O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1491
  • Liczba komentarzy 206
  • Polecenia 528

Komentarze

3

Ja tam będę zadowolony z Raphinhi. Jak sobie przeanalizujecie wszystkich prawych skrzydłowych, to tam nie ma wielkiego wyboru. Salah przedłużył umowę i pewnie chciałby pensje 2-3 razy większą. Poza nim jest Gnabry, Coman i Pulisic, którzy są na zbliżonym poziomie. Ciekawą opcją byłby jeszcze Antony, ale Raphinhia jest szybszy i lepiej nadaje się na typowego skrzydłowego. Antony może ma lepszego skilla, ale on gra bardziej w stylu Messiego i częściej zbija do środka. Jeżeli Raphinhia w całości będzie kosztował do 60 mln. to uważam że było warto. Nic lepszego byśmy nie kupili za taką cenę i z taką pensją.

0

Jak mogą dać 70 mln za Raphinie, to za takie pieniądze lepiej ruszyć po Sterlinga, czy nawet Salaha, którzy mają rok do końca umowy.

24

Mam nadzieje, że odpuszczą ten transfer. Piłkarz w tym wieku, z rocznym kontraktem, za takie pieniądze, w takiej sytuacji finansowej klubu, to będzie dramat.

3

Nie sądzicie, że gdyby Dembele miał zostać, to już dawno wydałby jakieś oświadczenie? Przecież takie cyrki są męczące dla kibiców, a cyrk w jego wykonaniu trwa już ponad pół roku. Jak dla mnie drzwi dla Dembele już dawno powinny zostać zamknięte. Tak samo dla Neymara.

0

Najbardziej żałuję, że nie udało się kupić Adeyemiego. Był młody, tani i jest świetnie zapowiadająca się dziewiątką. Jestem przekonany, że on nastrzela w tej Borussi i w ciągu dwóch sezonów będzie wart z 80 mln. Jeżeli chodzi o Bernardo Silve, to kompletnie odpuściłbym ten transfer, bo to za droga zabawa na takie czasy. Zwłaszcza że mamy dobry środek pola. Wolałbym taka sumę przeznaczyć na skrzydłowego.

Zobacz wszystkie

37

Warto też zaznaczyć, że te trzy klasyki wypadły akurat w takim momencie, kiedy Real złapał znacznie lepszą formę, a Barcelonie forma spadła względem pierwszej części sezonu. A przez 180 minut Real nie był w stanie strzelić ani jednej bramki i to na własnym terenie. To jest deklasacja..

30

Coutinho sprawił że czuje się jakbym nie miał kompletnie żadnego pojęcia o piłce nożnej. Przecież to był zawodnik wypisz wymaluj pod Barcelone. Do tego miał bardzo dobry start a potem mundial na którym wypadł lepiej od Neymara. Wszystko wyglądało obiecująco a tu taki zjazd..

24

Mam nadzieje, że odpuszczą ten transfer. Piłkarz w tym wieku, z rocznym kontraktem, za takie pieniądze, w takiej sytuacji finansowej klubu, to będzie dramat.

24

Nie ma się co czarować, gra Coutinho wygląda fatalnie. Nie wiem co się z chłopem dzieje, czy zjadła go presja, czy ma jakieś problemy osobiste, ale jego gra wygląda momentami tak jakby przyleciały do Barcelony te stworki z kosmicznego meczu i zabrały Cou cały piłkarski talent..

24

Wszystkie osiągnięcia i trofea Lewandowskiego za ten rok były tylko w Bundeslidze i dostał za to złotego andruta. Messi sezon ligowy miał gorszy, ale wygrał prestiżowy i międzynarodowy turniej z reprezentacją, zdobywając tam wszystkie indywidualne wyróżnienia i to przeważyło. Nawet nie trzeba się wysilać żeby obronić wygraną Messiego.