0

No jasne i przegra walke o ZP z Paco

0

za rok nikt go nie kupi : D

0

Co do Ardy mam inne zdanie ,ale jak to w zyciu , kazdy wlasne miec moze. Co do reszty Twojej wypowiedzi sie zgadzam :) Nie pozostaje nam nic innego jak zyczyc sobie udanego sezonu. Pozdrawiam

8

Nie wiem jak Wy Panowie i Panie, ale jakos nie czuje zajawki tym nowym sezonem . Od dawna nie mialem takiego nastawienia i nie odczuwalem takiej bezsilnosci wzgledem zarzadu i tego co sie dzieje w klubie. Transfery w tym roku raczej nas nie uciesza

0

Dobrze , ze chociaz Ty doceniasz geniusz Ardy

0

O jak fajnie.. :)

0

Dobra wiadomosc! Sprzedac za 20 , w sprawie Deulofeu skorzystac z pierwokupu i tez sprzedac za 20 mln . Dorzucic jeszcze 35 i zaproponowac 75 mln bvb za dembele!

0

No i co my teraz zrobimy....

0

Jakos nie odczulem tej jego wielkosci . Przypomnij mi jakas wazna bramke ,akcje ,asyste w jego wykonaniu.

2

jesli to prawda to rece opadaja..

4

tak, nic nie wnosi

0

Oby nie. Pjanic jest duzo slabszy

2

To prawda , ja osobiscie zwolennikiem ogolnie tego zawodnika nie jestem ,ale co do taktyki masz racje

0

Byloby pieknie i trzeba wierzyc ze po historycznej obronie Lm przez real zarzad cos zrobi by znalezc te srodki na tych graczy

0

Akurat co do niego to okej , moze i masz racje ze na lawke sie nada , ale dwoch pozostalych bez dwoch zdan out

0

Odejdzie za 12mln do Galaty , bo nikt sie nie pozna na jego talencie i nie da wiecej. W sumie sie nie dziwie

0

Dokladnie, ale to wszystko sie wiaze z tym , ze robimy durne transfery i sprowadzamy szrot po zawyzonej cenie !:(

0

Opcja dobra , ale i tak swoje zaplacimy, bo Arda jest wart mało

0

Tylko , ze nawet uwzgledniajac wspolczesny rynek Arda nie jest wart 30mln , nikt za niego wiecej nie da. Wcale sie nie dziwie

1

tak to jest jak sie sprowadza szrot do klubu

0

Gomes ,Arda , Rakitic . Barco ,prosze sprzedaj tych graczy!!! Wrocmy do walki o LM!!!!

2

Veratti , Dembele , Bellerin. Prosze Barco sprowadz mi tych graczy !!!! Wrocmy do walki o LM !!

0

Jesli odpali to okej ,to bardzo optymistyczna wersja , ale wcale nie upadlem na glowie , bo zakladam opcje gdy nie odpali i dalej bedzie prezentowal taki poziom jaki prezentuje. Sadzisz ze w tym roku po takiej grze ktos dalby za niego wiecej? nie sadze

0

ale Andre Gomes ma ciut lepsze podanie do najblizszego , wiec sie wyrownuje mniej wiecej

1

15 milionow i niech idzie. Chociaz tyle by odzyskac za ten niewypal transferowy. Za rok bedzie wart 8 mln

0

Czyli jest swiatelko w tunelu

0

Andre Tande tyle samo by wniosl do barcy co Andre Gomes

0

Mozliwe , ze masz racje. Szkoda troche Vidala

1

Byloby kozacko gdyby go sciagneli. Barca by walczyc przyszlym sezonie z realem o LM musi sie wzmocnic. Dembele Veratti to obowiazek . Mile widziany tez transfer prawego obroncy

0

Kwestia sporna , nie wiem ,ja tam go nie lubie ogladac w koszulce barcy ,nie pasuje mi tu ten gracz od samego poczatku. Czas pokaze co nasz zarzad ukochany zrobi : p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?