0

@Kozinho. Szkoda, że sam nie masz tyle szczęścia co grubas, bo wtedy może byś był mniej zgorzkniały i chętny do ujmowania komuś sukcesu. Pozdro.

3

@Kozinho. Grubas Laporta sprawił, że większość ludzi tutaj jest za Barcą. Jego pierwsza kadencja to prawdopodobnie najlepsza ever więc umniejszanie mu jest tak samo słabe jak jechanie po Xavim

0

@FcPortoFan1999 to tym bardziej nie warto żeby coś wygrywali.

2

Kibic Jagielonii nie ma lekko. Najpierw szał, bo zostajesz mistrzem Polski, ale za chwilę musisz słuchać Zenka. Chyba nie warto.

2

@DonAndrzejos bez korupcji i znajomości Perez byłby prezesem Radomiaka i to na wylocie.

0

@Encore ze względu na ten Haga oglądałem sporo United w tym sezonie i dla mnie to jest niepojęte ile razy oni przegrali albo zremisowali tzw wygrane mecze. Prowadzili 1-0, 2-0, a nawet 3-0 i potrafili nie dowieźć wyniku. Z jednej strony trener zrobił swoją robotę skoro mają takie prowadzenie, ale z drugiej brakuje takiego zmobilizowania ich do pełnej koncentracji. Tu już można szukać winy też trenera. Wg mnie to co zrobił przez 2 lata pozwala mieć nadzieję, że przy zdrowej kadrze ulepi z tego więcej. No, ale co zadecydują włodarze to zobaczymy. Raczej obstawiam zwolnienie, chociażby dlatego że będą chcieli zacząć swój nowy projekt całkowicie po swojemu.

0

@joloskyy ale skoro on to zapowiedział jako obietnice wyborczą to nie zgarnie ich głosów, bo w tych wyborach oni nie będą mogli głosować gdyż dopiero jego obietnica ma im to potencjalnie umożliwić w przyszłości.

0

@barcelonaLM powinien, ale czy zostanie? Jest nowa władza i samo to się wiąże często z wprowadzaniem swoich. Chociaż gdzieś czytałem wywiad z Ratcliffem i wydawało się, że widzi problemy United znacznie szerzej niż tylko źli piłkarze, zły trener i szyny były złe.

2

@Arden pewnie z 50k euro brutto do podziału z cały sztabem, kucharkami, szatniarkami, i to jeszcze w bonach do tesco.

4

@Kapitan hawk i możemy być spokojni, że kolejne 122 lata również nie zdobędą.

5

@barcelonaLM czyli EtH im ogarnął 4 finały krajowych pucharów w 2 lata i 2 z nich wygrał. W lidze w tym sezonie dramat, ale przy prawie 50 kontuzjach [oczywiście najwięcej w lidze] to powinno się mieć to na uwadze. Pewnie wyleci, ale jak United nie ogarnie spraw z przygotowaniem i opieką medyczną to zmiana trenera nic im nie da.

2

@Adran360 strach pomyśleć, że jak się go znało tylko z komentowania LM na Polsacie, to się miało o nim dobre zdanie. Ten człowiek jest pokurwiony, a jego ta analiza to się nie różni wiele od kanapowych piwniczaków.

2

@MesQueUnClub_87 spokojnie, da się tak żyć. Ja od lat nikogo tam nie lubię i zupełnie dobre mi z tym.

0

@Kgorecki2500 a gdzie się pomylili? Powinni jeszcze dodać, że członek Młodzieży Wszechpolskiej i Ligi Polskich Rodzin. Chyba nie wstydzi się swojej przeszłości Krzyś.

5

Pan John van den Brom obecnie.

https://youtu.be/d0tXMiRWZqk?feature=shared

0

@FcPortoFan1999 No, grubo. Pewnie zwolnią EtH, ale nie wydaje mi się, że to cokolwiek da jeżeli nie ogarną sprawy z przygotowaniem i sztabem medycznym.

0

Pokazują właśnie dane o kontuzjach w PL w tym sezonie. United 46 kontuzji wykluczających na conajmniej 1 mecz. Taki Arsenal 22. No różnica jest wręcz chora.

1

@bartas97 projekt Papszun-Raków-Świerczewski to jest lepsze co tą nędzną ligę spotkało w ostatnich latach. Ja jestem fanem takich długoterminowych prac jeżeli są widoki na rozwój. Ale jak już odszedł to dobrze żeby coś tam liznął innego i dopiero wrócił. Ja wiem, że liczył na kadrę i bym mu ją chętnie dał, ale ten powrót teraz wygląda wizerunkowo słabo. Myślę, że sam Papszun o tym wie, ale jak jemu to nie przeszkadza to spoko.

0

@Pedri16Future po erze nadpiłkarza Leo wróciliśmy do standardowych liczb. Kiedyś takie były normą.

7

@macio_944 życzę mu z całej mocy powodzenia, ale też daleki jestem od takiego pewniactwa jak niektórzy. Wygrał wszystko to musi być top. Hansi topem nie jest, ale ma świetną okazję nim się stać. Zmazać smród po reprezentacji i pokazać, że z innym klubem w normalnych warunkach też jest w stanie coś ugrać. Prywatnie wydaje się być spoko gościem więc wkurwiał chyba nie będzie.

2

@bartas97 ok, ale to lekki potwarz cała ta akcja. A gorsi znajdowali pracę za granicą. Polska myśl szkoleniowa to oczywiście hasło, które nie znaczy nic, bo nie mamy żadnej myśli szkoleniowej, a nasi trenerzy nadają się do zakładania siatek przed meczem w najlepszych ligach, ale Michniewicz pokazuje, że odpowiednie układy pozwalają jeszcze gdzieś tam zaistnieć i zarobić.

4

Patrząc na warsztat Papszuna i Czesława od Michniewiczów to jest niebo, a ziemia na korzyść Guardioli z Częstochowy. Tymczasem ten chujowszy dostaje kadrę, a na otarcie łez muliardy od szejka. Papszuna chce szejk z Białorusi czy Ukrainy, a na koniec niemal ląduje na zasiłku i wraca na wieś. Ta liczba 711 to działa i działać jeszcze trochę będzie.

2

@RoberDzik no bez jaj. To jak pytanie Messi czy CR. Przepaść między nimi.

1

@FcPortoFan1999 prawda jest taka, że każdy wybór to loteria. Widać to w całej Europie. Jeden niby zajebisty idzie do innej ligi i ginie. Inny jebany przez pierwszy okres młody nagle robi potwora. I tak dalej.

0

@Mario96w jeszcze mi tu Portugola brakowało. Paszoł na ch :]

0

@Homeopata8989 co by było sprawiedliwe, bo akurat Roma swoją głupotą zatrudniając i trzymając tyle czasu Jose nie zasługuje na LM. Jeszcze nie teraz.

11

Przypominam, że nie było oficjalki z Flickiem, jeszcze się możemy obudzić w marquezowskiej bajce.

0

@FcPortoFan1999 z tym, że ja też nie do końca wierzę, że to tylko emocje. Coś tam się musiało wydarzyć o czym nie wiemy. Ten wywiad musiał mieć jakieś głębsze konsekwencje i stąd aż taki wkurw Lapiego. Ale już po bombkach. Umarł król, niech żyje król.

0

@barcelonaLM dla Pisfederacji z pewnością.

1

@draxidox następny co 22 sek obejrzał i ekspert.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?