O sobie

  • Zainteresowania Sport, norweskie kryminały.
  • Ulubiony zawodnik Yaya Toure
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od Finału Ligi Mistrzów 05/06 gdzie po raz pierwszy widziałem Ronaldinho.

Statystyki

  • Dni w serwisie 509
  • Liczba komentarzy 109
  • Polecenia 165

Komentarze

0

@AxelF dzięki za ten komentarz. Teraz jestem przekonany że jesteś wlaśnie gościem, który wiedzę opiera tylko na prasie chociaż może to i dobrze bo twoje logiczne myślenie jest na absurdalnie żałosnym poziomie. W poprzednim komentarzu wyjaśniłem ci na spokojnie o co mi chodziło. Wyszczególniłem jakieś twoje dziwne zachowanie. W moich oczach wykonałeś na sobie tak zwane samozaoranie. Bo ostatnim wylewem liter pokazałeś, że to mi jest ciężko tą wymianę komentarzy nazwać dyskusja bo po raz kolejny nie odpowiadasz na moje pytania tylko czepiasz się pierdoły bo argumentami o piłce nie jesteś w stanie zakończyć tego dialogu po swojej stronie. Na cały poprzedni komentarz odpowiedziałeś mi.

# dzięki za dyskusje. Fajnie wymienić kilka zdań z kimś kto ma większą wiedzę niż ta oparta na doniesieniom z dzienników jak marca."
to czy to ?

Oraz
# cięzko mi nazwać to dyskusją, ale też z radością tu nie wrócę. Ach. "XD". Po ilościach stosowanych przez ciebie, to chyba jakaś nowa graficzna forma przecinka lub wykrzyknika. (ironia jak coś)

Nie wiem jak zaczyna się twój PESEL ale to co tu do tej pory napisałeś nasunęło mi wniosek, że twój mózg już się nie rozwija tylko zanika ze starości.

To częste xD graficznie miało zobrazować moją irytację twoją logiką oraz zachowaniem kiedy czepiales się szczegółów żeby tylko wyszło na twoje. Kilka razy ci mówiłem o przewadze rozmowy na discord nad dyskusja w komentarzach.

Poczytaj jeszcze raz co ty tu wypisałeś to zrozumiesz dlaczego często pisałem xD. Jestem też bardzo młody a to, że moje pokolenie wychowało się z telefonem przed oczami to nie tylko moja wina. Więc nie szukaj tu desperacko jakiejś zaczepki.
Wkleje a co tam. Pośmieje się jeszcze raz.
*ale prostackie zwalanie odpowiedzialności za stracone bramki na De Jonga, tylko tym zaowocuje, że się zdziwisz jak każdy kolejny zawodnik będzie miał problem by być efektywnym w ofensywie, i rajdami do defensywy łatać dziury.
Co więcej takie amatorskie rozliczanie zawodników z domniemanych zadań, choć bawi, to nie przybliża do prawdy kto faktycznie jakie zadania ma i za co odpowiada.
De Jong ma kilka unikalnych umiejętności, które będzie trudno zastąpić.

Dobre szczególnie to z tymi domniemanymi zadaniami które postawiłem przed de Jongiem pisząc o asekuracji kolegów i powrotach do obrony xd ty za to piszesz że za większość bramek powinniśmy obarczać Sergio a nie Frenkiego bo to on ma być SPD bronić i latać dziury za de Jonga tylko że po raz kolejny nie bierzesz pod uwagę przebiegu Sergio, to tego że nie od dziś wiadomo że nie ma zmiennika i na razie nie ma planu na jego zastąpienie co moim zdaniem będzie większym problemem niż strata Messiego i Xavi na pewno zwraca większą uwagę na asekurację Busquetsa . Ale skoro tak obarczasz Sergio To ja ci odpowiem że w takim razie de Jong powinien ciągnąć grę do przodu, brać na siebie ciężar rozegrania, regulować tempo gry, być cały czas pod gra a tymczasem miota się między liniami i jest w cieniu 2 kolegów z linii pomocy i nie ma różnicy czy Sergio gra z Pedrim czy Gavim. De Jong jest najmniej zaangażowany w grę.

