2

@MesQueUnClub_87 i jeszcze do niejednego zatrzęsą końcówką:]

10

Dla niektórych to nawet Figo był bardziej lojalny niż Messi. To są już przypadki dla specjalistów żeby po roku ciągle wracać do tego w dodatku powielając dawno obalone bzdury.

2

@Adamski69 buhahaha. Perez wyleciał z pracy dzięki Laporcie. I wrócił dopiero jak Laporta kończył. Teraz pożyjemy zobaczymy kto kim pozamiata podłogę.

10

@marcin62 jaki ten Gary to pustak. Niech jeszcze raz Valencie potrenuje. Pan ekspert co w telewizorni na wszystko ma radę, a w życiu dostał w ryj od wszystkich w LL.

2

@Azi Mimo wszystko Duda. Dziękuję, dobranoc

1

@P33ck No oczywiście, że nie było. Pisałem tu wielokrotnie, ze tworzył całkiem spoko zespół i jestem przekonany, że dzisiaj United byliby w innym miejscu gdyby nie ta głupota.

4

@Encore sam to on może frytki sobie usmażyć. O tym co się z nim stanie zadecydują inni, bo ma kontrakt.

1

@P33ck dla kogo szok? OGS robił spokojną robotę z postępami dopóki go nie uszczęśliwili na siłę pewnym Panem. Nie miał odwagi go pomijać i skończył jak skończył.

0

@Encore moje zdanie już znasz od dawna. Odsunie CR, może mu się uda. Nie odsunie? Leży jak poprzednicy

5

Ależ genialna akcja Rangersów. Tak powinna chodzić piłeczka w dzisiejszej piłce.

2

@wawrzyn1 urodzili się w ten sam dzień tego samego roku.

1

@Rust_Cohle Ty jesteś za stary żeby dożyć takich czasów, a oni za "bystrzy" żeby zostać trenerami.

1

@Sulimo nieznane są wyroki Zeusa, ale ciekawe by to było.

1

@norbi77 wiadomczak :]

0

@Firestone a z takim podejściem jak Ty i wielu innych to można o bankructwo się otrzeć. Gdyby nie Koeman i jego dzieciaki to by trzeba uzupełniać wiele innych pozycji i wydać kolejne setki mln. Ja nie wierzę w cuda o genialnych pokoleniach. Po prostu jeden trener ma jajca i sięga po młodych, a inny nie. Kiedyś van Gaal dał zadebiutować Xaviemu, Puyolowi, zwolnili go i później wrócił i od razu dał zadebiutować Valdesowi i Inieście. Czemu w międzyczasie nikt tego nie zrobił? Przypadek? Nie sądzę. Potem Pep też potrafił z nikomu nieznanego Busquetsa zrobić lidera środka pola. Dest przyszedł za groszę, postawiono mu wysokie wymagania i zasługiwał na spokojną szansę w lepszych czasach. Dostał kopa w dupę, bo.... Sergi Roberto. Tak samo jak czytam, że za Busquetsa (który notabene nie zagra tylko dlatego, że nie może) Xavi chce wystawić Pijancia.... ręce opadają.

6

Dzisiaj ciekawa para w eliminacjach LM. Glasgow prowadzone przez holenderskiego szkoleniowca Gio van Bronckhorsta gra z holenderskim PSV dowodzonego przez wszystkim dobrze znanego brata bliźniaka Patricka Kluiverta, a mianowicie Ruuda van Niestelrooya. Ponadto w drużynie z Eindhoven byli "nasi" czyli Xavi Simons i niepodrabialny Luuk de Jong, ale obserwować bacznie trzeba Codyego Gakpo.

0

@Firestone chyba zapominasz w jakiej roli był sprowadzany Dest i ile mial lat. Nie do pierwszego składu, ale życie wymusiło, że musial od razu wskoczyć na poziom wyżej. A tutaj już w pierwszym sezonie go z Alvesem w primie zestawiali i pokazywali, ze się nie nadaje. Jak im zestawilem Alvesa w jego wieku to fajki zmiękły. Jak mówiłem męczą mnie te przepychanki z wszelakiego rodzaju ekspertami co to "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich i jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz". Piłka to prosty sport, ale czasami trzeba spojrzeć na tzw Big Picture, a nie tylko to co pod nosem.

