O sobie

  • Zainteresowania Sport, norweskie kryminały.
  • Ulubiony zawodnik Yaya Toure
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od Finału Ligi Mistrzów 05/06.

Statystyki

  • Dni w serwisie 969
  • Liczba komentarzy 808
  • Polecenia 1614

Komentarze

5

@maroon przyszedł pan maruda :D

0

@cchesterr43 w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem...

1

@MesQueUnClub_87 sam to powiedział w klatce, że dostał bardzo dobrą ofertę. Powiedział tylko o tym i że to będą 2 walki w boksie, ja daję 95 procent a pozostałe 5 to namowy Borasa xd

0

@LM10GOAT a może dla odmiany "fajnie, że tworzy się taki projekt jak Girona. La Liga potrzebuje silnych drużyn aby być bardziej konkurencyjną, zasłużyli na to zwycięstwo" taaaaa xDD

8

@Limit_l3ss taaa. Pomyśl trochę szerzej niż o poziomie sportowym który wysmiewasz bo aktualnie na 3 pozycję w ataku mamy 4 zawodników. Yamal nie powinien być tak eksploatowany. Felix też po tylu minutach nie ma tej świeżości z początku jego przygody w Barcelonie a w Madrycie po prostu trenował (chyba nawet nie z pierwszym zespołem ale nie chce mi się sprawdzac) i co Xavi wystawi 4 pomocników to będziesz płakał że beton?

Zobacz wszystkie

60

Może stwierdził, że nie ma szans tego ogarnąć xD

45

No i pięknie. Nie ma lepszej motywacji dla piłkarza niż pierwszy transfer do tak wielkiego klubu. Mam nadzieję, że będzie tylko rósł jako piłkarz! Witam serdecznie!

29

Taka presja czasu w tych biurach... Żeby przypadkiem zamiast 4 mln nie wpisali 40 xD

28

Wgl Balde pokazał się z dobrej strony podczas tej wycieczki. Czy transfer Alonso jest nam aż tak potrzebny żeby blokować tego chłopaka? Lewa strona obrony i tak ma mieć więcej swobody w ofensywie a Jordi jeszcze sporo pobiega. Ma teraz idealne warunki żeby spokojnie przygotować się do wejścia w jego buty. Fantastyczną dynamika dysponuje ten chłopak a w trójkącie z Ansu i Pedrim klepali aż miło. Wiadomo braki w obronie ale on dopiero wchodzi do poważnego grania. Zestawienie perspektywicznego Balde z gwarantującym jakieś zabezpieczenie lewej strony na 2 lata w postaci Alonso w mojej opinii na korzyść młodszego z nich.

24

Pytanie czy chłopaka ma DNA Barcelony?!

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?