O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4528
  • Liczba komentarzy 22227
  • Polecenia 82302

Komentarze

0

Dla mnie najlepszy "transfer" to by było przywrócenie Fatiemu pewności siebie i koniec kontuzji. Ten chłopak to jest nieprawdopodobny talent z nieprawdopodobnym pechem. Sporo ludzi o tym zapomina, bo przecież moda była żeby po nim jechać, a on wciąż ma dopiero 22 lata. Przecież taka ekipa Fati, Yamal, Pedri, Gavi, może Nico, to by straszyło wiele lat.

1

@maroon No jak nie? W tym źródle masz też nagranie, w 17 sekundzie podkręć volume.

1

@maroon https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9545343,odejdz-sobie-wolnosc-nie-jest-dla-dzieci-jest-reakcja-rpd-na-slowa.html

Ona sama mówi "mam 12 lat". Nie znam tego dziecka, ani jej metryki, ale może akurat wie ile ma :]

1

@macio_944 możliwe, ze skuteczniej, bo jednak strach, teczki, haki, groźby potrafią zdziałać cuda z jego mariuszami :]

1

@macio_944 z komunizmu wyjdziesz, ale komunizm z ciebie nigdy :]

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

121

Trzeba być bardzo wątłym kibicem Barcy żeby ten paździerz Netflixa o Figo sprawił, że się o nim pomyślało łaskawiej. Kłamie on, klamie Perez i to nawet po 20 latach. Ja tam gardzę Panem Figiem jeszcze bardziej.

121

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

Media

Sonda

Kto wygra finał EURO?