- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1387 Culés
Gorące dyskusje
Lionel_Messi10
14
Istnieje możliwość, że Julián Álvarez nie pojawi się na treningach Atlético Madryt, jeśli... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Ale Anglicy nam pokazali, oni są zbyt dumni na brąz, tyle się powygrywali w historii, że ho ho,... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Who_you_mam
10
piję wude i słucham ich troje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1387 Culés
0
Pytanie do Rambli, jeśli musicie wybrać.. kto zwycięża w Finale ? I dlaczego? Yamal z MŚ czy Messi z Drugim?
4
@TridenteMSN Messi. Niech to będzie zwieńczenie jego kariery w postaci obrony tytułu MŚ. Yamal ma jeszcze czas.
0
@ArcziArtt ja chyba też, ale uważam że Hiszpanie to biorą łatwo, jednak nie będę jakoś płakał
2
@TridenteMSN absolutnie obojętne. Wszędzie wygra Barca, jej legendy, jej przyszły legendy itp. Real ssie, ssał i będzie ssał.
0
@arasz1819 to prawda, piękna sytuacja, nie mogę się doczekać
0
@TridenteMSN tylko i wyłącznie Hiszpania. Od zawsze tam dominowali piłkarze Barcy i pisali historię a teraz jeszcze jest 8 w kadrze.
0
@TridenteMSN po dzisiejszym meczu uważasz, że Hiszpanie to biorą łatwo ? xD
0
@TridenteMSN Zdecydowanie Hiszpania. Messi już Mistrzostwo Świata ma, więc mi go nie będzie szkoda jeśli przegra. Czas na innych. W Argentynie lubię tylko Messiego, a w Hiszpanii dużo więcej: Yamala, Pedriego, Olmo, Cubarsiego.
0
@BojanKriKicz rozumiem, jeśli jednak wygra Arg to rozpaczał nie będę, w zasadzie będę bezstronny w tym finale, ale jedno i drugie mnie niesamowicie ucieszy
0
@Dr_Cabasisi tak, mimo wszystko arg nie zagrała super meczu, anglicy zagrali zbyt zachowawczo, ale kto by nie wygrał będę wniebowziety
0
@Pawlak1992 jest to w sumie sensowne.. ale jednak 2 MS?
1
@TridenteMSN No fajnie by to wyglądało gdyby Messi po raz drugi podniósł ten puchar, ale i tak wolę Hiszpanię. Więcej lubianych przeze mnie piłkarzy to jedno, a tak poza tym to bardzo mi się podoba ich gra i uważam że bardziej na to zwycięstwo zasłużyli, bo poza pierwszym meczem z RZP grali wspaniale. Natomiast Argentyna ślizgała się przez prawie całą fazę pucharową, ledwo wygrywając ze słabszymi zespołami i dopiero w drugiej połowie z Anglią zagrali fantastycznie.