O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 1578
  • Liczba komentarzy 477
  • Polecenia 479

Komentarze

2

@FCBparasiempre pamiętam jego bramkę na mundialu w RPA, coś pięknego.

1

Średnia co najwyżej na Serie A Bologna na papierze, a Barcelona naładowana „gwiazdkami” to jest ogromna różnica. Dlaczego taki Kounde w Sevilli był kotem? A u nas wygląda na piłkarza który myśli że gra w Barcelonie i mecze same się będą wygrywały i nic nie trzeba biegać ani walczyć. Pytanie czy taki Thiago Motta poradziłby sobie z takimi zawodnikami i przekonał ich do tego że bez zapier****nią i pracy zespołowej nic się nie osiągnie drużynowo a na ile wybujałe ego piłkarzy Barcelony wzięłoby górę. Xavi nie umie sobie radzić z piłkarzami w sferze psychologicznej takie moje zdanie i powinien zastąpić trener który umie to zrobić, aspekt trenowania czysto piłkarskiego jest mniej ważny, bo Ci zawodnicy umieją grać i mają mega umiejętności co było widać nie raz w Barcelonie lub ich poprzednich klubach.

0

@Sebolinho to się nazywa brak pewności siebie?

1

Barcelona = 0 fizyczności

0

Albo oni grają na zwolnienie Xaviego, albo nie mam kompletnie pomysłu jak tacy zawodnicy mogą się tak słabo prezentować

Zobacz wszystkie

32

Taki Falcao daje radę to dlaczego Alves nie mógłby. Wprowadzi chociaż doświadczenie które przyda się młodym zawodnikom chociażby takiemu Destowi który gra na jego pozycji.

25

Gdy oglądam teraz skróty meczów lub powtórki z kibicami na trybunach to najlepiej obrazuje jak pełne trybuny dodają magii podczas meczu.

22

Przypomnę tylko że Xavi jak obejmował Barcę zarzekał się że będą grać ci co są w formie, przez cały jego pobyt w klubie zaprzecza tym słowom bardzo, ale to bardzo często. Wymyślił sobie jakaś taktykę, dobrał do niej piłkarzy i będzie teraz męczył bułe

22

@Chudini123 wyłącz Fifę...

21

Laporta zebrał tyle podpisów bez zaprezentownia "swojej kampanii wyborczej" gdzie Font zdradził bardzo wiele w tym czasie. Nie ukrywam że jestem za tym by to Joan wygrał te wybory i czuję że gdy odkryje wszystkie swoje karty to uzyska lepszy wynik procentowy wyborców niż prezydent Bartomeu. Zauważyć można że ludzie bardzo w niego wierzą że Barca pójdzie do przodu, ja nie oczekuję że zrobi niewiadomo jaka rewolucje w klubie pod kazdym względem, ja wiem że nie sprowadzi klubu niżej niżeli Bartomeu.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?