O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 508
  • Liczba komentarzy 355
  • Polecenia 1004

Komentarze

0

@Kidd Moim zdaniem najwięcej zyskuje Hiszpania, bo pandemia dała czas staremu/nowemu trenerowi Lucho na działanie z piłkarzami. Bez tej przerwy miałby go znacznie, znacznie mniej niż inni trenerzy czołowych reprezentacji.

6

Moim zdaniem całkiem ok skład. Rakitic po przerwie pandemicznej wygląda bardzo solidnie, Sergi Roberto grał w zeszłym meczu świetnie, a ustawienie tridente chyba takie jak z Villarreal, także przekonamy się czy to rzeczywiście rozwiązanie problemu Griezmanna czy też jednostkowy dobry mecz

2

Świetny mecz drużyny. Cieszy dobra postawa większości zespołu, a szczególnie Sergiego Roberto, który wrócił po kontuzji oraz Griezmanna, dla którego mam nadzieje, że będzie to mecz przełamania :D Nie wiem czy pamiętacie, ale Suarez też na początku miał w Barcy Lucho problemy, nie radził sobie na skrzydle, ale potem Enrique znalazł dla niego odpowiednią pozycje i resztę historii już znamy. Miejmy nadzieje, że teraz będzie tak, również z naszym francuskim crackiem.

7

@Europejczyk1980 Daj spokój oni są tak zaślepieni, że gdyby Trzasko napluł im na głowę i powiedział, że to deszcz to by mu jeszcze podziękowali za ostrzeżenie. Szkoda czasu i nerwów na próby przekonywania do bardziej obiektywnego podejścia.

0

Z przodu pozytywnie, ale z tyłu bardzo elektrycznie. Każda akcja Villarreal budzi zaniepokojenie... Przynajmniej u mnie. Wygląda na to, że w drugiej połowie nadal będzie bardzo ciekawie, mam tylko nadzieje, że ostatecznie z 3 pkt'ami na koncie Barcy.

Zobacz wszystkie

56

Katastrofalna wiadomość. Z jakiegoś powodu z Realem, akurat Roberto zawsze dobrze się grało, także to, że wypada akurat w tym momencie to bardzo zła informacja.

50

72% POPIS, Boże... Prawie 20 lat nic nie nauczyło.

38

"Można myśleć o dublecie, kiedy ma się jedno trofeum, albo o tryplecie, kiedy ma się dwa tytuły, ale my nie mamy żadnego." Bardzo podoba mi się ta myśl Ernesto. Tak powinniśmy podchodzić do sprawy, a nie z góry zakładać, że wszystko trzeba wygrać, bo jak nie to sezon stracony

37

Szokujące jest dla mnie, że polityk potrafi się na poczet wywiadu odżegnać od polityki, aby porozmawiać o swojej pasji pod kątem własnej wiedzy oraz wykształcenia, natomiast użytkownicy fcbarca.com nie potrafią się od tej samej polityce, w której (jak sądzę) siedzą znacznie mniej, niż Mentzen już odżegnać się nie potrafią. W sumie może nie tyle szokujące co smutne.

34

@Bykunn Co to za argument w ogóle? Może pójdźmy dalej i nie leczmy otyłych na choroby serca, gejów chorych na AIDS, osób z depresją, które podejmują stresujący zawód. Jak lecimy to po bandzie.