I jeszcze te problemy zawodników z efektywnością i pójściem do przodu że względu na krytykę ich gry xD poezja. Jeżeli cię to bawi tak jak napisałeś to naprawdę gratuluję poczucia humoru :D wgl te bzdury wyżej zaczerpnąłeś z prasy czy sam to wywnioskowałeś oglądając mecze na swój sposób. Zresztą teraz mi się rozjaśniło dlaczego nie widzisz tej zamuły de Jonga xd skoro masz takie postrzeganie o pozycji sp kibicując drużynie która w ostatnich latach miała takich asów jak Xavi Iniesta, keita i Toure haha.

*"Ciekawia mnie te unikalne umiejętności o których piszesz ale nie wrócę tu bo szkoda mi czasu na dyskusję z gościem, który w swojej głowie układa tezę i ślepo się nią
kieruje. Pozdrawiam."
To ciekawią, czy szkoda ci czasu? Popłynąłeś chłopie, Jesteś tak niespójny, że nawet nie wiesz czy się na mnie obrazić czy usiłować dyskutować.

Zobacz masz pytanie o unikalne umiejętności. A kończysz jakimś zarzutem kiedy dyskutuje z tobą będąc podirytowany twoim sposobem myślenia xd ale to moja opinia. Twoja na ten temat mnie nie interesuje żebyś znowu nie uciekł od odpowiedzi o super skille De Jonga, które ciężko będzie zastąpić. Swoją drogę cisnę o to twoją taktyką. Jak ma się większe pojęcie to można nieźle kogoś docisnąć.

* To ciekawią, czy szkoda ci czasu? Popłynąłeś chłopie, Jesteś tak niespójny, że nawet nie wiesz czy się na mnie obrazić czy usiłować dyskutować

Co do niespójności, która mi zarzuciłeś. Korzystam tylko z telefonu więc pisałem w notatniku wklejając cytaty ale to tylko kwestia kolejności. Bo nie wiem gdzie indziej byłem niespójny odpowiadając na twoje pytania które im dalej w dyskusję tym bardziej odbiegały od de Jonga. Zwróć uwagę że pisałem o teraźniejszości i United a ty wypłynąłeś 5 lat do tyłu do tych blamażu gdzie w większości nawet nie było de Jonga w Barcelonie tylko biegał Rakieta :D To pokazuje twoja desperację żeby wyszło na swoje. Polecam się doinformować na bieżące tematy. Patrząc też na różnice w poziomie argumentacji to nie mamy o czym rozmawiać. Całość wygląda tak że ja ci odpowiadam na jakieś śmieszne zarzuty mocno odbiegające od głównego wątku de Jonga, ten Haaga i naciągania Man Utd w sposób rozbudowany jak osobie ze spowolnionym myśleniem a ty dalej czepiasz się tylko pierdoły o którą możesz się przyczepić i piszesz tylko te idiotyzmy nie odpowiadając na moje pytania. Nawet nie ma mowy o jakiejkolwiek rozbudowanej argumentacji. A o cechach pisze 4 komentarz chłopie. Nawet nie masz honoru odnieść się do tego w jakikolwiek sposób, czyżbyś nie miał nic do powiedzenia w tym temacie i rzuciłeś pusta formułką podłapaną gdzieś w komentarzu? Teraz to już nie pozdrawiam.

0

@Muhitos obie strony mają tyle samo racji. Nie do końca wiemy ile będziemy mogli zdziałać na rynku a biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową klubu jego sprzedaż jest opłacalna opcja. Jeżeli nie wejdzie na wyższy poziom to jest możliwość że oferta United na te 86 mln będzie największą jaką za niego dostaniemy. W obecnej sytuacji i całym przepracowanym okresie 0rzygotowawvzum mamy w miarę dobrze obsadzoną linie pomocy. + Kessie i może Pjanic w obwodzie? I tak z artykułów wynika że ciężko mu będzie znaleźć klub. Może rozłożyć go na większy okres jak Umtitiego? Łatwiej też będzie się go pozbyć za rok. Temat rzeka. Pozdrawiam :D

12

Moim zdaniem Tottenham włączy się w walkę o top 3 w następnym sezonie. Nie widziałem do tej pory żadnej plotki na temat odejścia Kane'a co może świadczyć, o sporych ambicjach klubu. Rok temu chciał odejść bo nie widział już szans na trofea w północnym Londynie. Okienko pokaże. Jeżeli Conte odbuduje pewność siebie u Lengleta to będzie miał z niego wiele pożytku.

