0

Dembele wyceniony na transfermarkt na 60 mln euro, rok do końca kontraktu. Wszystkie znaki na niebie wskazują że odejdzie, nawet jeśli jest to próba wymuszenia na Barcelonie podwyżki pensji przez Ousmana i jego agenta to Laporta nie da mu tyle ile on chcę. Jeżeli chodzi o sprzedaż to zapomnijcie o kwotach rzędu +60 mln lub kwotę klauzuli bo on ma rok do końca kontraktu i nikt nie da za niego więcej niż 50 mln.. Barcelona z pocałowaniem ręki przyjmie za Dembele kwotę rzędu 50 mln euro bo nikt więcej za niego nie da co wiąże się z tym że odejdzie za rok za darmo.

2

@Marcinss10 Patrząc na pazerność na pieniądze agenta Dembele to nie byli by pod ścianą rok temu bo jak nie do jakiegoś dobrego klubu w Europie to odszedłby gdzieś za €. Poza tym Laporta chciał koniecznie mieć jak najmocniejszy zespół bo liczył że Barca odpali z miejsca, to ryzykowny scenariusz już rok temu każdy to mówił. Cena Dembele na transfermarkt to 60 mln euro i rok do końca kontraktu nikt nie da za niego powyżej 60 mln a mysle że Barca zaakceptuje kwotę 50 jeśli takowa się pojawi

0

@DIPENSE jakie wnioski się nasuwają? W Anglii tez się tak prowadził, tyle że w Anglii jak jesteś crackiem na boisku to nikt nie będzie robił szumów z fast foodów w których gościsz..

2

@DJ6 gratulacje za tysięczny komentarz pod tym artykułem. Czy chcesz kogoś pozdrowić. ;) ?

0

@Bagsik88 Artykuł właśnie wyjaśnia że Dembele mimo małej ilości bramek i asyst ma największy wpływ na grę swojego zespołu w lidze hiszpańskiej.. co z tego że artykuł jest z zeszłego roku skoro wiele się nie zmieniło w tej kwestii?! Każdy by chciał żeby Dembele dokładał gole i asysty, tak niestety nie jest ale umniejszanie jemu wkładu w grę Barcelony jest śmieszne ponieważ ten wkład w grę ma największy z całej Blaugrany. Sprzedając go dzisiaj nie starczy Barcie nawet na pensje dla takiego Bernardo Silvy, a mało jest zawodników ogółem lepszych od Francuza, a nie sprowadzając nikogo kto może zbliżyć się poziomem do Dembele tracimy bardzo ważnego zawodnika dla kreacji gry dla naszej drużyny. Takie osoby jak Ty zrozumieją to w dłuższej perspektywie jak jego zabraknie i zostaniemy na skrzydłach z Torresem, Raphinią i Fatim którzy potykają się o własne nogi przy dryblingu, lub wogole w niego nie wchodzą, a o tym że przedryblują 2-3 zawodników i zrobią przewagę w bocznym sektorze boiska można pomarzyć. Każdy topowy liczący sie klub ma skrzydłowych najwyższej jakości w dryblingu i stwarzaniu przewagi, jesli sprzedamy Dembele nie będziemy mieli nikogo + nie ma pieniedzy na takiego skrzydłowego z topu. To nie fifa….

0

@Bagsik88 przeanalizuj sobie jaki wpływ ma pedri a jaki dembele i się troszkę zdziwisz

1

@Barca1922 wszyscy tylko umiecie wyliczyć ile jest nieobecny i jakie słabe liczby miał przez ten czas, ale o tym ze ma największy wpływ na grę naszego zespołu i jest top zawodnikiem w naszej lidze jeśli chodzi o kreowanie gry tego już nikt nie powie. Chce odejść bo nie chcą mu dać podwyżki

1

@Bagsik88 jeśli odejdzie zobaczysz jak Lewandowski jest lepszy. Jak nie będzie miał kto mu miejsca tworzyć i sytuacji.. lewy w tym sezonie zdobędzie polowe bramek co w poprzednim sezonie to będzie dobrze:) do tego w tym sezonie będzie zarabiał 13 mln a w przyszłym 16 mln. Jego rola będzie maleć a zarobki rosnąć

0

@Volley to że kopie się od pół sezonu po czole nazywasz wróżeniem z fusów? W tym sezonie będzie zarabiał 13 mln netto

0

@Volley już pisałem dlaczego lewy zrobił liczby. Po mundialu kopie się po czole i zobaczysz ze w tym sezonie jak zdobędzie polowe tego co w poprzednim to będzie dobrze.. ten piłkarz zalicza regres, niestety ale tak jest do tego jego kontrakt jest kominem płacowym bo progresywnie wzrastają mu zarobki

3

@Ptasior teraz porównaj jakich zawodników obok siebie miał Tello i kto mu asystował przy tych bramkach i odpowiedz sam jaką głupią statystykę podałeś…

3

@DIPENSE bzdury piszesz. Hazard przyszedł z bardziej fizycznej angielskiej ligii gdzie nie miał kontuzji do hiszpańskiej i nagle same urazy i kontuzje które go wykończyły.. od tego czy ma
Kontuzje czy nie zależy wiele czynników, nie ma pewności ze w Paryżu rowniez będzie miał kontuzje..

