O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4237
  • Liczba komentarzy 18692
  • Polecenia 70549

Komentarze

2

@Kinginiesta tez sie nastawiłem na dobry horror, a to równie dobrze mogłoby być od 12 lat. Taka historyjka z dreszczykiem dla młodzieży. A potencjał był.

6

@escarabajo a ja bym chciał żeby go żona puściła w trąbę i zniknęła z kasą za wszystkie działeczki. W końcu to jej.

1

@against_modern_football taką samą alternatywą jak Kukiz, ale jak ktoś nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów to potem znowu będzie zdziwiony.

0

@against_modern_football czyli zostawiłeś sobie 2 opcje. Albo Konfederacja to też opozycja i zaliczamy ją do półgłówków, albo już pogodziłeś się z tym, że to przyszły koalicjant Prawych i Sprawiedliwych. Tak to jest jak się chce szybko odpisać radując motłoch, a myśli dopiero po fakcie :]

3

@tbas z sektą nie wygrasz. Babka w stylu Mentzena na sensowne pytanie odpowiada żenującym żarcikiem o blondynce, a imbecyle skaczą z radości. Przecież ich niedawno bawiło jak Sławek niczym gimbus cytował Chłopaki nie płaczą.... z kim tu rozmawiać i o czym?

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

121

Trzeba być bardzo wątłym kibicem Barcy żeby ten paździerz Netflixa o Figo sprawił, że się o nim pomyślało łaskawiej. Kłamie on, klamie Perez i to nawet po 20 latach. Ja tam gardzę Panem Figiem jeszcze bardziej.

121

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?