0

@Matix90 naucz się czytać ze zrozumieniem jak już chcesz odpowiedzieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Andrzej92 będzie powtórka z rozrywki bo nikt nie może mu zaproponować podobnych pieniędzy co ma teraz. Są to kosmiczne zarobki w porównaniu do tego co prezentuje na boisku od kilku lat. Bardziej mnie denerwuje że jest to idealny przykład piłkarza który gowno gra, i nie umie do obecnej sytuacji przyjąć zarobków które proponują mu inne kluby, tylko dalej ma wysokie wymagania finansowe których nie broni jego gra..

3

8 mln za wypożyczenie Felixa. Jeśli to prawda to śmiech na sali..

0

@Matt_i1992 widzisz szanse żeby wygrał rywalizację z atakujacymi Liverpoolu? Ja daje małe.

1

@RanDiFCB Fati był na spalonym dlatego sędzia go odgwizdał, gdyby Torres strzelał i byłby gol to spalonego by nie było.

1

Niech przychodzi ten Cancelo, bo jakość na naszych bokach obrony to nieśmieszny żart.

2

Dzisiaj piłeczki Villarreal za plecy naszych obrońców latają aż miło

22

Przypomnę tylko że Xavi jak obejmował Barcę zarzekał się że będą grać ci co są w formie, przez cały jego pobyt w klubie zaprzecza tym słowom bardzo, ale to bardzo często. Wymyślił sobie jakaś taktykę, dobrał do niej piłkarzy i będzie teraz męczył bułe

1

@MarcepanowyKsiaze mam +5,5 rr Strugi 69’ został jeden, ale widząc poziom meczu mogą być ciężary xD

0

@DaPidejpi nie masz racji.

3

Efekt Xaviego będzie taki że Ferran wyjdzie w następnym meczu w podstawie i zagra gówno. Taka jest ta regularność Barcy Xaviego.

0

Szykuje się bicie głową w mur jak w meczu z Getafe. Xavi wincyj pomocników, wincyj

3

@JarekS Xavi jak sobie coś wymyśli to idzie w zaparte, więc nie zdziwi mnie identyczny skład na Cadiz.

0

Liga Hiszpańska pod sterami Tebasa to dno.

0

Niedługo dwa lata jak Xavi przejął Barcelonę, a zawodnicy nie mają wcale zgrania w okolicach pola karnego (nie liczę wymian podań na 30 metrze) chaos i niedokładne podania z tym mi się kojarzy Barca Xaviego..

0

@AlphaNumeric bo kary maja być takie żeby wyplewic takie zachowania, a nie bez sensowne przedłużanie meczu…

0

To chore ze zawodnicy pokroju lengleta mają takie wysokie oczekiwania finansowe patrząc na jego dyspozycje i to jak się prezentuje przez ostatnie miesiące/lata

1

@ciawa94 Mam wrażenie że wszyscy zawodnicy w Barcelonie od czasów Guardioli myślą, że Barcelona będzie wymieniać piłkę, a reszta za nią biegać. Niestety te czasy minęły i to już dawno, teraz wszyscy grają wysokim pressingiem, nawet drużyny z dołu tabeli.

1

@mildan1704 Co to za układanka, co nikt nie wie jaka ona jest, żadnego stylu etc

2

@catalanian09 od pół roku nie wnosi nic poza agresją w grze

0

@PIWOSZ89 z piciem piwa na czas włącznie xd

0

@DLFCB 173 mecze w PSG 118 bramek i 77 asyst. Liczbami i swoją grą jest jednak nadal w topie i robi różnice z miejsca.

10

Neymar potrafi jak mało kto ściągnąć na siebie uwagę obrońców co dało by miejsce w innych sektorach boiska do tego umie wrzucić, wykończyć, przedryblować oraz wykonać rzut wolny i można wymieniać dalej..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Agenci piłkarscy to największy rak w piłce nożnej.

0

@Xonar smutne ale prawdziwe

0

Jeśli Dembele i Kessie odejdą to zostanie jeszcze Dest i Lenglet i będę ustatysfakcjonowany ze sprzedaży.

0

@Aragorn33 chodzi o to ze wiele osób tutaj czekało do 1.08 z myślą ze Barcelona będzie każdego odsyłać do klauzuli 100mln ale tak nie będzie

0

@Criss18Barca tak było, Sebastian potwierdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?