O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 278
  • Liczba komentarzy 2138
  • Polecenia 2670

Komentarze

1

@SiSenior Nom czerwone koszulki aktualne rządzą, Live i Bayern obecnie dwa najmocniejsze kluby

1

@MesQueUnClub96 Ale Bayern pake robi, pozazdrościć tylko patrząc co się u nas dzieje.

0

@Homeopata8989 A wiec wychodzi na to że kolejny który splami honor Barcy, może jakieś baty 15:0 z trzecioligowcem otworzą co niektórym oczy...

2

@sawyer00 Hahahaha weź mnie nie osłabiaj, jak serio go nie widzi w projekcie to mam w dupie co on tam sobie negocjuje i szlag mnie trafi na kolejny sezon z amigosami jako trzonem drużyny.

0

@busquets5 To tylko mecz towarzyski bla bla bla..!
Chłopie Busi już dawno powinien opuścić Barce, podziękować i oddać szacunek za to co zrobił i do widzenia, z resztą najchętniej nie ogladałbym już nikogo ze starej gwardii która od kilku sezonów pokazuje że ma jakaś ryse na psychice i daje ciała w najwazniejszych meczach.
Nie licze na trofea w najblizszych sezonach, ale chce ogladac naszych młodych zawodników którzy pokażą wole walki i radość na boisku. VeB!

Zobacz wszystkie

26

@sendesara Pjanić ma 30 lat xD
A Arthur jak wejdzie w swój prime to bedzie absolutny top, mam nadzieje ze to niesmaczny żart :D

25

@VanBest To ten złodziejski klub co od ery Var-u juz po spalonych tytułów nie wygrywa..?

25

Lepiej oddać wychowanka, który tak naprawdę nie dostał większego zaufania, a kiedy już dostawał szanse to grał dobrze, i zostawić gościa który od 2 sezonów nic nie pokazuje, a dynamikę ma na poziomie amatora. Widząc Rakitica grę w klasyku dostawałem dosłownie szału. Bartek i Valdek witają w Barcelonie!

24

@Mathew86 To jak real wygrywal te LM powinno sie kwitować milczeniem. Jedynie finał z Juve byl dobry w ich wykonaniu. Bramka Ramosa ze spalonego w finale z Atletico, 2 gole po spalonych w polfinale z Bayernem, z Liverpoolem to wgl powinien wyleciec za wykluczenie Salaha, a nawet zoltej nie zobaczyl, istna komedia :D

22

@amanter Na kobiete to zajebisty wzrost, taka drobna seksowna laseczka.