0

@AxelF dzięki za dyskusje. Fajnie wymienić kilka zdań z kimś kto ma większą wiedzę niż ta oparta na doniesieniom z dzienników jak marca. Tak jak pisałem dyskusja w takim formacie nie ma sensu bo obaj mijamy się ze swoimi intencjami i możemy sobie tak pisać w nieskończoność. Bo na przykład nie obarczam wina Busquetsa za stracone bramki bo tytuł artykułu nosił nazwę poranne doniesienia transferowe które go nie dotyczą i pisałem o transferze dr Jonga grze United i ten Haagu. Jutgle wpisałem bo nie będę tęsknił za Holendrem a jak przejrzysz moje wcześniejsze komentarze w profilu to wspominałem że nie dostał należytego pożegnania (za liczbę goli i grę w pierwszym składzie) i że ogólnie nagrsdzania graczy rezerw w momencie kiedy mieliśmy zapewniona ligę mistrzów a o 2 miejscu i tak nikt nie będzie pamietal natomiast szansę zagrać ostatni mecz dostał Adama za kilka dobrych polówek i riqi za oddanie klubowi xd
Jeżeli naprawdę nie dostrzegłeś jak wiele spotkań po prostu przechodził to serio oglądasz mecze zgrywając eksperta na La rambli a bramki oglądasz z powtórek.
Ok, to wywalmy obu. Jeden popełnia błędy i drugi. Dla mnie optymalne mieć tam graczy, którzy ich nie popełniają, a nie takich, którzy mogą, bo są starzy.
Dalej pchasz temat Sergio mimo, że dyskusja zaczęła się i do momentu kiedy się nie pojawiłeś dotyczyła głównie Jonga s Busquets wspominany był jako reszta pomocników. Co do pensji to myślałem że po obniżce ma mniej. Dzięki za informacje w takim razie.
Zgadzam się co do sympatii. Polubiłem tego chłopaka dlatego napisałem coś takiego i to moja prywatnia opinia."
I to jest "argument" o słabej grze De Jonga. Ok, ale to ja się zachowuje "dziwnie".

Argumentem to miało być tylko w twojej głowie. To było w charakterze dodatku do komentarza. Tak jak pisałem wyżej pokazanie że jestem zwolennikiem transferu de Jonga i trochę żałuję że w obliczu niepewnej sytuacji z lewym może dobrze by było zostawić Jutlge. Tak jak pisałem moim zdaniem. Moim zdaniem. Chłopie po co dalej to pchasz? Xd to te idiotyzmy których się czepiasz i starasz się zyskać przewagę tak jak mówiłem.

Na 3 punkty odpowiedziałem, ale gdyby policzyć xd z twoich wypowiedzi, trochę demaskuje to fakt że z czym dyskutować nie mam.
Po tym odeśle cię na początek do tego o czym pisałem że nie możemy sobie do końca wyjaśnić w komentarzu.

Dalej nie dostałem odpowiedzi co do unikalnych umiejętności których będzie nam brakować.

Stawiasz tezy, które mają być przez wszystkich uznane za prawdziwe, bo ty tak mówisz, a ty sie znasz. Ok. Tyle z tego zostaje.

Ty naprawdę masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Sam ci to napisałem mówiąc że masz klapki na oczach i że stawiasz sobie tezy. Bądź orginalny. xD
Chyba że jak odpisywałeś to przypomniał ci się fajny tekst szkoda tylko że z mojego komentarza wyżej xd
Zresztą rozwijam ci w poprzednich komentarzach narzucanie mi swojego myślenia a ty wykazujesz z takim tekstem dla mnie to bycie hipokryta.
I nie doszukują się moich przykładów bo pewnie takie znajdziesz co nie zmienia faktu że jedyne co potrafisz to skupić się na mniej ważny temat o o tych cechach to jest 3 komentarz w którym o to dopytuje xd zresztą teraz to już na pewno tu nie wrócę :D szkoda czasu na klikanie. Wszystkiego dobrego.

0

@AxelF # "Przypomnę Ci także, że na pozycji DP a więc gracza który powinien łatać dziury, gra u nas niejaki Busquets i czy ta liczba bramek wspomniana wyżej, jakimś dziwnym trafem została stracona tylko przy wspomnianego Busquetsa nieobecności ?"

