O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4437
  • Liczba komentarzy 21320
  • Polecenia 79583

Komentarze

3

@MesQueUnClub96 nie porównuj Neya z Winicjuszem. Jeden grał w Barcy, a drugi to debil.

2

@Safrani zaczynać procesy, akurat wyroki będą jak już tego pajaca w pałacu nie będzie.

1

@Kgorecki2500 to nie jest plan tylko walka o głosy najgłupszego elektoratu. Nie wierzę, że sam Trump jest aż tak głupi żeby wierzyć w powodzenie czegoś tak absurdalnego.

32

@Kidd czasy Kloppa to fani Liverpoolu będą wspominać jeszcze przez dekady. I to mówię jako ktoś komu Liv jest obojętny, a Niemca wręcz nie lubię, ale doceniam pracę.

0

@Matheu12 oni się skupili tylko na aborcji, a zapomnieli, że jest masa ludzi których ten temat nie dotyczy i nie interesuje. Taka lewica z twarzą Żukowskiej to jest dla mnie nie mniejszy pierd niż skrajne Konfiaki z twarzą Sławusia.

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

217

Holenderski walec dzisiaj się nie zatrzymuje.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

121

Trzeba być bardzo wątłym kibicem Barcy żeby ten paździerz Netflixa o Figo sprawił, że się o nim pomyślało łaskawiej. Kłamie on, klamie Perez i to nawet po 20 latach. Ja tam gardzę Panem Figiem jeszcze bardziej.

121

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?