0

lfc to nie sa frajerzy

0

Przeciez oni sami sa sobie winni, bo sprowadzili gracza za 40mln ktory z gory bylo wiadomo jest za cienki na barce i nie pasuje do tego klubu. Jak sie sprowadza taki szrot to nie jest dziwne ,ze nikt go pozniej nie chce odkupic

2

hehe , przynajmniej Ty masz troche dystansu , nie to co kolega wyzej

5

oddac nawet za paczke chipsow

0

Jesli z koncem tego sezonu nie sprawdza sie moje slowa stawiam piwo , mam nadzieje ze sie myle

0

bla bla bla bla. oklepany tekst w stylu ,, lec na strone bialych" albo ,,wylacz fife"

3

i gomesa xddddd

0

Moze jego mozna zostawic ale chyba z reszta sie nie pomylilem?

0

Zawodnicy noszacy miano wrzodow na tylnej partii ciala : arda, douglas, gomes , d. suarez , vermalen, paco , deulofeu, munir.

Zawodnicy ktorzy by nas wzmocnili z marszu : Coutinho , Hazard, Griezmann , Ericssen , Douglas Costa, ewentualnie Dembele.

Sami sobie odpowiedzmy na pytanie w jak czarnej de sie znajdujemy jesli chodzi o kadre i obecny rynek. Jak messi zlapie kontuzje w sezonie to kaplica

1

strasszny wrzod na D**** ten arda

1

KOLEJNY SKUP SZROTU i sprowadzanie nas na dno po zakonczeniu kariery przez Leo

2

nie chce obrazac na glos tego chinczyka w pinglach bo dostane bana . tak czulem ze te 220 na nic na sie nie zda

0

Mysle ,ze nie wiesz wiecej niz wiekszosc osob ktorym przytykasz latke ,, graczy w fife " a sie madrzysz

0

arde im dac i tyle

0

Powodzenia w sprawie Paulinho , ja tymczasem bede trzymal kciuki za wieksze transfery. Pozdrawiam

0

Co Ty masz w glowie godzac sie jako kibic na sprowadzanie kolejnego szrotu do klubu. Bardzo dobrze ze ludzie sie nie zgadzaja na to i protestuja , chcac zawodnikow z najwyzszej polki. Przeciez barca ma pieniadze za neymara! Moze wolisz by zrobili transfery na alibi a reszta srodkow powedrowala do kieszeni dzialaczy??

0

Jakby to byla prawda to na prawe skrzydlo jak znalazl, a przy okazji pozbylibysmy sie szrotu w bostaci gomesa. Aczkolwiek wolalbym widziec w barcy griezmanna lub hazarda i coutinho

0

Wlasnie o tym pisalem ostatnio

0

To prawda ze potencjal ma , ale jak przyjdzie to nie podniesie z miejsca naszego poziomu

2

Ogladalem kompilacje dembele i nie ma podjazdu do neya. Kompletnie mnie nie oczarowal. Ogladalem jego mecze w tym sezonie , czesto wyglada jak jezdziec bez glowy . Nie zastapi nam JR w tym roku . Griezmann , Hazard , Alexis i coutinho do pomocy. To sa zawodnicy ktorzy z marszu podniosa jakosc

0

ja bym jeszcze edena wzial pod uwage. jego kontrola pilki i drybling budzi podziw

2

Nie ma messiego , nie ma gry. Niech ten zarzad sie ogarnie i kupi graczy z wyzszej polki , bo polegniemy w tym roku na wszystkich frontach

0

Tyle znacza nasi zmiennicy i gracze typu arda

1

Klopp i Wenger . Piona

1

dokladnie. takie mam wlasnie obawy

3

Czlowieku , kolega ma racje, ze inne formacje kulaly , zwlaszcza pomoc . Lucho sie wypalil po pierwszym sezonie i trzeba to powiedziec glosno. LM nie jest rowna pucharowi krola i nie wytykaj mu pazernosci bo kazdy kibic chce by klub sie udoskonalal a barca sama w sobie ma postawiona poprzeczke na najwyzszym poziomie. Ta ekipa z msn w skladzie miala potencjal na wieksze sukcesy niz 1 LM. peace!

1

Andre gomesa , munira , turana , douglassa ; )

1

To nie chodzi o to , ze chce go zatrzymywac ma sile tylko , boje sie ze barca nie uczyni odpowiednich krokow by sprowadzic konkretnego zastepce i pomocnika

0

Jesli tak bedzie to tak, z naciskiem na ,,jesli"

0

To prawda , tylko irytuje mnie to , ze do tej pory nie sprowadzili pomocnika , a w tym czasie traca swoja gwiazde z ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?