O sobie

  • Zainteresowania Sport, Gry, Historia
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4930
  • Liczba komentarzy 298
  • Polecenia 993

Komentarze

5

@hyzar to nie tak, ze zbrzydł. On nigdy nie wskoczył u nas na taki poziom, żebyśmy chcieli go zostawic ;)

17

@Sewren122 szkoda ze u kibiców zero godności i zrozumienia sytuacji z jaka nowy zarząd musi sobie poradzić, po tym co nabroili w klubie poprzednicy ;)

1

Real pokonał eintracht i zdobył superpuchar Hiszpanii? Mocny nowy rywal ligowy dla Barcelony w takim razie dochodzi w tym sezonie :p

0

@ZwyklyKibicBarcy04 miałem to szczęście, ze za mojego kibicowania Barcelona sięgnęła po ligę mistrzów 4 razy, a ja mogłem dzień po dniu obserwować najlepsza drużynę w historii. Wspaniały czas dla kibiców, cieszę się tym, ze tego doświadczyłem. Teraz niestety lata posuchy, ale liczę, ze doświadczysz tego uczucia kiedy Twój klub wznosi puchar mistrzów ;) ja po każdym w emocjach jeszcze kilka dni chodziłem, mieszanka dumy i zadowolenia :)

Zobacz wszystkie

69

Biali grają w stolicy i niech tak zostanie

45

Czemu Barcelona nie ściągnie Nuneza, a emeryta nie zostawi w Niemczech? Żeby nie było, moje serduszko byłoby w 100% spełnione widząc potężnego Polaka w barwach Barcy, ale bądźmy szczerzy - bardziej potrzebujemy młodego perspektywicznego, którego w razie czego jeszcze damy radę sprzedać, niż brać chłopa na emeryturę :

30

Jak nie kochać i nie szanować tego człowieka? No nie da się, tak po prostu

28

Naprawdę liczę, ze będą z niego ludzie :)

24

Mam wrażenie, ze gdyby któryś z redaktorów dla żartu napisał, ze Xavi bije swoją żonę, wykorzystuje dzieci, a do tego jeszcze młodych chłopców z la masii. Do tego w nawias wrzucić jakieś źródło z dupy, typu ww. Sport, to dzbany, bo nie ma innego słowa na ludzi wierzących we wszytko co przeczytają, gotowi by byli zlinczować nam trenera ;) Z drugiej strony to, ze takie „newsy” powielane są na tej stronie, świadczy o żenujacym poziomie redakcji. Włączcie myślenie i miejcie własne opinie

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?