O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 430
  • Liczba komentarzy 123
  • Polecenia 91

Komentarze

0

0

@PatrychoO Dlaczego? czasami potrafił piękne dośrodkowanie do Suareza posłać

0

@swider2222 Myślę że jakby trener widział u niego ambicje i zaangażowanie to końcówki meczów by mu dawał.

0

Uwzięli się na chłopa. Albo zmowa trenerów. A tak na serio to błysnął w presezonie za czasów Valvarde i wtedy poczuł się gwiazdą. Nie musiał się dalej rozwijać. Szkoda talentu.

0

a pamiętam jak jakiś stary cules mówił że kupili piłkarza niepasującego do zespołu to go tu wszyscy krytykowaliśmy za wypowiedź. jak się okazało miał rację.

Zobacz wszystkie

11

Jak nauczy się profesjonalnego podejścia do swojej pracy i nie będą go prześladowały kontuzje może być filarem drużyny na lata. Niestety tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.

9

@formentera2017 wydaje mi się że nikt z nas nie ma nic do jego osoby, denerwujące to były komentarze tutaj typu dlaczego Puig nie gra, albo że trener się na niego uwziął.

5

Zastanawia mnie ile czasu ludzie piszący tu i czekający na Xaviego potrzebuja by zmienić zdanie i zacząć go opluwać i robić winnym za wszelkie niepowodzenia.

4

W klubie na obecną chwilę jest 8 napadziorów:
Messi
Griezmann
Dembele
Fati
Aguero
Depay
Trincao
Braitwhaite
Cześć muszą sprzedać lub wypożyczyć a reszta będzie musiała się dzielić czasem na boisku. Jeszcze nie dawno był deficyt teraz takie bogactwo.

3

Genialnie, oddać trzeba za darmo Pjanica bo tak naprawdę jaki zysk ma klub z wypożyczenia zawodnika oprócz tego że nie muszą płacić pensji, czy oddadzą go teraz czy za 2 lata na jedno wyjdzie. Nie ma Arthura i nawet nie ma zwrotu części kasy którą zapłacili brazylijskiemu klubowi za Arthura

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna próbować pozyskać Alvaro Moratę?