O sobie

  • Zainteresowania Sport, pedagogika
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2492
  • Liczba komentarzy 393
  • Polecenia 621

Komentarze

0

@Przemek2323 Ja nie patrze na portfel innych tylko chwalę innych za decyzje jaką podjęli sami w innych zespołach

0

Brawo za decyzję kapitanie. To nie jest to co powinno być, bo tu trzeba było nagłośnienia przez media aby piłkarze podjęli właściwą decyzję jaką zakomunikował Messi o zgodzie obniżeniu pensji. Z innych lig europejskich sami zawodnicy z poszczególnych klubów proponowali aby obniżyć im pensje w czasie kryzysu.

0

Brawo za decyzję kapitanie. To nie jest to co powinno być, bo tu trzeba było nagłośnienia przez media aby piłkarze podjęli właściwą decyzję jaką zakomunikował Messi o zgodzie obniżeniu pensji.

7

Jestem negatywnie zaskoczony że piłkarze nie zgadzają się na obniżkę pensji w czasie kryzysu. Inicjatywa o obniżenie wynagrodzenia powinna wyjść nie od prezesa tylko od samych piłkarzy a przede wszystkim od kapitana drużyny który sam powinien podjąć taką decyzje. Messi na boisku jest wielki ale w roli kapitana to jest wielka d….

0

Brazylijczyk zawsze trzyma za swoim. Już wcześniej o tym mówiłem ale powiem jeszcze raz Neymar nawet jak by przyszedł do Barcelony to by nie był tym Neymarem jak był przed odejściem z PSG. Znając obecny zarząd to będzie wszystko robił aby Neymar wrócił na Camp Now. Jak tak chcą to zawodnicy z Messim na czele zrobią zbiórkę pieniędzy Neymar się dołoży i niech wraca jak chce. Grosz do grosza i na transfer będzie. Teraz nastały ciężkie czasy dla klubów i trzeba im pomóc wydatkach. W moim odczuciu priorytetem Barcelony powinien być środkowy napastnik który by realizował jak równy z równym z Suarezem. Nie chcę tutaj mówić o nazwiskach ale Barcelona nie ma zawodnika w napadzie który by umiał zastąpić Suareza kiedy jest on jest niezdolny do gry. Przykładem są obecne mecze które były, Barcelona strasznie się męczyła w tych meczach aby napocząć przeciwnika.

Zobacz wszystkie

43

Dla mnie Abel Ruiz powinien być w pierwszym zespole. Widać po tym chłopaku że ma zapał do pracy. Na boisku umiał być aktywny w grze.

36

Odejdź i przestań robić wstyd

33

Wielki szacunek dla zarządu Valencii że nie dali się przekupić Barcelonie tylko postawili twarde warunki.

26

Bez Messiego Barcelona umie wygrać mecz jeszcze z liderem Seria A. To się chwali. Dzisiaj widziałem drużynę która jest kolektywem.

21

Nie wierzę temu trenerowi. Jest za głupi aby dać szansę gry młodym zawodnikom

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?