1

@Arasz W takim razie kim chciałbyś go zastąpić za 25 mln euro? Lewy miał dobry start bo miał świeżość z Bayernu. Po mundialu kopie się po czole i prezeson na razie nie wskazuje ze będzie lepiej. Romero podaje ze jeśli dziś odejdzie to FFP zwolni się 18,2 mln euro… wątpię żeby starczyło na samą pensje dla takiego Bernardo Silvy

0

@zaky274 daje buta bo xavi wmawia wszystkim ze Dembele jest najważniejszy, a został pominięty przy wyborze kapitanów, do tego jest naszym najlepszym zawodnikiem i od niego powinno być zaczynanie ustalania składu a zarabia minimum polowe tego co powinien. Odpowiedz sobie sam…

0

@Faro Lewy który kopie się po czole ile zarabia? Dembele ciągnie naszą grę i umie stworzyć zagrożenie swoim dryblingiem w porównaniu do innych skrzydłowych

0

@Barca1922 Co nie zmienia faktu że na skrzydle prezentuje jakość i umie przejść kilku rywali, jeśli on odejdzie to nikt tego w Barcelonie nie umie robić raphinia który boi się wejść w drybling? Torres to samo

0

Xavi to już nawet tłumaczy się z przegranych meczów TOWARZYSKICH..

2

@LucasW123 A wystarczy powiedzieć jak człowiek tak jak jest, że mecze towarzyskie są od trenowania taktyki itd, a nie robić z siebie klauna..

0

@ricardo0705 wtedy raphinia zasiadłby na ławce

0

@johny11 Może nie być gorszy, a może też być. Zwykle gdybanie bez podstaw jakichkolwiek. Grając na pivocie trzeba przede wszystkim umieć rozgrywać, rozgrywać i jeszcze raz rozgrywać. Nie dowiemy się czy Nico ogarniałby tam bardziej niż Romeu, bo już jego z nami praktycznie nie ma. Natomiast brak szansy dla Nico od Xaviego moze wzbudzać wątpliwości czy to dobra decyzja patrząc że generał umie nie trafić z różnymi sprawami. Ja jakoś nie napalam się że Oriol będzie grał tam koncertowo, mam nadzieje tylko że Xavi nie wpadnie na pomysł choć raz wystawić tam znów Garcie, gorszego zawodnika na tej pozycji chyba nie widziałem..

0

@johny11 Wdziałeś choć jeden mecz Nico na pozycji pivota żeby twierdzić że gorszy by nie był?

1

@Emhyr Głupotę napisałeś że jeśli ktoś ma talent to się odnajdzie.. to czy się odnajdzie zależy od wielu czynników między innymi w większej mierze od głowy. Ilu już było talentów którym głowa nie dojeżdżała. Z tym ze ludzie postrzegają go jako drugiego Busquetsa masz rację, ludzie nie zdają sobie sprawy ze to zawodnik który nie nadaje się na pivota aczkolwiek dałbym mu szansę kosztem takiego Kessiego, który przyszedł do nas za darmo i możemy na nim zarobić dobrze.

7

@Emhyr większej głupoty nie słyszałem..

0

To że Laporta uwielbia Felixa działa najbardziej na naszą nie korzyść

2

Zrozumcie w końcu co niektórzy tutaj że Nico nie będzie grał u Xaviego na pozycji pivota…

0

@victor_dziedzic na takiej podstawie ze mogę oceniać i chce. Wbileś się tutaj i masz jakieś pretensje, coś ci się chyba pomyliło

0

@Veysel super. Trójka która wymieniłeś to skrzydłowi naturalni z mega techniką i dryblingiem. Roque to napastnik i z techniką u niego na bakier. Nadal uważam że odbije się od LaLigi do tego nie będzie przy Lewym dostawał wiele szans, bo jednak będziemy zapewne walczyc o każde trofeum i wiemy jak Xavi polega na Lewym i jakim jest kluczowym dla niego zawodnikiem. Słabe zespoły również robią wiele problemow drużynom z czołówki jak Barca i nie wolno takich teamów lekceważyć, a gry dwójką napastników raczej Xavi nie będzie grał bo jest to koszt kogoś z pomocy w której tez mamy wiele ogniw ważnych.

0

@Veysel No skoro ma liczby w Brazylii to super niech sobie je ma. Natomiast jak poradzi sobie w lidze hiszpańskiej która jest wymagająca

0

@Mlody829 Nie wyróżnia się techniką chociażby. nawiazując do naszych najlepszych napastników byli oni mega techniczni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?