O sobie

  • Zainteresowania Sport, pedagogika
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 3974
  • Liczba komentarzy 680
  • Polecenia 995

Komentarze

0

@Kyonego Każdy z kibiców by chciał żeby nie faulował Araujo. Obrońcy jest taka natura że robi wszystko żeby nie dopuścić przeciwnika do utraty bramki. Dla mnie osobiście jest lepiej stracić bramkę niż zawodnika na połowę meczu. Na boisku wszystko zdarzyć się może i drużyna musi być przygotowana na każdą sytuacje kadrowo jak mentalnie. Do czerwonej kartki grali pozytywną piłkę bo większą cześć spotkania się bronili ale wyprowadzali groźne kontry z której jedna była udana. Widzisz mnie po czerwonej kartce reakcja drużyny była bardzo zaskakująca bo piłkarze nie skupili się na graniu tylko na dyskutowaniu między sobą jak z sędziami o kartce. Miałem nadzieje że Xavi w przerwie uspokoi drużynę mentalnie i wytrzymają do końca meczu. Niestety ale się pomyliłem bo zrobił się większy chaos na boisku, łatwe łapanie żółtych kartek, błędy indywidualne skutkiem czego były utrata bramek.

0

@karci0 Miało przewagę ale Barcelona umiała 11 na 11 dobrze się bronić i asekurować się wzajemnie wyprowadzać groźne kontry natomiast jak grali 10 na 11 to dużo w obronie był chaos

1

Dla mnie osobiście dwumecz z Psg Barcelona pokazała się z dobrej strony bo nie oddała meczów bez walki. Ja nikogo nie chce krytykować bo najlepszym zdarzają się błędy.
Szkoda że Barcelona po czerwonej kartce Araujo tak słabo zareagowała bo powinna starać się utrzymywać się przy piłce, wymieniać się miedzy sobą podaniami i dzięki temu by wytrzymała bez straty gola do przerwy. A Barcelona się wystraszyła i oddała pole gry Psg skutkiem czego była bramka Dembele Natomiast w drugiej połowie powinni wyjść z nastawieniem jakby przegrywali mecz, a oni wyszli mało pewni siebie co skutkiem były błędy indywidualne i utrata dwóch bramek a jak byli za burtą ligi mistrzów dopiero zaczęli stwarzać sytuacje które mogły przynieść sukces postaci gola. Prawdziwy kibic umie się pogodzić z porażką.

10

Biedna Barcelona bez trenera wygrywa PSG z gwiazdami.

0

Moja jedenastka by wyglądała następująco : Ter Stegen Concelo Araujo Cubrasi Fort
Raphinha Christensen De Jong Felix Gundogan Roque Drugiej połowie puścił bym Yamala, Pedriego i Lewandowskiego na podmęczonych przeciwników. Moim zdaniem Cabrasi czuje się pewniejszy jak gra przy doświadczonym obrońcą jakim jest Araujo. Kounde bym nie brał pod uwagę ponieważ jako boczny obrońca nie pomagał w poprzednich meczach Yamalowi w akcjach ofensywnych a w obronie jest niepewny, a jako środkowy obrońca dużo robi błędów indywidualnych. Concelo przesunąłem na prawo bo lepiej by współpracował z Raphinhią w pierwszej połowie a w drugiej z Yamalem w akcjach ofensywnych. Fort natomiast pomagał by Felixie. Roque jest agresywny i aktywny w meczu jako napastnik mówię tu o pressingu, Więc w pierwszej połowie by pomęczył defensywę Napoli.

Zobacz wszystkie

52

Uparty jest Puig. Widać że jest prawdziwym Katalończykiem który chce udowodnić Koemanowi że warto na niego stawiać. Cenie takich ludzi którzy chcą walczyć o swoje i łatwo się nie poddają mimo że jest na straconej pozycji.

43

Dla mnie Abel Ruiz powinien być w pierwszym zespole. Widać po tym chłopaku że ma zapał do pracy. Na boisku umiał być aktywny w grze.

36

Odejdź i przestań robić wstyd

33

Wielki szacunek dla zarządu Valencii że nie dali się przekupić Barcelonie tylko postawili twarde warunki.

26

Bez Messiego Barcelona umie wygrać mecz jeszcze z liderem Seria A. To się chwali. Dzisiaj widziałem drużynę która jest kolektywem.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?