0

@Firestone nie przegrał rywalizacji tylko amigos wskoczył do składu jak tylko mógł i grając kaszankę i tak ten pierwszy sklad miał, bo wszyscy się cieszyli jaki fajny i śmieszny chłopak. Dzisiaj gra na zadupiu i tam jest obecnie jego poziom, a nie w Barcelonie. Dest stracił kolejne miesiące przez ten kompletnie bezmyślny ruch z Alvesem. Ale co ja tam wiem. Poczekamy, zobaczymy jak sobie poradzimy z prawą stroną. Bayern się interesował Destem swego czasu, a już oni wiedzą czy ktoś ma potencjał czy nie.

1

@Firestone trochę mnie już męczy czytanie kto jest fatalny na bazie tego czy się lubi zawodnika. Dest jest materiałem do obróbki i rzekomo Xavi miał takich ogrywać. Tymczasem nie dostał nawet szansy sensownej. Z resztą jak widać młodzi zawodnicy nie mają lekko u Xaviego. Może kupmy na każdą pozycje kogoś za 100 mln i wtedy zapewnimy komfort pracy.

7

@norbi77 widzisz jakie zrozumienie u chłopaków? Presja za duża, bla bla. Koeman nie miał presji, miał el dorado i mógł sobie dzieciaki wystawiać, a potem rozliczany jakby miał skład i warunki jak Valverde. Powoli ludziki zaczynają rozumieć o czym pisalismy wtedy, bo teraz są z drugiej strony skoro tak chcieli zmiany trenera.

6

To fajną szansę dostał Dest u Xaviego, nie ma co. Powodzenia z Roberto...

0

@Ryjewski oczywiście, ale Pan Victor teraz może mówić wszystko, bo nikt tego nie zweryfikuje.

2

"Operacje te szły w parze z 15-procentową redukcją wynagrodzeń (nie odroczeniem) dla całej kadry i planem ograniczenia wydatków." po tym poznasz populistę bez faktycznego planu. Może by wyjaśnił jak to by miało wyglądać, bo to zdanie jest bajką, mrzonką dla fontozjastów.

2

@Emhyr Też dosyć efektowna i skuteczna piłka i dlatego tak mocno dzisiaj niemieccy trenerzy są na topie. Są ciekawe książki opisujące ten słynny gegenpressing, ale mi trochę w tym wszystkim brakuje takiej piłkarskiej magii. Może to już przyzwyczajenie, ale wolałbym Barcę w swoim stylu niż naśladującą coś co jest nam zupełnie obce.

8

@Emhyr Mi się wydaje, że wcale nie musimy odchodzić od swojego DNA tylko trzeba trenera, który zrewolucjonizuje ten styl tak jak to zrobił Pep. W tamtych latach też już do głosu dochodzili murarze z Mourinho na czele, a jednak Guardiola zrobił z nich pośmiewisko pokazując, że piłka ma cieszyć oko, a nie tylko być nastawiona na wygranie 1:0. Czy Xavi jest kimś takim? Nie wiem, ale bardzo bym chciał żeby był. ja Barcę chcę oglądać zawsze cieszącą się piłką, posiadającą ją i robiącą z nią cuda na patyku. I mimo sędziwego wieku mam nadzieję, że tego doczekam znowu.

3

@Traba727 dla pieniędzy napiszę. Wiesz ilu tu jest głodnych takiego dzieła?

3

@JimMorrisonFCB wciąż za dużo

23

Mój kolejny bestseller będzie o tym dlaczego Mbappe nigdy nie będzie lepszy niż Messi. I zadedykuje go @Encore , a nawet pierwsze wydanie z autografem Mu wyślę. Tak po starej znajomości.

2

@Xavifcb6 legenda jakich mało. Całą sieć sklepów z perfumami na jego cześć otworzyli.

2

@AmigoBlancos kochany musisz czasami się wyluzować :] ten post to taka lekka podpucha. Z całą miłością do MR, ale nie był on wybitnym obrońcą:]

Media