Nie mam pojęcia o co ci tu chodzi. Po co ta wzmianka. Nigdzie nie napisałem o tym, że nie gra na swojej pozycji do czego zapewne zmierzałeś. Swoją drogą zarzucasz mi, "że wpisujesz się w modną ostatnio mantrę powtarzania tej formułki" a sam prubujesz naprowadzic mnie pytaniem na formułke o grze de Jonga na nie swojej pozycji xD chłopie prosze cie ;D . Tak jak w głownym komentarzu oceniam go jako zawodnika box to box i pisałem o holendrze nie o Busquetsie. W przypadku Sergio można już mu wybaczać jakieś błędy. Wiadomo wiek, brak zmiennika,grał najwięcej ale usprawiedliwiać de Jonga w taki sposób z jego błedów nie można.

(wgl jak poruszyłem temat dużyn o europejskich ambicjach miałem na myśli drużyny z La Liga jak Betis, Sociedad, Villareal czy Celta i to z teraźniejszości a ty przypominasz blamaże sprzed kilku lat wspominajać Livepool Rome i Bayern. . o tym mogleś nie wiedzieć co nie zmienia faktu ze poleciałeś ostro, co po raz kolejny pokazuje to co pisałem wczesniej, stawiasz sobie tezę i idziesz w to ślepo z nastawieniem jakbyś chciał zmienić moje podejście a nie podyskutować na dany temat )
# Teraz wzmianka o twoim kolejnym dziwnym zachowaniu bo po raz kolejny czepiasz sie czegoś co ma bardzo małe znaczenie. Po co?


napisałem "To uważam że Jutgla powinien dostać lepsze pożegnanie niż on.""To w kwestii kierowania się sympatią i upartością."Zgadzam się co do sympatii. Polubiłem tego chłopaka dlatego napisałem coś takiego i to moja prywatnia opinia."A co do Jungli to zobacz jakie liczby wykręcił w tym sezonie w rezerwach. Nie mozna pominąć faktu że gdy Koeman wystawiał go na boisko chłopak nie pękał i pokazywał więcej chęci do gry niz holender." (tutaj delikatnie argumentuje dlaczego osobiscie bede lepiej wspominal Jutgle od De Jonga) a ty wyskakujesz z tekstem.Ach, to znaczy że powinien dostać godne pożegnanie, a Holender który gra u nas 3 lata i grywał wszędzie od obrońcy, po fałszywą 9 zajeżdżany tysiącami minut, zasługh...Płynne przejście od mojej prywatnej opinii do twojego niepotrzebnego wywodu. Biorąc po uwage moje pytanie o to p i twoją odpowiedz "Nie wiem nawet jak mam to skomentować..." oraz to w jak dziwnie agresywny sposób wchodzisz w dyskusje nie rozumiejąc tego co pisze (temat Jutgli) narzucając mi w pewnien sposób swoje myślenie i tą twoją niepotrzebną argumentacją o grze wszedzie liczbie minut bla. bla. pozwala mi patrzeć na ciebie kategoriach pseudo eksperta, który próbuje zyskać przewagę nad rozmówcą takimi głupimi pułapkami jak to ciągle pisanie o linku mimo, że rozwijałem myśl z każdym kolejnym komentarzem.


Mam teraz kilka pytań do ciebie. Bo raz, że nie odpowiedziałeś na wszystkie moje pytanie tylko odniosłęś się to tych pierdół o o których mogłeś coś powiedzieć. a dwa że też chce abyś rozwinął kilka wątków o które zapytam punktowo tak zebyś nie pominął żadnego. Bo ciekawi mnie co napiszesz.1. Ja opisałem ci o co mi chodziło kiedy napisałem o "porażającej ilości sytuacji w których (zamula)" więc chce usłyszeć o tych " De Jong ma kilka unikalnych umiejętności, które będzie trudno zastąpić." jak pisałem śledzę go uważnie więc prosze o dokładny opis co masz na myśli. ja się wypowiedziałem o przebłyskach raz na kilka spotkań i to nie z rzedu. ale unikalne umiejętności? Widzisz to jakoś inaczej? czy możę to ukryte zdolności których jeszcze nie pokazał? co sprawia ze jego umiejetności są unikatowe na tle naszych pomocników do któych cały czas go porównywałem w komentarzach wyżej. Tylko nie wrzucaj linku z kompilacja z 3 lat jego gry w Barcelonie... zeby pokazac mi ze mozna xD

2."ale prostackie zwalanie odpowiedzialności za stracone bramki na De Jonga, tylko tym zaowocuje, że się zdziwisz jak każdy kolejny zawodnik będzie miał problem by być efektywnym w ofensywie, i rajdami do defensywy łatać dziury.

