O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4055
  • Liczba komentarzy 16846
  • Polecenia 62689

Komentarze

2

@Kidd to miejsce to od dawna nie ma nic wspólnego z tym czym powinno mieć z założenia.

4

@RoberDzik ostatni na liście. Sławek swoim wyjaśni, że go wzięli i umieścili na takiej pozycji żeby się nie dostał przez co uratowali Polskę. A swoi zrozumieją, bo w końcu Janusz powiedział jasno kim są ich wyborcy. Oczywiście, Sławek wyjaśni na tiktoczku.

1

@bartas97 typowy złodziej krawaciarz.

1

@MesQueUnClub_87 a ja takie lanie Portugoli za Pana Benhałera.

1

@JimMorrisonFCB przeczytane. O tym Polaku to gdzieś już kiedyś słyszałem, że tam ojciec fest akcje robił żeby go szukać. Ciekawe są takie sprawy, aczkolwiek rozwiązanie pewnie bardzo banalne. Hajsy, narko, kradzieże.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

121

Trzeba być bardzo wątłym kibicem Barcy żeby ten paździerz Netflixa o Figo sprawił, że się o nim pomyślało łaskawiej. Kłamie on, klamie Perez i to nawet po 20 latach. Ja tam gardzę Panem Figiem jeszcze bardziej.

120

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie