O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1307
  • Liczba komentarzy 748
  • Polecenia 1910

Komentarze

1

Zapewne to farmazon ale wcale bym się nie zdziwił jak usluszal ile tu można zarobić!!!

1

Jak Laporta się nie obudzi to zabiorą nam Dembele i Araucho, nikt nie będzie grał za pół darmo a zwłaszcza zawodnicy z takim potencjałem. Dembele wciąga nosem naszych wszystkich ofensywnych zawodników natomiast Araucho odpowiedników w obronie!!! Jak będziemy puszczać takich piłkarzy to staniemy się Milanem na lata, bo kadre to mamy mizerną oprócz ucz kilku dzieciaków.

1

Niestety panowie, nie mamy kadry, jak jeszcze wypuszczą Dembele to może dopiero być problem. Cieszyłem się Depayem ale to nie te buty, Puig w betisie grzał by ławę, Coutinho wrak piłkarza, Abde dopiero się rozwija, Fati ciągłe kontuzje. Mocne kluby, widząc co robi Arauho za wszelką cenę będą chciały go mieć. Laporta niech się obudzi bo dobrzy zawodnicy, a mamy na tą chwilę ich niewielu za pół darmo grać nie będą.

2

Jest Dembele jest impreza!!!!

0

Ciekawe, czy Xavi zrobi to Puigowi i zmieni go? Musi wejść Franek i Dembele!!

Zobacz wszystkie

59

Kun, Depay, Wijnaldum, grajki za darmo, poziom wysoki, na dodatek będą pobierać rozsądne pensje.!!! A i tak Janusze footballu, wiedząc że klub pusty w mordę plują jadem, k... wa co za znafffffcy, fuj!!!

38

Coś mi się wydaje że za niedługo Messi z Boga zamieni się we wroga publicznego nr1....

38

Na skrzydle u Valverde, równie dobrze może zagrać, wciąż rozwijający się...... RAKITIC!!!!! 

37

Moim zdaniem Neymar tak jak chciał odejść to odszedł i tak jak chce powrócić to powróci, jestem pewny że chłop jest tak zdesperowany, że choćby miał 100 baniek wyłożyć z własnej kiesy to to zrobi, bo wie, że powrót do Barcy uratuje mu karierę!!!! Ponoć każdy zasługuje na drugą szansę..........

35

Jedyny skrzydłowy, który jak był zdrowy.... wiem, wiem, rzadko był, ale jak już.... robił wiatr na swojej pozycji!!! Przez brak skrzydłowych upadliśmy na kolana... Zaznaczam że to tylko moja skromna opinia.