O sobie

  • Zainteresowania HC PUNK
  • Ulubiony zawodnik Messi, Koeman, Bergkamp
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona oraz Reprezentacja Holandii
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 406
  • Liczba komentarzy 88
  • Polecenia 300

Komentarze

0

Jak dla mnie, jak zawsze Holandia. Ruud van Nistelrooy,Robben,Van Persie, Davids, Seedorf,Kluivert i wisienka na torcie Bergkamp :) ps. pozatym MESSI :)

3

'Ale może nie trafić do tego specjalnego miejsca zarezerwowanego w sercach ludzkości' cytat z felietonu. Co za bzdura. Kto jak nie Messi ma pozostac w sercach kibiców?

0

@Janiama w punkt. Dzięki

3

Koeman to miał kopyto. Przydałby się dziś obrońca z takim strzałem :)

2

Niektórzy tu łykali wszelkie doniesienia medialne jak przysłowiowe pelikany i lecieli po Naszych Piłkarzach. Jak teraz samopoczucie? Najbardziej podobały mi się posty, ze krystynka taki łaskawy zgodził się na obniżenie pensji, a Leo taki zachłanny. Wstydzić się co poniektórzy !

Zobacz wszystkie

45

Najlepiej wygrac jak nie jest sie faworytem :) Argentyna i Leo z pucharem,a jako bonus ZP. Takie marzenie mam.

36

Ktoś tu jeszcze chce sprzedać Messiego ? Podobał mi się dziś "puma Dembele" . Szkoda, ze jego krajan Antoś nic nie gra. Mysle, że za dużo Francuzów, a za mało Holendrów w tym klubie. Dobrze , ze jest nr 21 :)

30

Już tylko kilka minut. Dla Leo może już i mało znaczące trofeum. Jednak dla mnie kolejny złoty but Leo to radocha 

24

W drugiej połowie Brazylia nie istniała. Argentyna dobrze, jednak dużo chaosu i slaba skuteczność przy wykończeniu akcji. Mnie osobiście cieszy zaangażowanie i gra Messiego. Widać, że reprezentacja leży mu na sercu :)

21

Myślę,że po raz kolejny wszyscy co mają 'coś' do Messiego powinni posypać głowę popiołem i na kolanach do Częstochowy niewdzięcznicy :)