O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1831
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 183

Komentarze

7

Ludzie, w jakim wy świecie żyjecie. Futbol to dla tych ludzi praca, zawód, tak samo jak dla kogoś innego zajęcie nauczyciela czy księgowej. Nie będą pracować charytatywnie. Jeśli mają podpisaną umowę, to należy im się prawo wypełnienia jej j otrzymania z tego tytułu należnego wynagrodzenia. Czy gdyby do was przyszedł szef i stwierdził, że firma jest kiepskiej kondycji finansowej, więc postanowił zmodyfikować umowy pracownicze W CZASIE ICH TRWANIA, to czy bylibyście zadowoleni? Nie. Czy byłoby to uczciwe? Nie. Jeśli idiota sam zadłużył swoją firmę i wpadł w problemy finansowe, to niech płaci z własnej kieszeni, nie z waszej. To byłaby zupełnie normalna reakcja. Czy jeśli przyszedłby ktoś do was z propozycją przejścia z jednej firmy do drugiej, oferując jednak obniżkę zarobków o jakieś 80%, ale twierdząc, że stawialiście w tym przedsiębiorstwie pierwsze kroki i na pewno macie jakiś sentyment, to przyjęlibyście taką ofertę? Nie! Nie opłacałoby się wam to w żaden sposób. Więc przestańcie wylewać wiadra pomyj na zawodników, którzy po prostu oczekują, że pracodawcy wywiążą się z umów, ktore sami podpisywali.

5

Pov La Rambla - Najlepszy piłkarz w historii tego sportu ma szansę dołączyć do drużyny. Nasi specjaliści twierdzą jednak, że nie, nie jest nam potrzebny, nie wniesie nic pozytywnego. Nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać.

6

@Destroyer_of_Worlds Mógłby też zgarniać kasę, a narzekać i niszczyć drużynę, jak wiele gwiazdeczek. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, więc należy mu się szacunek za nastawienie.

0

@Lucassito Ferran, w przeciwieństwie do Roberta, nigdy nie pokazał, że stać go na coś więcej

5

@DonPancio Robert przynajmniej te sytuacje posiada, tworzy. Gole również przyjdą, trzeba cierpliwości. Samo dojście do sytuacji czy setki to już jest duży wysiłek i wymaga klasy. Reszta naszych napastników to przez cały mecz potrafi jednego strzału nie oddać.

Zobacz wszystkie

37

Aha. Czyli trener apeluje do kibiców o wsparcie w najbliższym meczu, o doping, o podniesienie zawodników na duchu po ostatnich wydarzeniach, a nasze wspaniałe GRUPY DOPINGUJĄCE ogłaszają wszem i wobec "protest". Piękne.

18

To wszystko wina Tuska.

17

Taki zawodnik to skarb. Oby kontuzje czy inne przykrości nie zniszczyły mu kariery, bo ma szansę być naszym szefem obrony na wiele lat.

14

Moim ulubionym elementem klasyków w ostatnich latach jest widok Araujo chowającego Viniego do kieszeni. Frustracja Brazylijczyka bezcenna :)

13

Według mnie Barcelona bardzo nieładnie postąpiła z Rakietą. Jeszcze w zeszłym roku miał najpewniejsze miejsce wśród pomocników, a teraz nagle stał się niepotrzebny, wylądował nawet na trybunach... Rozumiem że w obecnej chwili nie zasługuje na pierwszy skład, ale żeby tak drastycznie się go pozbywać? Chłop ma genialne podejście, jest w 100% culé i lojalny klubowi, a oni traktują go trochę jak śmiecia.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?