miejmy nadzieję, że Barto wróci posprzątać po nich na następną kadencję.

0

@Bobo25 kupili? Pozyskali za darmo, bo była okazja. Nikt nie będzie czekał na Barce, bo to Barca, a udało się wzmocnić drużynę. W zeszłe lato została wykonana taka robota, ze to mózg w poprzek staje z odroczeniem płatności, wypchnięciem Pjanicow itp. I to wszystko kilka miesięcy po przejęciu burdelu i zakamuflowanego długu...

1

6

@Kamilos84 korwina mozna zająć.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

120

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

114

No to trochę pokazuje jak słabo się Dembele integruje z grupą.