O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3944
  • Liczba komentarzy 14882
  • Polecenia 55181

Komentarze

4

@A4ron Też nie wiedziałem za co ten karny, ale na spokojnie obejrzałem, posłuchałem i już wiem. A Tyson to ostatnio bronił Messiego, a nie by go bił :]

60

Widzieliście to jak po golu Alvareza Messi zaczął krzyczeć, że to jego bramka? Ja też nie.

1

@lucca87 4/5 moje reprezentacje. W Brazylii mordy Vinicjusza i Cesmiro skutecznie odstraszają.

4

@maroon Ja jestem kibicem piłki nożnej, w dodatku Barcelony dlatego, że uwielbiam piłkę w najlepszym wydaniu. Gówno-futbolu nie zaakceptuje nawet jakby to moja matka serwowała, bo nie po to powstała piłka. Posłuchaj co ostatnio Lucho powiedział. Jako jeden z nielicznych ma jaja żeby to głośno mówić, bo masa amatorów próbuje się zasłaniać efektywnością, a nie efektownością. I przez takich pajaców ludzie odchodzą od piłki. Tego się oglądać nie da doświadczonemu kibicowi to co się dziwić, że gówniak, który się skupić 10min na jednej rzeczy nie umie, nie interesuje się piłką.

3

@P33ck Oba mecze się tak potoczyły, że nikt o zdrowych zmysłach nie powie o jakimś planie i jego zrealizowaniu. To, że przegramy z Argentyną można było zakładać, ale to co się działo na boisku były wstydem. Wystarczyło, że nie anulowali by bramki Meksykowi i Michniewicz już dzisiaj nie byłyby trenerem kadry.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

121

Trzeba być bardzo wątłym kibicem Barcy żeby ten paździerz Netflixa o Figo sprawił, że się o nim pomyślało łaskawiej. Kłamie on, klamie Perez i to nawet po 20 latach. Ja tam gardzę Panem Figiem jeszcze bardziej.

120

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie