2

@FCBparasiempre pamiętam jego bramkę na mundialu w RPA, coś pięknego.

1

Średnia co najwyżej na Serie A Bologna na papierze, a Barcelona naładowana „gwiazdkami” to jest ogromna różnica. Dlaczego taki Kounde w Sevilli był kotem? A u nas wygląda na piłkarza który myśli że gra w Barcelonie i mecze same się będą wygrywały i nic nie trzeba biegać ani walczyć. Pytanie czy taki Thiago Motta poradziłby sobie z takimi zawodnikami i przekonał ich do tego że bez zapier****nią i pracy zespołowej nic się nie osiągnie drużynowo a na ile wybujałe ego piłkarzy Barcelony wzięłoby górę. Xavi nie umie sobie radzić z piłkarzami w sferze psychologicznej takie moje zdanie i powinien zastąpić trener który umie to zrobić, aspekt trenowania czysto piłkarskiego jest mniej ważny, bo Ci zawodnicy umieją grać i mają mega umiejętności co było widać nie raz w Barcelonie lub ich poprzednich klubach.

0

@Sebolinho to się nazywa brak pewności siebie?

1

Barcelona = 0 fizyczności

0

Albo oni grają na zwolnienie Xaviego, albo nie mam kompletnie pomysłu jak tacy zawodnicy mogą się tak słabo prezentować

2

Sinkgraven szybki zjazd do bazy xd

1

Robert pluje sobie w brodę bo go nie ma już na boisku a karny xd

0

@kejdzi nie zależy od tego gdzie Kounde chce grać, a od jego amortyzacji przez którą jego sprzedaż nie przyniesie zysku. Christensen przyszedł za darmo i zarobimy tyle ile dostaniemy za niego.

0

@kejdzi Christensen najbardziej logiczny wybór do odejścia.

3

Wejdzie do drużyny i pokaże się na początku na świeżości z poprzedniego klubu, po niedługim czasie przesiąknie taktycznie przez Xaviego i tyle z niego będzie. Tak wygląda 99% transferów Barcelony.

0

@bulo wiadomo można dać czas ale trenerom typu Klopp gdy przychodził do Liverpoolu, a nie trenerowi bez doświadczenia, bo to trzymanie go na siłę.

1

@Kinginiesta Adam Mickiewicz „improwizacja”

1

Lampard szybko został pogoniony z Chelsea, to samo Pirlo z Juve. Wiadomo Pirlo nie był taką legendą w Juve jak Xavi i Lampard w swoich klubach, ale w byciu trenerem nie ma sentymentów. Jestem tylko ciekaw jakie pozytywy drużyny prowadzonej przez Xaviego przekonują Laportę, że ten wierzy w niego. Ja tych pozytywów nie widzę.

1

@viscabee9 masz racje. Dożywotni kontrakt dla Xaviego!

0

@Patry10 miękkie faje

0

2

Xavi ma po prostu za mało inteligentnych piłkarzy do swojej taktyki

0

@michasfcb89 Ale Ty błyskotliwy.. masz coś jeszcze do dodania?

1

Amatorzy FutbollManagera lepiej by ustawili Barcelonę i zawodników na pozycjach niż Xavi

1

Xavi.. wstawaj, zesrałeś się.

0

@Uukasz_93 od wielu lat jest ten problem w Barcelonie, że znaczna większość zawodników nie spełnia oczekiwań.

2

Kurs 3.6 na Atletico kusi bardzo.

0

Kounde niczym Oskar Mingueza

2

Kounde podtrzymuje poziom z obecnego sezonu

0

Barca w ataku i obronie wygląda jak drużyna osiedlowa na orliku. Brak ładu i składu. Dramat…

1

Smutne jest to że na tle Barcelony nawet takie gówniane w tym sezonie Alaves wygląda jak zespół z czołówki la liga

1

@MesQueUnClub96 Tu nie chodzi o awans.. tylko o to jak wygląda gra i o to że po wyjściu z grupy nie będziemy grali z Porto czy Antwerpią tylko z kimś bardziej poukładanym.

0

@LS Po co jak lepiej doliczyć z 10 minut xd może jakby kartki sypali za pajacowanie i to nawet drugie żółte to chociaż trochę może by się coś zmieniło. Obrzydza strasznie mecz te granie na czas niektórych zespołów/zawodników. A co do tych co murują i grają ostro od początku meczu (np. Getafe) - jestem ciekaw jakby wyglądała zasada że zaczynamy miecz od 0-0 i jeśli tak się skończy nikt nie dostaje punktów. Nie znam sportu w którym za nie zdobycie punktów/bramek dostaje się punkty za ten mecz…

0

@Rioletto Może Cię zaskoczę ale tak gra każda drużyna która nie ma pomysłu na grę.

0

@Heros11 pewność siebie? Koncentracja?

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?