Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jasne i przegra walke o ZP z Paco
0
za rok nikt go nie kupi : D
0
Co do Ardy mam inne zdanie ,ale jak to w zyciu , kazdy wlasne miec moze. Co do reszty Twojej wypowiedzi sie zgadzam :) Nie pozostaje nam nic innego jak zyczyc sobie udanego sezonu. Pozdrawiam
8
Nie wiem jak Wy Panowie i Panie, ale jakos nie czuje zajawki tym nowym sezonem . Od dawna nie mialem takiego nastawienia i nie odczuwalem takiej bezsilnosci wzgledem zarzadu i tego co sie dzieje w klubie. Transfery w tym roku raczej nas nie uciesza
0
Dobrze , ze chociaz Ty doceniasz geniusz Ardy
0
O jak fajnie.. :)
0
Dobra wiadomosc! Sprzedac za 20 , w sprawie Deulofeu skorzystac z pierwokupu i tez sprzedac za 20 mln . Dorzucic jeszcze 35 i zaproponowac 75 mln bvb za dembele!
0
No i co my teraz zrobimy....
0
Jakos nie odczulem tej jego wielkosci . Przypomnij mi jakas wazna bramke ,akcje ,asyste w jego wykonaniu.
2
jesli to prawda to rece opadaja..
4
tak, nic nie wnosi
0
Oby nie. Pjanic jest duzo slabszy
2
To prawda , ja osobiscie zwolennikiem ogolnie tego zawodnika nie jestem ,ale co do taktyki masz racje
0
Byloby pieknie i trzeba wierzyc ze po historycznej obronie Lm przez real zarzad cos zrobi by znalezc te srodki na tych graczy
0
Akurat co do niego to okej , moze i masz racje ze na lawke sie nada , ale dwoch pozostalych bez dwoch zdan out
0
Odejdzie za 12mln do Galaty , bo nikt sie nie pozna na jego talencie i nie da wiecej. W sumie sie nie dziwie
0
Dokladnie, ale to wszystko sie wiaze z tym , ze robimy durne transfery i sprowadzamy szrot po zawyzonej cenie !:(
0
Opcja dobra , ale i tak swoje zaplacimy, bo Arda jest wart mało
0
Tylko , ze nawet uwzgledniajac wspolczesny rynek Arda nie jest wart 30mln , nikt za niego wiecej nie da. Wcale sie nie dziwie
1
tak to jest jak sie sprowadza szrot do klubu
0
Gomes ,Arda , Rakitic . Barco ,prosze sprzedaj tych graczy!!! Wrocmy do walki o LM!!!!
2
Veratti , Dembele , Bellerin. Prosze Barco sprowadz mi tych graczy !!!! Wrocmy do walki o LM !!
0
Jesli odpali to okej ,to bardzo optymistyczna wersja , ale wcale nie upadlem na glowie , bo zakladam opcje gdy nie odpali i dalej bedzie prezentowal taki poziom jaki prezentuje. Sadzisz ze w tym roku po takiej grze ktos dalby za niego wiecej? nie sadze
0
ale Andre Gomes ma ciut lepsze podanie do najblizszego , wiec sie wyrownuje mniej wiecej
1
15 milionow i niech idzie. Chociaz tyle by odzyskac za ten niewypal transferowy. Za rok bedzie wart 8 mln
0
Czyli jest swiatelko w tunelu
0
Andre Tande tyle samo by wniosl do barcy co Andre Gomes
0
Mozliwe , ze masz racje. Szkoda troche Vidala
1
Byloby kozacko gdyby go sciagneli. Barca by walczyc przyszlym sezonie z realem o LM musi sie wzmocnic. Dembele Veratti to obowiazek . Mile widziany tez transfer prawego obroncy
0
Kwestia sporna , nie wiem ,ja tam go nie lubie ogladac w koszulce barcy ,nie pasuje mi tu ten gracz od samego poczatku. Czas pokaze co nasz zarzad ukochany zrobi : p