O sobie

  • Zainteresowania narkotyki al dente
  • Ulubiony zawodnik Messi, Alves
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 651
  • Liczba komentarzy 3536
  • Polecenia 13577

Komentarze

3

Play chce zwiększyć swoją rolę na rynku dostawców Internetu stacjonarnego. Operator poinformował właśnie o zawarciu umowy sprzedaży i nabycia 100% udziałów UPC. Transakcja o wartości 7 mld zł ma sprawić, że “fioletowi” staną się pełnowartościowym operatorem konwergentnym. Obecnie Play świadczy usługę stacjonarnego dostępu do Internetu za pomocą infrastruktury Vectry. Teraz będzie dysponować własną siecią HFC.

1

@Jakchcesz @macio_944 jakie macie sprzęty?

0

@fcbarcafan19 przecież te hektary były przyznawane od 2009 roku

0

@fcbarcafan19 Mieszkańcy Hradka i Frydlantu

1

@Borneo tylko, że mieszkańcy Czech nie skarżą się na brak wód gruntowych, jest to wymysł Czeskiego polityka, który robi pod górkę

Zobacz wszystkie

206

@BarcaInfo co chłopa wziął pod uja z ta grafika to nie mam pytań xD

107

„Kiedy zdobywa bramkę, pytają czemu nie strzelił dwóch. Kiedy przedrybluje dwóch obrońców, mówią, że są słabi. Kiedy strzeli z rzutu wolnego, źle był ustawiony mur. Kiedy wygra złotą piłkę, ktoś zasłużył na nią bardziej. Jeśli zdobędzie bramkę w Barcelonie, to nie potrafi tego przełożyć na reprezentację. Kiedy przejdzie obok dziecka oczekującego na autograf, ponieważ go nie zauważył, jest złym człowiekiem. Jeśli Barcelona zostanie wyeliminowana z turnieju, to przez niego, podobnie z Argentyną...”

Radamel Falcao

Coś w tym jest...

98

Jadę zaraz po choinkę, uj wie co Morawieckiemu strzeli do łba 23 grudnia

90

Kilka ciekawostek o Donaldzie Tusku:
-Donald Tusk kilka dni po zaprzysiężeniu na drugą kadencję rządu dał nagrody, średnio po 12 500 zł, 11 ministrom i wiceministrom. Tusk jako premier ministrom i wiceministrom przyznał 125 nagród w łącznej kwocie 416 800 złotych

- Donald Tusk na towarzyskie granie w piłkę jeździł orszakiem rządowych limuzyn. W jednej limuzynie jeździli ochroniarze, w kolejnej sam Donald Tusk, a w trzeciej podwożeni gracze.

-Mecze premiera Donalda Tuska ochraniał policyjny śmigłowiec. Helikopter kilkakrotnie oblatywał teren nad boiskiem, zanim politycy PO wybiegli na murawę. Sytuacja powtarzała się w każdy wtorek i czwartek. Godzina lotu śmigłowca, to ok. 4 tysięcy złotych. Oznacza to, że miesięcznie śmigłowiec wylatywał w związku z hobby premiera ok. 16 tys. zł.

-Donald Tusk odbył co najmniej 285 podróży do i z domu, czyli średnio prawie siedem razy w ciągu miesiąca. Korzystając tak często z rządowych maszyn, premier łamał własne obietnice z expose z 2007 roku i początku kadencji o obcinaniu przywilejów władzy. Loty premiera Donalda Tuska do domu kosztowały ponad 6 mln złotych.

85

Lewica jak zwykle dostała małpiego rozumu, gdy tylko zobaczyła przybyszów z daleka, na granicy któregoś z europejskich państw, tym razem niestety na naszej. Ileż to nowych informacji do przetworzenia dostali lokalni wrażliwcy. Dowiedzieli się, że wojsko ma broń i wykonuje rozkazy, że nie można przekraczać granicy bez dokumentów, a za ludzi próbujących się tu przedrzeć odpowiedzialne jest państwo, które ich do siebie wpuściło.

