O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Historia, Film
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003/2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3063
  • Liczba komentarzy 2320
  • Polecenia 6236

Komentarze

4

Powtarzam od co najmniej 2 sezonow. Alba, Lenglet i Busi do pożegnania. Roberto oczywiście tez. Jest na rynku Gaya to trzymają tego Albę na sile. Alba spokojnie do sprzedania za 40 mln, a zakup Gayi to koszt rzędu 25-30 mln. I nie chodzi nawet o dzisiejszy sparing. W tym sezonie zawiodą w kluczowym momencie tak samo jak w ostatnich latach.

1

@adukla dajcie wody. Muszę zapic ten suchar ;)

2

Co do Moriby to wydaje mi się, ze on chce odejść, a agenci próbują wymusić żeby Barca go puściła za czapkę gruszek, a Laporta właśnie dal sygnał, ze za półdarmo nie odejdzie. Brawo Lapi!

1

Kim jest Roland?

7

@Bobo25 jak mawia klasyk: co Ty pierd… człowieku?

Zobacz wszystkie

128

Jeżeli to prawda, ze Puig przekazał treść osobistej rozmowy z trenerem mediom to w mojej ocenie jest to niedopuszczalne i jako przełożony srogo bym go za to ukarał. I nie ważne czy zrobił to on osobiście czy jego ojciec/wujek/brat. Trzeba wiedzieć kogo się ma w swoim środowisku i myśleć co się komu mówi.

120

Tak powazna kontuzja ktoregokolwiek z naszych zawodnikow bylaby tragedia. Jednak Aleixa darze szczegolna sympatia (zapewne nie tylko ja),zdobyl moje "serce" swoja praca, pasja i upartoscia w dazeniu do celu. Jego radosc w ostatnich spotkaniach.... Czlowiek patrzac na te sceny mial banana na twarzy. Tak bardzo mi szkoda Aleixa, nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek i kogokolwiek kontuzja tak mnie zasmucila.
Wroc silniejszy, czekamy!

110

36 kolejka- Real przyjeżdża na Camp Nou. Właśnie sobie uświadomiłem, że jest wielce prawdopodobne iż będą robić nam ich ukochany szpaler:)

Tak wiem jest grudzień. Są święta, można marzyć.

102

Nie wiem czy inni użytkownicy tak maja, ale od jakiegoś czasu coraz rzadziej wchodzę na stronę, a w szczególności na La Ramble. Co człowiek nie zajrzy to tylko polityka.
Byłem ogromnym fanem idei LR, ale w obecnym kształcie jest to po prostu szambo i bezcelowe kłótnie. Zdecydowanie mniej wartościowych treści.
Bez urazy, bez apelu, bez próśb. Taka moja refleksja. Niech wszystko toczy się dalej.

100

Po dwóch latach nareszcie skończyły się przypadkowe bramki w doliczonym czasie w stylu "na chaos". Nikt inny nie miał tak wiele szczęścia co Real. Bramki ze spalonych, fartowne losowania w LM i te bramki w końcówkach.
Koniec.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?