Co więcej takie amatorskie rozliczanie zawodników z domniemanych zadań, choć bawi, to nie przybliża do prawdy kto faktycznie jakie zadania ma i za co odpowiada.muszę ci powiedzieć kawał wpisu xD czytałem kilkanaście razy. . Zaczne od tego, że we wcześniejszych wpisach nie zrzucałem całej winy na de Jonga tylko wyszczegolniłem jego wady pisząc w kontekscie jego odejścia do Man Utd. To zwalanie całej odpowiedzialności na niego to twój kolejny wymysł i gratuluje logiki. Nie krytykjujmy zawodników którzy popełniaja błędy i nie są wystarczająco zaangażowani w gre defensywną bo zablokujemy ich jeszcze bardziej i kazdy zawodnik bedzie miał problem z efektywną grą do przodu i rajdami do defensywy ;D

Czy twoim zdaniem powrót za przeciwnikiem czy asekuracja kolegi z linii pomocy to domniemane zadanie pomocnika grającego box to box? To moje pytanie na które nie odpowiedziałeś.3.Z jakich zadan w takim razie mamy rozliczać de jonga? pytam bo może zmienisz moje zdanie na jego temat za sprawą ciekawej argumentacji o tych jego unikanych umiejętnościach?Co do tych bzdur o problemach z byciem efektownym zarowno z przodu i z tylu. To że on ma takie problemy to nie znaczy ze mają je czołowi zawodnicy na pozycji box to box. Do czołowki zaliczano go gdy grał w Ajaxie. Teraz nawet nie jest blisko a wspominałem o zastąpieniu go młodzieża która będzie gryzła trawę i nadąrzała z asekuracją. Nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko poziomem swojej gry czy samego zaangażowania."To ciekawią, czy szkoda ci czasu? Popłynąłeś chłopie, Jesteś tak niespójny, że nawet nie wiesz czy się na mnie obrazić czy usiłować dyskutować."Obrazić czy dyskutować. Chcesz to bez problemu możemy sie zgadać na discord czy ts. Bo i tak nie napisałem ci tego co mógłbym ci powiedzieć i o co zapytać. Meczy mnie to pisanie a widzę ze masz bardzo ciekawe teorie i pojecie o futbolu xd a to mi zarzucasz popłynięcie i brak spójności. Nie chciałem marnować czasu na tą dyskusje bo nie widze w niej sensu dlatego pisałęm ze się nie cofne ale nie mogłem zostawić tej dyskusji z twoim ostatnim słowem. Mam nadzieje, że uszanujesz poświęcony przeze mnie czas i odpowiesz mi na te 3 punkty. z rozwinieciem swojej wypowiedzi oczywiście.

Zobacz wszystkie

20

Trzeba docenić, że pomógł Leeds w utrzymaniu i kulturalnie chce się pożegnać a nie jak wielki dembele strzelający fochy i zlewajacy klub żeby wymusić odejście.

19

@Kvothe07bo robią z nim lepsze kompilacje na YT z objeżdżania ogórków w lidze holenderskiej?

13

Jak dobrze, że to ten Haag objął Manchester. Sam trener naciska na transfer a z United stoimy ramie w ramie jeżeli chodzi o bycie naciąganym przez inne kluby przy okazji transferów. To najlepsza okazja żeby się go pozbyć nie będąc stratnym na transferze. Tak jak kiedyś pisałem. Wolę 2 mniej doswiadczonych, gryzących trawę niż gwiazde, która żeby pokazać coś więcej musi mieć gościa, który będzie za niego biegał czy asekurował go w obronie. To jeden z głównych powodów dlaczego nie widzę w nim następcy Busquetsa.

12

Moim zdaniem Tottenham włączy się w walkę o top 3 w następnym sezonie. Nie widziałem do tej pory żadnej plotki na temat odejścia Kane'a co może świadczyć, o sporych ambicjach klubu. Rok temu chciał odejść bo nie widział już szans na trofea w północnym Londynie. Okienko pokaże. Jeżeli Conte odbuduje pewność siebie u Lengleta to będzie miał z niego wiele pożytku.

7

Nasi pomocnicy pięknie dokręcają te podania do boku. Szkoda, że nie potrafią zagrać prostopadłej piłki za linię obrony a te balony Busquetsa na skrzydło to mają rozciągać grę? Żeńskie drużyny zdążyły by się przesunąć jak piłka leci 10 sekund.