Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matix90 naucz się czytać ze zrozumieniem jak już chcesz odpowiedzieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Andrzej92 będzie powtórka z rozrywki bo nikt nie może mu zaproponować podobnych pieniędzy co ma teraz. Są to kosmiczne zarobki w porównaniu do tego co prezentuje na boisku od kilku lat. Bardziej mnie denerwuje że jest to idealny przykład piłkarza który gowno gra, i nie umie do obecnej sytuacji przyjąć zarobków które proponują mu inne kluby, tylko dalej ma wysokie wymagania finansowe których nie broni jego gra..
3
8 mln za wypożyczenie Felixa. Jeśli to prawda to śmiech na sali..
0
@Matt_i1992 widzisz szanse żeby wygrał rywalizację z atakujacymi Liverpoolu? Ja daje małe.
1
@RanDiFCB Fati był na spalonym dlatego sędzia go odgwizdał, gdyby Torres strzelał i byłby gol to spalonego by nie było.
1
Niech przychodzi ten Cancelo, bo jakość na naszych bokach obrony to nieśmieszny żart.
2
Dzisiaj piłeczki Villarreal za plecy naszych obrońców latają aż miło
22
Przypomnę tylko że Xavi jak obejmował Barcę zarzekał się że będą grać ci co są w formie, przez cały jego pobyt w klubie zaprzecza tym słowom bardzo, ale to bardzo często. Wymyślił sobie jakaś taktykę, dobrał do niej piłkarzy i będzie teraz męczył bułe
1
@MarcepanowyKsiaze mam +5,5 rr Strugi 69’ został jeden, ale widząc poziom meczu mogą być ciężary xD
0
@DaPidejpi nie masz racji.
3
Efekt Xaviego będzie taki że Ferran wyjdzie w następnym meczu w podstawie i zagra gówno. Taka jest ta regularność Barcy Xaviego.
0
Szykuje się bicie głową w mur jak w meczu z Getafe. Xavi wincyj pomocników, wincyj
3
@JarekS Xavi jak sobie coś wymyśli to idzie w zaparte, więc nie zdziwi mnie identyczny skład na Cadiz.
0
Liga Hiszpańska pod sterami Tebasa to dno.
0
Niedługo dwa lata jak Xavi przejął Barcelonę, a zawodnicy nie mają wcale zgrania w okolicach pola karnego (nie liczę wymian podań na 30 metrze) chaos i niedokładne podania z tym mi się kojarzy Barca Xaviego..
0
@AlphaNumeric bo kary maja być takie żeby wyplewic takie zachowania, a nie bez sensowne przedłużanie meczu…
0
To chore ze zawodnicy pokroju lengleta mają takie wysokie oczekiwania finansowe patrząc na jego dyspozycje i to jak się prezentuje przez ostatnie miesiące/lata
1
@ciawa94 Mam wrażenie że wszyscy zawodnicy w Barcelonie od czasów Guardioli myślą, że Barcelona będzie wymieniać piłkę, a reszta za nią biegać. Niestety te czasy minęły i to już dawno, teraz wszyscy grają wysokim pressingiem, nawet drużyny z dołu tabeli.
1
@mildan1704 Co to za układanka, co nikt nie wie jaka ona jest, żadnego stylu etc
2
@catalanian09 od pół roku nie wnosi nic poza agresją w grze
0
@PIWOSZ89 z piciem piwa na czas włącznie xd
0
@DLFCB 173 mecze w PSG 118 bramek i 77 asyst. Liczbami i swoją grą jest jednak nadal w topie i robi różnice z miejsca.
10
Neymar potrafi jak mało kto ściągnąć na siebie uwagę obrońców co dało by miejsce w innych sektorach boiska do tego umie wrzucić, wykończyć, przedryblować oraz wykonać rzut wolny i można wymieniać dalej..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Agenci piłkarscy to największy rak w piłce nożnej.
0
@Xonar smutne ale prawdziwe
0
Jeśli Dembele i Kessie odejdą to zostanie jeszcze Dest i Lenglet i będę ustatysfakcjonowany ze sprzedaży.
0
@Aragorn33 chodzi o to ze wiele osób tutaj czekało do 1.08 z myślą ze Barcelona będzie każdego odsyłać do klauzuli 100mln ale tak nie będzie
0
@Criss18Barca tak było, Sebastian potwierdzi.