O sobie

  • Zainteresowania Tibia, kobiety i równania różniczkowe
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi #10
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 1089
  • Liczba komentarzy 7601
  • Polecenia 28546

Komentarze

1

Aż się prosiło zagrać do Gaviego

0

Raczej wcześniej faul był na busim

0

@MesQueUnClub_87 równie dobrze można dostać depresje przez to, że jest się otyłym

0

@HighestInTheRoom akurat psychoterapia i edukacja żywieniowa trafne, jest bardzo dużo osób co przez depresje albo stres zjadają potężne ilości jedzenia

0

Ojooj czemu to nie weszło

Zobacz wszystkie

209

@BarcaInfo co chłopa wziął pod uja z ta grafika to nie mam pytań xD

107

„Kiedy zdobywa bramkę, pytają czemu nie strzelił dwóch. Kiedy przedrybluje dwóch obrońców, mówią, że są słabi. Kiedy strzeli z rzutu wolnego, źle był ustawiony mur. Kiedy wygra złotą piłkę, ktoś zasłużył na nią bardziej. Jeśli zdobędzie bramkę w Barcelonie, to nie potrafi tego przełożyć na reprezentację. Kiedy przejdzie obok dziecka oczekującego na autograf, ponieważ go nie zauważył, jest złym człowiekiem. Jeśli Barcelona zostanie wyeliminowana z turnieju, to przez niego, podobnie z Argentyną...”

Radamel Falcao

Coś w tym jest...

98

Jadę zaraz po choinkę, uj wie co Morawieckiemu strzeli do łba 23 grudnia

90

za Guardioli takie rzeczy kończyły się inaczej... szkoda, że te dzbany rujnują wizerunek klubu

90

Kilka ciekawostek o Donaldzie Tusku:
-Donald Tusk kilka dni po zaprzysiężeniu na drugą kadencję rządu dał nagrody, średnio po 12 500 zł, 11 ministrom i wiceministrom. Tusk jako premier ministrom i wiceministrom przyznał 125 nagród w łącznej kwocie 416 800 złotych

- Donald Tusk na towarzyskie granie w piłkę jeździł orszakiem rządowych limuzyn. W jednej limuzynie jeździli ochroniarze, w kolejnej sam Donald Tusk, a w trzeciej podwożeni gracze.

-Mecze premiera Donalda Tuska ochraniał policyjny śmigłowiec. Helikopter kilkakrotnie oblatywał teren nad boiskiem, zanim politycy PO wybiegli na murawę. Sytuacja powtarzała się w każdy wtorek i czwartek. Godzina lotu śmigłowca, to ok. 4 tysięcy złotych. Oznacza to, że miesięcznie śmigłowiec wylatywał w związku z hobby premiera ok. 16 tys. zł.

-Donald Tusk odbył co najmniej 285 podróży do i z domu, czyli średnio prawie siedem razy w ciągu miesiąca. Korzystając tak często z rządowych maszyn, premier łamał własne obietnice z expose z 2007 roku i początku kadencji o obcinaniu przywilejów władzy. Loty premiera Donalda Tuska do domu kosztowały ponad 6 mln złotych.