Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamienil stryjek.. Cholera zamiast sie wzmacniac po zeszlorocznych niedosytach to oni sie oslabiaja
0
to bylby dramat
1
bylbym wniebowziety
0
zgadzam sie. tylko nie wiem kogo bym wolal. dembele czy griezmanna. chyba tego pierwszego aczkolwiek..
0
Wolniejszy od griezmana
0
coutinho widze jako zastepce iniesty
0
zgadzam sie , lecz zaniebilbym dybale na griezmana
0
Zdecydowanie trzeba go kupic , jednak zdecydowanie na prawa flanke ! Na lewa dembele i messi do srodka za inieste
2
222 + kwota przeznaczona na tegoroczne transfery = Coutinho , Dembele , Griezmann
0
To prawda grywam w FUT , ale tak jak kolega nizej wspomnial Perez potrafi. Barca dziaduje i sprowadza gomesow , alcaserow i turanow. Moze wolisz grac dalej iniesta i deulofeu?
0
Wziac te 220 mln , dolozyc i kupic w tym okienku : coutinho , dembele , dybale. Byloby bosko
1
dokladnie, zwlaszcza ze teraz nikogo dobrego taniej nie kupimy. zarzad nasz to dno
0
Chyba pytaniem retorycznym bedzie ktorego wywalcza xD
0
Jak mielibysmy 40mln wydac na Paulinho to juz lepiej te pieniadze ( wyrzucone w bloto ) u buka postawic ze real obroni Lm kolejny raz . Moze wtedy za rok mielibysmy na powazne tranfery.
0
fatalna wiadomosc
1
Mam tak samo aczkolwiek sezonem tez sie nie jaram jak patrze co sie dzieje na rynku transferowym
2
Za 222mln mozna zrobic dobre zakupy. Co nie oznacza ze barca je zrobi :/ od Dembele powinni zaczac
0
cyrk na kolkach . juz nawet sie nie wk******
1
byloby pieknie gdyby to byla prawda
3
czemu ludzie sa tak slepi i nie widza ze rakietic to przecietniak bez szybkosci i koordynacji
1
sory powinienem napisac ,, sprintera z bajeczna technika
0
Jesli go kupia to bedzie szczyt
1
wedlug mnie masz racje. rakietic to przecietniak i.pasuje do obecnego milanu
5
Taka opcja to marzenie. Nie dosc , ze sprowadzilibysmy pomocnika z topu to jeszcze na dodatek nie musialbym ogladac tego drewnianego i wolnego rakietica w koszulce barcy . Szkoda ze to tylko jakies wypociny marnej gazetki
0
to smutne , ale masz racje . potrzeba wstrzasu w tym zespole
2
Kolega wyzej ma racje ze czesto nie wytrzymuje cisnienia
1
To prawda , ze barca w tym sezonie bezposrednio byla lepsza od realu , dlatego tak wielkie rozczarowanie dla wszystkich kibicow barcy , ze zostalismy tylko z pucharem krola. zabraklo motywacji i determinacji ze strony trenera. Barca przez swoje glupie bledy traci lata swietnosci MSN . Zidane pokazal klase i takie sa fakty. Nie ma co bic piany i sie klocic. Real sie spina na wazne mecze sezonu i to jest madre z ich strony. Podobnie jak Cr7 , ktory w koncowce wypunktowal Leo w walce o zlota pilke.
0
i to stare dziady bez talentu
1
bo gomes to cienias i tylko zle brzmi te 70mln przy jego nazwisku
0
bida az piszczy...