Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Fantastyczny Chłopiec postaw u buka to będzie under xd
0
Zaraz wrzuci Araujo fotke z podpisem Se Queda
1
Nie no faul gracza Girony ewidentny niestety
1
@Luciano99 Gdyby się dało to Laporta by cały zespół nasz w przerwie wysłał xD
1
Tymczasem Labamba już go zdążyła sprzedać 8 razy xD
1
@Maoao mógł nie czuć w trakcie meczu, to nie jakaś wyższa wiedza że odczucia w trakcie meczu i jakiś czas po meczu odnośnie urazów są różne.
2
@ViscaelBarca2007 zapomniałeś jeszcze o IQ które Urus ma ujemne
6
Wszyscy krytykują De Jonga, ale to on przycisnął zawodnika Chelsea po czym odebraliśmy piłkę i trafiła ona do Torresa który miał sam na sam xD
6
Raphinii nie można odmówić charakteru, a innym?! No cóż…
0
@kochampiw0 obrońcy są w takiej samej formie jak reszta zespołu - fatalnej. Weź pod uwagę że broni cały zespół a nie tylko blok defensywny. To tak samo jak mieć pretensje do bramkarza, że przy tylu sytuacjach dla rywali wpuszcza gole. To że rywale tak często goszczą w naszym polu karnym to duża zasługa linii pomocy i przedniej formacji.
0
@kochampiw0 Gra obronna zaczyna się od pressingu przedniej formacji i pomocy. Cała drużyna nie dojeżdża, zmiana obrońców nic nie zmieni. Pressing i odbiór piłki na połowie przeciwnika to klucz w dzisiejszej piłce i jeśli to nie funkcjonuje to są skutki tego w postaci ilości sytuacji dla przeciwnika. W zeszłym sezonie mieliśmy pressing i odbiór na połowie rywala po stracie piłki i jedyne na co przeciwnicy mogli sobie pozwolić to długie podania przy czym byli w wielu przypadkach łapani na spalonego.
0
@xavi890 odkąd skończył 18 lat zaczęło mu się odklejać w głowie
0
oni nie umieją nawet sfaulować xd
0
Villarreal też 3-0 w mordę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Frenkie "defensywny pomocnik" De Jong zasiedział się w Barcelonie
0
Kounde w formie by nie poszedł na raz
3
Współczuje Flickowi, bo nie dość, że nic nie gramy, to na dodatek w dziesięciu
0
Ferran teraz najlepsza akcja w meczu
0
@mate92 Jeszcze tylko dwie samobójcze i będzie miał
1
Ferran ma ocenę 7.6 na Sofascore xD
0
@bart_azz Ja to jestem w szoku jak można mieć taki zjazd, względem poprzedniego sezonu. On nie zagrał całego dobrego jednego meczu w tym sezonie.
1
El Tiburon w koncu trafił do siatki
1
Składa sie do strzełu, piłka 100% w zasiegu i Chalobah sie pcha w niego od tyłu XD
0
EL TIBUROOOON drugi Morata
0
@yoli Cubarsi nie zagrał wybitnie, to Bilbao zawiesiło nisko poprzeczkę
1
@severius Czyli zaczyna sie prawdziwa Polska zima ;)
3
@MiGzi Martwmy się żeby Estevao nie zrobił tego z Martina
2
Dopóki reakcja po stracie piłki będzie na alibi, to do tej pory będziemy przyjmować ataki na bramkę