Zwolennikom wpuszczania do Polski każdego przybysza z Rosji i Białorusi, nie przyszło do głowy pytanie: skąd ci ludzie znaleźli się na naszej granicy z Białorusią? Gwiazdy TVN oczywiście mogą myśleć, że uciekli kilka dni temu z oblężonego Kabulu i pieszo, z kotem pod ręką, pokonali te tysiące kilometrów. Jeżeli ktoś jednak nie żyje z uśmiechania się w telewizji do lemingów, musi zdawać sobie sprawę z tego, że przylecieli na Białoruś samolotem lub dostali się tam z Ukrainy lub Rosji. Oznacza to, że tak zwani uchodźcy znaleźli się na naszej granicy za zgodą tych państw. A skoro tak, to są problemem tych państw, a nie naszym. A jeżeli są to rzeczywiście, jak podaje TVN, lekarze, inżynierowie, matematycy i pielęgniarki, to nawet problemem dla Białorusinów nie będą.

Leszek Miller, który za paczkę fajek zgodził się, żeby CIA urządziły w Polsce nielegalne więzienia, w których torturowano ludzi, były członek PZPR, która więziła Polaków w PRL, ma olbrzymie pretensje, że Polska stała się teraz otoczonym drutem obozem, do którego nie może dostać się przez Białoruś dowolny Azjata bez dokumentów. Politycy, którzy otwarcie domagają się wprowadzenia certyfikatów, które umożliwiać będą pójście do sklepu, na obiad czy na piwo, bulwersują się, że ludzie bez paszportów nie mogą przekroczyć naszej granicy. Rozumiecie? Dokument ma być według nich potrzebny do kupienia kawy, ale nie do przekroczenia granicy z Białorusią.

Banda przygłupów, która każdemu próbuje przypiąć ruską agenturalność lub fascynację Łukaszenką, leci na granicę i robi wszystko, żeby Łukaszenka mógł czerpać zyski z przemytu ludzi do Europy. Czy któryś z tych pożytecznych idiotów spojrzał na mapę i zobaczył ile państw, w których nie ma żadnej wojny, jest po drodze z Polski do Afganistanu? Czy któryś z nich nie pomyślał, czemu oni atakują Europę z północnego wschodu, skoro inne drogi są znacznie krótsze? Spróbujcie wrażliwcy na dziko dostać się do USA, Japonii lub Australii, zobaczymy, jak tam zostaniecie potraktowani.

Od półtora roku polski rząd nielegalnie pozbawia ludzi pracy, źródła utrzymania, ogranicza prawo do nauki czy leczenia. Dzieci tracą szansę na normalne dzieciństwo i rozwój, chorzy na raka przegapiają szansę na skuteczne leczenie, miliony ludzi siedziały w areszcie domowym, w czasie gdy rząd i doradzający mu idioci snują chore wizje wprowadzenia totalitaryzmu, w którym bez zgody urzędnika nie będzie można podjąć pracy lub zjeść obiadu. To wszystko wrażliwej na ludzką krzywdę lewicy i głupszej części PO nie przeszkadza, więcej, sami by z chęcią to robili, gdyby tylko mieli władzę. Ale gdy tylko zobaczyli na granicy dziewczynę z kotem, to włączyła im się wrażliwość, troska o wolność i prawa człowieka. Czy krzywda Polaków nie jest dla was interesująca? Czy Polacy pozbawiani podstawowych praw obywatelskich muszą się pomalować na brązowo i kupić sobie kota za dwa koła, żebyście o nich pomyśleli? Co wy macie w głowach, jak wy to sobie tłumaczycie?

Mamy tragiczny rząd, który łamie prawo, działa bardzo często nielegalnie i jest winny wielu tragediom, które spotkały nas w ostatnim czasie. Ale to, że pilnuje granicy przed nielegalnym przerzutem ludzi, organizowanym przez Łukaszenkę, jest ostatnią rzeczą, o którą można mieć do niego pretensje.

Brawo Panie Mentzen!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?