Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lfc to nie sa frajerzy
0
Przeciez oni sami sa sobie winni, bo sprowadzili gracza za 40mln ktory z gory bylo wiadomo jest za cienki na barce i nie pasuje do tego klubu. Jak sie sprowadza taki szrot to nie jest dziwne ,ze nikt go pozniej nie chce odkupic
2
hehe , przynajmniej Ty masz troche dystansu , nie to co kolega wyzej
5
oddac nawet za paczke chipsow
0
Jesli z koncem tego sezonu nie sprawdza sie moje slowa stawiam piwo , mam nadzieje ze sie myle
0
bla bla bla bla. oklepany tekst w stylu ,, lec na strone bialych" albo ,,wylacz fife"
3
i gomesa xddddd
0
Moze jego mozna zostawic ale chyba z reszta sie nie pomylilem?
0
Zawodnicy noszacy miano wrzodow na tylnej partii ciala : arda, douglas, gomes , d. suarez , vermalen, paco , deulofeu, munir.
Zawodnicy ktorzy by nas wzmocnili z marszu : Coutinho , Hazard, Griezmann , Ericssen , Douglas Costa, ewentualnie Dembele.
Sami sobie odpowiedzmy na pytanie w jak czarnej de sie znajdujemy jesli chodzi o kadre i obecny rynek. Jak messi zlapie kontuzje w sezonie to kaplica
1
strasszny wrzod na D**** ten arda
1
KOLEJNY SKUP SZROTU i sprowadzanie nas na dno po zakonczeniu kariery przez Leo
2
nie chce obrazac na glos tego chinczyka w pinglach bo dostane bana . tak czulem ze te 220 na nic na sie nie zda
0
Mysle ,ze nie wiesz wiecej niz wiekszosc osob ktorym przytykasz latke ,, graczy w fife " a sie madrzysz
0
arde im dac i tyle
0
Powodzenia w sprawie Paulinho , ja tymczasem bede trzymal kciuki za wieksze transfery. Pozdrawiam
0
Co Ty masz w glowie godzac sie jako kibic na sprowadzanie kolejnego szrotu do klubu. Bardzo dobrze ze ludzie sie nie zgadzaja na to i protestuja , chcac zawodnikow z najwyzszej polki. Przeciez barca ma pieniadze za neymara! Moze wolisz by zrobili transfery na alibi a reszta srodkow powedrowala do kieszeni dzialaczy??
0
Jakby to byla prawda to na prawe skrzydlo jak znalazl, a przy okazji pozbylibysmy sie szrotu w bostaci gomesa. Aczkolwiek wolalbym widziec w barcy griezmanna lub hazarda i coutinho
0
Wlasnie o tym pisalem ostatnio
0
To prawda ze potencjal ma , ale jak przyjdzie to nie podniesie z miejsca naszego poziomu
2
Ogladalem kompilacje dembele i nie ma podjazdu do neya. Kompletnie mnie nie oczarowal. Ogladalem jego mecze w tym sezonie , czesto wyglada jak jezdziec bez glowy . Nie zastapi nam JR w tym roku . Griezmann , Hazard , Alexis i coutinho do pomocy. To sa zawodnicy ktorzy z marszu podniosa jakosc
0
ja bym jeszcze edena wzial pod uwage. jego kontrola pilki i drybling budzi podziw
2
Nie ma messiego , nie ma gry. Niech ten zarzad sie ogarnie i kupi graczy z wyzszej polki , bo polegniemy w tym roku na wszystkich frontach
0
Tyle znacza nasi zmiennicy i gracze typu arda
1
Klopp i Wenger . Piona
1
dokladnie. takie mam wlasnie obawy
3
Czlowieku , kolega ma racje, ze inne formacje kulaly , zwlaszcza pomoc . Lucho sie wypalil po pierwszym sezonie i trzeba to powiedziec glosno. LM nie jest rowna pucharowi krola i nie wytykaj mu pazernosci bo kazdy kibic chce by klub sie udoskonalal a barca sama w sobie ma postawiona poprzeczke na najwyzszym poziomie. Ta ekipa z msn w skladzie miala potencjal na wieksze sukcesy niz 1 LM. peace!
1
Andre gomesa , munira , turana , douglassa ; )
1
To nie chodzi o to , ze chce go zatrzymywac ma sile tylko , boje sie ze barca nie uczyni odpowiednich krokow by sprowadzic konkretnego zastepce i pomocnika
0
Jesli tak bedzie to tak, z naciskiem na ,,jesli"
0
To prawda , tylko irytuje mnie to , ze do tej pory nie sprowadzili pomocnika , a w tym czasie traca swoja gwiazde z ataku