O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3450
  • Liczba komentarzy 5735
  • Polecenia 22260

Komentarze

0

@Barcaa12 mogłaby się wziąć do pożytecznej pracy to by ją było stać na wymianę sprzęgła.

2

@Comentateiro a bo to kolezanka z Poznania przecież:] ktoś ładnie i celnie powiedział, że "ludzie, którzy wierzą, że szczepionka zmienia ich DNA powinni potraktować to jako szansę."

@PatrykBarca czy to rozmowa o piłce, czy szczepieniach, czy czymkolwiek reprezentujesz zawsze to samo stanowisko....bezmyślne.

1

@Comentateiro jak słyszę Socha to widzę aktoreczkę, która lubi meble Agaty. I wolę mieć takie skojarzenia już zawsze :]

@anxted to i tak niestety smutne, ze cokolwiek tam wpłynęło.

1

@eckov No zaznaczyłem, bo inaczej nie wiedziałbyś o kim piszę.

@Maciej_T ta pani jest ewidentnie od antyszczepienia.

4

@eckov a ja Cię namawiam w którymkolwiek miejscu do szczepienia albo nie?:]

Zobacz wszystkie

230

Czy to jest dalej forum kibiców Barcelony? Największe pomyje na swoich, plus legendy jak Pep, a powiedz złe słowo na Ronaldo czy Mourinho to cię zjedzą. Ten pseudoobiektywizm to już nie śmieszny, a żałosny jest. Albo bachory nie pamiętają sytuacji z przed kilku lat, albo tu więcej ukrytej opcji madryckiej się chowa niż naszych.

157

Ciężko sobie nawet wyobrazić gdzie dzisiaj byśmy byli gdyby nie dano szansy Koemanowi. W najtrudniejszym okresie w ostatnich kilkudziesięciu latach nie dostaje nic co by chciał, a mimo to tworzy zalążek drużyny, wprowadza odważnie młodych i nie narzeka. Tylko wariat liczył na efekty z miejsca. Co ciekawe drużyna jest jakby budowana dwutorowo, nawet na wypadek odejścia Messiego. Chociażby liczba strzelających piłkarzy to pokazuje. Kiedyś na tym etapie to był Messi, Suarez i długo nikt. Póki co wykonuje dobrą robotę i oby tak dalej.

118

Przyjeżdża sobie pan Laptopkolegi jako wielki trener realu że swoim asystentem niejakim Celadesem na Camp Nou. Otrzymują 5 bramek i kolejnego dnia wylatuja z pracy. Po kilku miesiącach obaj wracają na Camp Nou, ale już osobno. Jeden z Valencia, drugi z Sevilla. Jeden znów otrzymuje 5 bramek, drugi 4. Cudowne uczucie

106

Ależ wy jesteście hipokryci. Zamiast się cieszyć, że Messi uderzył w dyrekcję i rządzących wykorzystując amatorszczyzne Abidala to szukacie byle gowna, zeby się do niego przyczepić. Masakra. Kto jak nie on może doprowadzić do burzy i rozpadu tego zarządu? Ale wy wolicie szukać podtekstów z lenistwem i niechęcią do treningów. Byle mu doje.ac. Za te 15 lat taka wdzięczność. Ładnych czasów dozylem.

92

Niech kluby w Anglii "podziękują" Mourinho za jego słowa po zwycięstwie nad City w listopadzie. Tak podkurwił Pepa, że od tego czasu walec rozjeżdża wszystkich i wszędzie łącznie z marudnym Portugolem.