O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 771
  • Liczba komentarzy 1646
  • Polecenia 3503

Komentarze

0

@BarcaInfo Ciekawe jak im wyjdzie Milik w Juve. Już sługą Lewego w reprze był teraz czas służyć Ronaldo :D

1

@Wiktorek2002 Już było trofeum Valverdeout, jeszcze Bartomeuout i będzie dublet

0

@FilozofXD Ten artykuł jest tak zmanipulowany, że szkoda słów. Wzięli sobie jeden artykuł z Harvarda, który pokazuje że w przypadku kierowców autobusów problemu nie ma (i wygląda na to, że jest to prawda) i podciągneli go pod całe społeczeństwo. No skoro tam nie ma problemu, to wszędzie go nie ma xD. Przytoczyli też prawo, które delegalizuje różnice zarobków między kobietami i mężczyznami na tych samych stanowiskach, ale jak pokazują statystyki nie do końca działa i wymaga reform.
@userdoesnotexist Chodzi mi o to, że tak jak metoda Nopo, aby przeanalizować potencjalny problem nierówności w zarobkach między imigrantami a lokalsami do próbki statystycznej można wrzucić tzw. bliźniaków czyli osoby o podobnych zapiskach kontraktowych (wiadomo, że nie w 100% identycznych bo to niemożliwe)

3

@D_Myrdal To niezłe fakty :P

0

@userdoesnotexist Ech, chodzi o to, że odsetek czy liczba czy jakkolwiek inaczej ubrać to w słowa ma się nijak do gender pay gap, nawet analogicznie. A, jeszcze warto się odnieść do kolejnego argumentu "u mnie w firmie". Owszem, twoja indywidualna sytuacja może wynikać z ustaleń w kontrakcie, jednak jak weźmiemy tysiące zagranicznych pracowników firm IT i zdecydowana większość pracująca na tych samych stanowiskach będzie mniej zarabiała od brytyjczyków to można już mówić o dyskryminacji, tym bardziej jeśli model (tak jak w przypadku Nopo ) jest w stanie uwzględnić znaczną część ustaleń kontraktowych. Dlatego dobrze ułożone modele statystyczne są wartościowym źródłem poznawania rzeczywistości.

Zobacz wszystkie

73

Nie dość, że asystuje to jeszcze jak trzeba da po twarzy piłkarzom Realu ;)

67

@LeoMessi1994 Zabierz ją na lotos w takim razie

56

Pierwsza ofiara koszulki Dembele

54

Najgorszy transfer w historii Barcelony

53

I wtedy mu powiedziałem: Rijkaard, daj pograć tej małej dziwczynce